Skocz do zawartości

[Liga ROTO Dynasty] 2021/22


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe.piszac mojego posta to samo pomyślałem 😏😉😛ale stary już się robię i wygodnicki 😛pokombinuje i może znajdę to info a jak nie to będę się kajał o pomoc 😉😛

Juz se znalazłem :P

Ale rozumiem że drużyny "przechwycone" przez nowych GMów dostają po 100$ nawet jesli poprzedni właściciel druzyny nie wykorzystał całego budżetu Waivers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mikowal83 napisał:

Hehehe.piszac mojego posta to samo pomyślałem 😏😉😛ale stary już się robię i wygodnicki 😛pokombinuje i może znajdę to info a jak nie to będę się kajał o pomoc 😉😛

Juz se znalazłem :P

Ale rozumiem że drużyny "przechwycone" przez nowych GMów dostają po 100$ nawet jesli poprzedni właściciel druzyny nie wykorzystał całego budżetu Waivers?

skoro nie dziedziczyli drużyn 1:1 tylko był minidraft to jakby mieli przejąć ich kasę Waiverową? nie ma jak nawet, po 100$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Buu napisał:

2 pytania:

do kiedy musimy zejść z salary ?

Ile w końcu można mieć w składzie 13 czy 14 zawodników, bo w regulaminie jest inaczej w 1.6 - 14, 2.10 - 13

praktyka była taka, że do startu FA trzeba zejść z salary i do 13 graczy. 

14 typów mozna mieć, ale juz jak zaczniemy sezon, czyli po FA.

a Start FA do dogadania. Zawsze zaraz po drafcie. Dość późno ogarneliśmy się z ligą, więc trzeba wyznaczyc jakiś sensowny termin, żeby każdy miał czas na zejście z salary i zawodników. Mi to akurat obojętne, bo zejście z salary mam już z banii, ale no dla mnie to naturalne, logiczne i sensowne, że czasu było mało, bo gramy od paru dni w zasadzie i proponuje jakiś 8 października jako data graniczna do zejścia z salary i do 13 grajków i odpalamy FA.

Edytowane przez wilson44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.