Skocz do zawartości

Sezon 2021/22 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Mikowal83 napisał:

Ja jebie ale misz masz się zrobił 😛 

Gdyby nie to że w III Atlantic wciąż nie odzywa się jeden GM to najlepiej byłoby gdyby @COACH R jednak grał tylko w II lidze a @T-Pro82 jednak został w Atlantic żebyśmy mieli 12 drużyn

 

Jeżeli macie w III Lidze komplet to mnie wykreślcie i zostnę tylko w II a jeżeli potrzebujecie manegera do III Ligi to mogę też zostać z wami by nie było problemu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, COACH R napisał:

Jeżeli macie w III Lidze komplet to mnie wykreślcie i zostnę tylko w II a jeżeli potrzebujecie manegera do III Ligi to mogę też zostać z wami by nie było problemu.  

Wszystko wkrótce się okaże czy będzie potrzeba/konieczność żebys grał tez w III Atlantic lub III North czy jednak będziesz mógł grać tylko tam gdzie powinieneś czyli w II lidze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mikowal83 napisał:

Wszystko wkrótce się okaże czy będzie potrzeba/konieczność żebys grał tez w III Atlantic lub III North czy jednak będziesz mógł grać tylko tam gdzie powinieneś czyli w II lidze.

 

Jeżeli o Mnie chodzi  to wolałbym zagrać tylko w II Lidze jednak nie chce Wam psuć pomysłu na III Ligę i  jeżeli Mnie potrzebujecie to mogę też tam zagrać. Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, po roznych przygodach mamy ostateczny skład ligi, jak ktoś zmieni jeszcze nazwe druzyny to edytuje

eMes [komisz] - eM's Cubes
Evitacre - Holy Grail
Buu - Niepelnosprytni
Szuwar - Szuwar's Standout Team
Alonzo - Turtle Crazy
bulls2006 - Bulls's Brilliant Team
pdxpl - lewa strona
123 - PHX Basketball
Gawron - LAGawronLAKERS
ozzy110 - FrankieSmokesRules
karl - klekoty
JarenGOAT - Maczeta Kraków

draft 17.10 godz. 21.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eMeS ja się zamieniam z Buu wiec wyślij mi na priv linka do ligi. 
 

@Alonzo @eMeSi @ozzy110 @evitacre to jedni z moich największych rywali w beGM w konferencji wschodniej wiec z przyjemnością wpuszczę wam podwójny wpierdol w obu grach w tym roku!! ;] 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

@eMeS ja się zamieniam z Buu wiec wyślij mi na priv linka do ligi. 
 

@Alonzo @eMeSi @ozzy110 @evitacre to jedni z moich największych rywali w beGM w konferencji wschodniej wiec z przyjemnością wpuszczę wam podwójny wpierdol w obu grach w tym roku!! ;] 

Tu mamy równe szanse - w BeGM - sam wiesz ;)

.. ale fajnie, że dołączasz, bo taki @Qcin_69 spękał jak zobaczył z kim mu tu przyjdzie rywalizować ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Tu mamy równe szanse - w BeGM - sam wiesz ;)

.. ale fajnie, że dołączasz, bo taki @Qcin_69 spękał jak zobaczył z kim mu tu przyjdzie rywalizować ;]

byku ja odszedlem z każdej gry w tym roku internetowej :) zostawiłem tylko dwa samograje, po prostu nie mam czasu, jak go odzyskam to chętnie wrócę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.