Skocz do zawartości

[Liga ROTO Dynasty] 2021/22


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.09.2021 o 15:41, wilson44 napisał:

dla chętnych, szczegółowy regulamin, z tym, że proszę się nie przywiązywac do ram czasowych tam zawartych, bo wiadom, że w tym roku lecimy mocno z opoznienien.
 

 

jako,ze jestem nowy to nie mam takiego rozeznania - o ile, w przyblizeniu lub procentowo moga rosnac co roku ceny graczy ?

np jak kto w zeszlym roku mial cene 5,a zagral dobry sezon,to w tym sezonie bedzie mial cene na poziomie powiedzmy 15 czy moze nawet 30 ?

chce wiedziec jakiego rodzaju wzrostu moge sobie zaplanowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Ci nie powiem. Formułę obliczania salary zawodnika znają tylko eksperci 😏

Ciężko z resztą to określić bo zależy jak dobry sezon rozegra dany gracz i czy będzie to przeskok z poziomu statsow nabijanych grając 12 minut na mecz na statsy nabijane grając 36 minut na mecz albo czy zawodnik w poprzednim sezonie rozegrał bardzo mało męczy przez kontuzje ale wydaje mi się że nie widziałem skoku salary większego niż 30$

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jordan20 napisał:

w swojej kolejce zamiast wybrac zawodnika moge wybrac pick ?

Tak.

Cytat

jako,ze jestem nowy to nie mam takiego rozeznania - o ile, w przyblizeniu lub procentowo moga rosnac co roku ceny graczy ?

np jak kto w zeszlym roku mial cene 5,a zagral dobry sezon,to w tym sezonie bedzie mial cene na poziomie powiedzmy 15 czy moze nawet 30 ?

chce wiedziec jakiego rodzaju wzrostu moge sobie zaplanowac ?

@jordan20 tego nikt nie przewidzi, to zależy jaki sezon rozegra zawodnik. Owszem, są zawsze jakies projekcje itd, ale chyba się jeszcze taki nie znalazł, który by obliczył % , w jakim one się sprawdzają ;) Poza tym ceny również będą maleć.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jordan20 - to nie jest takie trudne, to jest wszystko z rankingów z dorbnymi wyjatkami w przypadku kontuzji itd. https://basketballmonster.com/

załóż sobie konto na https://basketballmonster.com/  , na górze w zakładce Settings - League Settings  ustaw parametry w taki sposób i zapisz:
853652718_Screenshot2021-09-22at11_10_13.thumb.png.4bd98ae3ae35b5966f34b937c6525a80.png

następnie przejdź do zakładki Tools - Player Rankings

i możesz sobie popatrzeć ceny na przestrzeni lat wybierając sezony, czy klikając zawodnika widzisz jego historyczne rankingi i ceny, to jest czysta matematyka, 99% zawodników kosztuje dokładnie tyle ile wnosiło do fantasy w zeszłym sezonie poza kontuzjowanymi w zależności od ilości spotkań które zagrali, ale to są wyjątkowe sytuacje, cenę kształtuje ranking basketballmonster



 
 

Przykładowo Boucher, wzrost salary z 5$ do 36$ po ostatnim sezonie :) więc skoki mogą być gigantyczne, Anthony Davis spadek z 80$ do ...40$. Są też gracze, którzy co sezon maja podobne value i cenę, nie schodzą poniżej określonego poziomu, taki DeRozan -  solidna firma od lat coś między 30 a 40$. Nie ma reguły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jordan20 moja rada - nie kieruj się absolutnie tym ile mogą kosztować za rok. W normalnych warunkach znamy ceny na przyszły sezon już w maju, wiec masz później całe 4 miesiace na jakieś transfery i zejście poniżej limitu. tylko w tym sezonie był z tym wielki poślizg bo wilson chciał przestać grac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.