Skocz do zawartości

[2035] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, julekstep napisał:

Dzień 53 (na pierwszym miejscu goscie)

Sonics 111 - Nuggets 92
play-by-play

Celtics 121 - Trailblazers 118
play-by-play

Spurs 107 - Mavericks 118
play-by-play

Wizards 117 - Lakers 126
play-by-play

76ers 102 - Knicks 93
play-by-play

Clippers 97 - Timberwolves 126
play-by-play

Bucks 105 - Grizzlies 94
play-by-play

Heat 110 - Hornets 89
play-by-play

Bulls 138 - Cavaliers 118
play-by-play

Pacers 96 - Nets 93
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Marc Gasol (Bulls) - 4

 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

2late :) 

Normalnie: simka za 10min -> wyniki na stronie za 45min.

"Spurs zmienią taktykę": simka za 10min -> wyniki na stronie za 8min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Normalnie: simka za 10min -> wyniki na stronie za 45min.

"Spurs zmienią taktykę": simka za 10min -> wyniki na stronie za 8min :)

Normalnie -> nikt nie przychodzi na streama i czekam na jakiegoś świadka, ew. (1 na 20 przypadków jak wczoraj) coś z REALA mnie odrywa (no zdarza się)

Spurs zmieniają takytkę -> mam osobę na streamie, więc simuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

ja wszedłem na discord po 6min. od posta Julka i juz było po zawodach :P 

Minutę po wpisie na forum było simowane :) Swiadek @kuba2419 napisał "Zacieło mi się".

Hmmmm....

 

 

 

 

 

 

Oczywiście żartuje, mogłem zmienić taktykę wcześniej :) Szkoda, ze normalnie swietny Val dziś wymiekl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje typy (bez simkowania i sprawdzania w gierce :) ) :

PATO-KONFERENCJA:

C - Robin Lopez, Kwame Brownr, Dwight Howard (dość blisko ta trójka, ale skłaniam się ku Robinowi i Brownowi)

PF - Vin Baker (pewniaczek), Brook Lopez / Zach Randolph (powinni walczyć o drugi spot), gdzieś tam dalej Boozer i Garnett mogą jeszcze wbić (ale zdziwiłbym się)

SF - LeBron James (pewniaczek), Troy Murphy (powinien być debiut), kilku grajków się jeszcze czai ale raczej nikt się nie wyróżnia (może Hughes, ale ten opuścił kilka spotkań)

SG - tutaj ciekawa sytuacja bo zdecydowanie najlepsza dwójka - Vince Carter i Steve Francis - miała trochę problemów z kontuzjami, więc jakiś RIP z kapelusza może wskoczyć (chociaż nie imho nie powinien).

PG - tu raczej pewna dwójka - Baron Davis + Chris Paul i tutaj tylko kontuzja kogoś z tej dwójki może sprawić że ktoś inny wejdzie (pierwsi w kolejce Ridnour i Rondo)

GIT-KONFERENCJA:

C - Emeka Okafor (jak na siebie boxscorem nie zachwyca ale i tak wygląda na pewniaka), drugi powinien być DMC, ale jak simka jakkolwiek patrzy na bilans to znów Dyzma z Ohio (Bosh) może wskoczyć :)

PF - Tutaj raczej nie ma co dywagować - Josh Smith nr 1 (bo jest tak zajebisty) i Amare Stoudemire nr 2 (bo konkurencja na tej pozycji jest taka kiepska xD)

SF - Tutaj też wygląda to raczej klarownie - Grant Hill i Rudy Gay (w dowolnej konfiguracji) jako top-2 i czający się za nimi Gerald Wallace (ktokolwiek inny byłby mega zaskoczeniem)

SG - Tutaj tez w sumie raczej łatwy wybór - Kobe Bryant i Brandon Roy (ten trochę opuścił, ale jednak jest liderem najlepszej ekipy w lidze) to zdecydowani faworyci. Za nimi czai się Harden*, ale on jeszcze się nagra w ASG w przyszłości, więc niech czeka. Szkoda Arenasa, ale znowu nie zadebiutuje. 

PG - Po kontuzji Iverka wydaje się że dwójka Stephen Curry + Russell Westbrook* powinna obstawić oba spoty...ale na wschodzie jest tylu dobrych rozgrywajków, że tutaj nic mnie nie zdziwi (w praktycznie każdej - poza 76ers i Bulls - nietankującej ekipie ze wschodu jest rozgrywajek z papierami na all stara :) ) 

 

* - Harden i Westbrook trochę lawirowali na pozycjach ale wydaje mi się że jednak będą przypisani odpowiednio jako SG i PG :) 

28 minut temu, Pablo81 napisał:

Ridnour i Hughes to pewniaki.

kek xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Emeka jest tak zajebisty, że ma szansę wg Julka na grę w obu konferencjach. 

A Wielkiego STATa nie szanować to grzech

Ty tam lepiej zweryfikuj kandydaturę Richarda Jeffersona do ASG :P 

no a Emeka mi się z Kwamem zawsze mylił  - pewnie przez to że długo grali razem i w sumie to prawie identyczne grajki :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

ja wszedłem na discord po 6min. od posta Julka i juz było po zawodach :P 

Ja nie gadam bom wygral i to nie z bele czem 

5 godzin temu, Krzemo napisał:

The real rookie of the year MVP! 

Hmm może passing nasha ma wpływ na skuteczność innych? 

Do tego Kittles jako 6th man to mocna opcja z ławki. 

pan to potrafisz czleka uświadomić 😋 czyli to nie ten legendarny def nasha😄 mi sie rozchodzi tylko o to ze nash jakichś rekordów pod wzgledem asyst nie sieka przy tych wyczynach strzeleckich kobasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.