Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, kuba2419 napisał:

Ale masz też rozegrane dwa mecze mniej niż Moi Rockets i chyba z 5 niż Warriors a po drugie masz też mniej W niż Rockets czy Warriors. Poczekajmy do końca sezonu albo chociaż do takiej samej ilości rozegranych meczy 😉

Przy ustalaniu aktualnej tabeli zawsze patrzy się na W% :) Jutro mam mecz #6 i #7 że swojego RodeoRoadTrip, a Rox właśnie swoje zaczynają :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza ofensywę maja aktualnie Cavs - 114,3pkt.

Najlepszą defensywę Blazers - 97,5pkt.

Najlepsi w +/-  są Nets - 8,1pkt., ale zaraz za nimi Celtics - 7,8pkt., Raptors - 7,2pkt. i Warriors 5,6pkt. 

Z czołowych 16 ofensyw w +/- na minusie są - Bulls (-1,7pkt.), SuperSonics (-0,4pkt.) i Hornets (-0,5pkt.)

W +/- 17 drużyn jest na plusie aktualnie; ale SuperSonics, Grizzlies i Mavs maja tendencje wzrostowe.

Prowadzący w Lidze Nets mają 13 porażek, a przykładowo moi SuperSonics, którzy zajmują na Zachodzie 8 miejsce 19 - a więc tylko 6 więcej. Nie - żebym dogonił Nets, ale pokazuje to raczej jak bardzo liga jest wyrównana. 

Przykładowo patrząc na poprzedni sezon o tej porze aktualny mistrz czyli Wizards mieli bilans 24-14 będąc na 5 miejscu na Wschodzie, a wicemistrz z Portland miał bilans 23-17 będąc na 5 miejscu na Zachodzie. Wizards w +/- byli na 6 miejscu z 5,5pkt. na plusie, a Blazers na 14 z 2,7pkt. na plusie. 

Reasumując - aktualne typy na ewentualny Finał.. to tylko typy :P bo równie dobrze w Finale moga się spotkać 76ers z Cavs jak i Nets z Rockets ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Pablo81 napisał:

 A to niespodzianka :)

@julekstep jak już robisz beefa, to zobacz do tematu obok jak to się robi, jakieś PMy powklejaj czy coś.

My to tu skromniutko, czasami ktos z begm chce przemycić trochę tego etosu, ale ogólnie marnie to wychodzi 😋 no i chyba na szczęście 🙂 

No i tak rano 40 w plecy z gsw, teraz 15 do przodu z nets, ale nie powiem ze to z czapy bo zmiany w sumie aktyce robilem 😄 epicki mecz to byl skoro watson zostal jego mvp za 7 przechwytów grajac na 30%😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 5 min!

Dzień 67 (na pierwszym miejscu goscie)

Cavaliers 92 - Kings 83
play-by-play

Mavericks 117 - 76ers 138
play-by-play

Hawks 102 - Pistons 88
play-by-play

Sonics 84 - Bulls 116
play-by-play

Spurs 96 - Knicks 95
play-by-play

Warriors 122 - Timberwolves 115
play-by-play

Jazz 129 - Magic 115
play-by-play

Clippers 122 - Trailblazers 108
play-by-play

Bucks 107 - Pacers 110
play-by-play

Rockets 96 - Suns 92
play-by-play

Nuggets 81 - Hornets 108
play-by-play

Raptors 104 - Nets 118
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Rudy Fernandez (Warriors) - 8
    Marcus Camby (Pacers) - 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Koelner napisał:

tak zdominować deskę i przegrać przez straty 🤣

Biyombo największy steal. Już w czasie draftu pisałem do NY po Bimacka, wiedziałem, ze będzie dobry.

Brawo dla chłopaków - do przerwy -27, a jednak wygrali.

Szkoda, że Wally za 3 kluczowego rzutu nie trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Biyombo największy steal. Już w czasie draftu pisałem do NY po Bimacka, wiedziałem, ze będzie dobry.

Brawo dla chłopaków - do przerwy -27, a jednak wygrali.

Szkoda, że Wally za 3 kluczowego rzutu nie trafił.

mam dylemat bo mam trzech nominalnych C Bismack, Greg i Noah .będę musiał nawet z dwóch zrezygnować w najbliższej przyszłości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.