Skocz do zawartości

EBL 2021/2022


Pepis21

Rekomendowane odpowiedzi

każdy wyrwany mecz przez Toruń to będzie sukces a przejście Anwilu to mega niespodzianka.

playoff w PLK pokazuje, że to nie tylko czas weteranów ale i czas .....polaków. tutaj widzę jedyne szanse Torunia ponieważ Diduszko pewnie zagra jeden mega mecz i Cel.

może jakiś typerek dla PLK?

Słupsk - Szczecin 3:2

Włocławek - Toruń 3:1

Ostrów - Warszawa 3:1

Zielona Góra-Wrocław 3:2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie:

Czarni-King 3:2

Stal-Legia 3-2

Anwil-Twarde Pierniki 3-1

Zastal-Śląsk 1-3

Swoją drogą rozdano nagrody wg głosowania trenerów:

NajlepszaPiatka.png

najlepsi2021-22.png

Oczywiście Dziewa w All-PLK to żart no ale jakiś Polak musiał się znaleźć, Garrett też nie wiem czy na pewno był lepszy od Palmera ale ktoś z lidera ligi też się musiał znaleźć (ja dałbym bardziej jak już to Beecha w miejsce Dziewy właśnie).

Ramljak jako DPOTY tez dyskusyjne chociaż Ivana uwielbiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, Matthews > Trice imo, Jonah czesto mial wyjebane w mecze ze scrubami i nie punktowal, ale jak trzeba bylo to wjebal 38 Stali. Nie bez powodu Fenerbahce sie nim interesowalo. Szkoda, ze raczej nie ma co liczyc na przedluzenie go, chociaz kto wie - bajerka Frasunkiewicza i porzadne puchary za rok.
 

Ale DPOY w PLK ciezko zmierzyc, bo tu sie broni glownie zespolowo i faulami :] (kazdy zawodnik przychodzacy do PLK jest w szoku na ile sedziowie pozwalaja), takze nie wiem kogo masz na mysli, Matthews tez jest kozakiem w obronie, ale w Anwilu wazniejszy jest chyba Petrasek, ktory powinien miec nagrode glue guy of the year, jakby cos takiego istnialo. Stipe Modric vibes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

Jak to jest kurw a możliwe, że ani MVP ani DPOTY nie należą się graczom Anwilu ? Skandal i kompromitacja

Jedynie COTY oraz Polski zawodnik jest w miarę sensowne.

A kto tam głosuje? Jeśli tak jak w 1 i 2 lidze to robią to trenerzy, więc myślę że wiedzieli kogo wybierają i kogo by najbardziej chcieli u siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pepis21 napisał:

Wg mnie:

Czarni-King 3:2

Stal-Legia 3-2

Anwil-Twarde Pierniki 3-1

Zastal-Śląsk 1-3

Swoją drogą rozdano nagrody wg głosowania trenerów:

NajlepszaPiatka.png

najlepsi2021-22.png

Oczywiście Dziewa w All-PLK to żart no ale jakiś Polak musiał się znaleźć, Garrett też nie wiem czy na pewno był lepszy od Palmera ale ktoś z lidera ligi też się musiał znaleźć (ja dałbym bardziej jak już to Beecha w miejsce Dziewy właśnie).

Ramljak jako DPOTY tez dyskusyjne chociaż Ivana uwielbiam.

W RS 2x górą Zastal, ostatnio też sporo wygranych i nawet biorąc pod uwagę baty w Słupsku, to dziwny typ na tę parę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pablo81 napisał:

W RS 2x górą Zastal, ostatnio też sporo wygranych i nawet biorąc pod uwagę baty w Słupsku, to dziwny typ na tę parę. 

Kontrowersyjny typ to na pewno, ale Gargamel może dobrze poukładać Śląsk na play-offy, szczególnie, że ostatni mecz ze Startem odpuścili sobie i wysłali tam drugą drużynę właśnie aby już szykować się na Zastal.

Jak dla mnie to może być nawet na korzyść Czarnych, bo hala przy Twardowskiego to jest podobny PRL co Gryfii, natomiast w kwestii publiki to bez różnicy, bo na Wilkach z kibicami jest lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Reikai napisał:

Ale DPOY w PLK ciezko zmierzyc, bo tu sie broni glownie zespolowo i faulami :] (kazdy zawodnik przychodzacy do PLK jest w szoku na ile sedziowie pozwalaja), takze nie wiem kogo masz na mysli, Matthews tez jest kozakiem w obronie, ale w Anwilu wazniejszy jest chyba Petrasek, ktory powinien miec nagrode glue guy of the year, jakby cos takiego istnialo. Stipe Modric vibes.

Jego bloki z pomocy są świetne, ale IMO brakuje mu fizyczności i za często daje się mijać na switchach. Ja bym przed nim wymienił Bella i Dimeca.

Tak czy inaczej to jest nieporozumienie, że najlepsza defensywa ligi nie ma żadnego zawodnika w czołówce głosowania na DPOTY, ani Frasunkiewicza w top 3 trenerów.

No i Milicic drugi w głosowaniu, bo wywalczył trzecie miejsce w tabeli z największym budżetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Reikai napisał:

@ignazz 
No, chyba ze klub z Torunia znowu bedzie odpierdalal z biletami dla ludzi z Wloclawka :].

 

"Sprzedaż biletów dla posiadaczy biletów z 5 ostatnich meczy Twardych Pierników z sezonu 2021/2022. Aby przejść do zakupu należy podać kod znajdujący się na bilecie.

 

Ceny biletów:

45,00 zł - normalny

35,00 zł - ulgowy

 

Na 2 godziny przed rozpoczęciem meczu ceny biletów wzrosną o 5 zł.

Sprzedaż stacjonarna będzie uruchomiona w kasie biletowej Areny Toruń na 1,5 godziny meczem."

:]

 

tymczasem bilety na g1 we Włocławku poszły w 30 min :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.