Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2021/2022


jack

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Mich@lik napisał:

Aż wstyd bo nie widziałem PTB w ostatnich meczach. Anfernee Simons to naprawdę taki kozak?

Chłopak zawsze miał talent tylko brakowało zaufania jak to zwykle u Stottsa. 

Szkoda wymiany Trenta i zmarnowania zdrowia Collinsa bo spokojnie można by teraz dziadów wymienić na picki i szybciutko się przebudować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 4 mecze bez Lillarda, CJa i Powella z bilansem 3:1. Mogliby Simonsowi powiedzieć, że ma tankować. 

To tylko pokazuje jak źle jest zbudowany ten zespół skoro wyjmujesz 3 najlepszych zawodników a ten czwarty, z tej samej pozycji, spokojnie wchodzi w buty lidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiejszy mecz jest tylko potwierdzeniem jak ważny jest w ekipie PTB Lillard i jak bardzo odczuwalny jest jego brak...

Npe8yxH.png

Początek był naprawdę obiecujący ale im dalej w las tym gorzej... W drugiej połowie PTB wróciło kompletnie inne niż w pierwszej, mam wrażenie, że fizycznie nie mogą tego uciągnąć.

Damian... Wracaj szybko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac na obecna sytuacje wg mnie lillard juz nie wroci w tym sezonie.

przehandluja komus covingtona,nurkica, wymysla jakas kontuzje mccolumowi i beda na luzaku przegrywac by zdobyc jak najlepszy pick.

szans na po raczej nie maja.

watpie by zalapali sie nawet na play in.

po sezonie powinien byc reset,bo obecna formula sie niestety wyczerpala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Raven2156 napisał:

Dzisiejszy mecz jest tylko potwierdzeniem jak ważny jest w ekipie PTB Lillard i jak bardzo odczuwalny jest jego brak...

Npe8yxH.png

Początek był naprawdę obiecujący ale im dalej w las tym gorzej... W drugiej połowie PTB wróciło kompletnie inne niż w pierwszej, mam wrażenie, że fizycznie nie mogą tego uciągnąć.

Damian... Wracaj szybko!

3w4b2b i cała tajemnica. Braki kadrowe i duże minuty S5 od początku stycznia na dokładkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jordan20 napisał:

portland zostalo koszmarnie ograne w tym dealu.

oddac dwoch wartosciowych graczy za szrot w postaci ceglarza bledsoe,wiecznego polamanca winslowa,kota w worku w postaci picku i nieopierzonego rookie.

Najgorsze w tym transferze jest to, że pozyskanie Powella wiązało się ze stratą Trenta Jr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jordan20 napisał:

portland zostalo koszmarnie ograne w tym dealu.

oddac dwoch wartosciowych graczy za szrot w postaci ceglarza bledsoe,wiecznego polamanca winslowa,kota w worku w postaci picku i nieopierzonego rookie.

też trzeba spojrzeć na szerszy kontekst

- PTB chyba chcą wejść w tank, pewnie Lillard się nie wyleczy, zresztą ta kontuzja jest strasznie upierdliwa

- chcą się przrzebudować

- w tej sytuacji kontrakt Powella jest im potrzebny jak dziura w bucie

- Bledsoe można jeszcze wymienić za coś ciekawego, no i pamiętajmy, że to w ogóle nie koniec okna

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale bez jaj, Pawell ma zajebisty kontrakt, 16-18 mln z bardzo efektywnego scorera i dobrego defensora na obwodzie w prime to dostaliby od Lakers 1st, a oni tu jeszcze dodaja Roco i biora zwłoki z 2rundą, no trzymajcie mnie... Ja nie moge patrzec na to jak tam setkami milionów tacy debile zarządzają. Naprawdę to jest NIE DO WIARY i nie można tego tłumaczyć nawet pomrocznością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, dannygd napisał:

No ale bez jaj, Pawell ma zajebisty kontrakt, 16-18 mln z bardzo efektywnego scorera i dobrego defensora na obwodzie w prime to dostaliby od Lakers 1st, a oni tu jeszcze dodaja Roco i biora zwłoki z 2rundą, no trzymajcie mnie... Ja nie moge patrzec na to jak tam setkami milionów tacy debile zarządzają. Naprawdę to jest NIE DO WIARY i nie można tego tłumaczyć nawet pomrocznością ;)

Spokojnie, Danny.  Ja znam wartość tych graczy i jeśli uznamy, że R-Cov się jeszcze nie skończył to Blazers oddali lepszych graczy za 2 runde. Próbowałem tylko zrozumieć co robią, ta ich miłość do CJa kolejny raz wychodzi im bokiem albo po prostu nie mieli za niego ofert, a że pali się im pod dupą to dowalili taką akcje. Moze mają jeszcze dogadany inny deal i to ostatecznie nie będzie, aż tak źle wyglądać, na pewno dało się to zrobić lepiej, choćby wyrwać pierwszą rundę, no ale mi ich nie nawet nie żal, od dawna powinni coś zrobić a jak już się za to zabrali to wyszło jak wyszło.

a co do Powella, fajny grajek, ale on już raz w Raptors się zapowiadał by nagle mocno zjechać w playoffach, dalej bym raczej zostawił jego niz CJa, ale mam wątpliwości czy jest wart takich pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że oni mają nowego GMa i nie ma co mu przypisywać cudzych zasług, ale overall to bym Blazers aż tak nie grillował: tzn. w ogóle bym ich nie grillował. Gdyby tacy Kings dostali daggera w postaci Odena i Roya (dwóch ~franchise playerów), to kolejne 56 lat @Koelnerwzdychałby do Vlade Divaca, gdy Portland w dwa lata zbudowali sensowny team na Zachodzie, i to pomimo faktu, że kolejny najlepszy gracz uciekł za contenderowaniem, a to wszystko z dwoma top10 pickami w drafcie. Ale bez marketu/assetów/super suprestara ciężko przeskoczyć półkę wyżej, a 8 lat w playoffach to bardzo sensowny run. Przepłacenie jakiegoś Covingtona to też randomowy ruch organizacji, która chce sobie o coś pograć, Lakers swego czasu oddali Zubaca (playable rolesa) za Mike'a Muscalę na przykład, ale w big markecie możesz tak pajacować, bo se za MLE pozyskasz jakiegś ring czestera.

Tak że nie ma co januszować, bo overall jako organizacja wyciągnęli ~maxa z tych okoliczności (jak w perspektywie 7 lat tracisz dwóch mocnych allstarów i typa z potencjałem na allstara, a mimo to robisz playoffy 11/13 razów w Oregonie, to znak, że robisz coś zajebiście dobrze), wszystko się kiedyś kończy i teraz im się chyba zamknęło okienko na poważne granie, to delikatnie popłynęli, ale to wciąż w skali small marketu topowa organizacja. To, czy tam dostali jakiegoś 1st roundera za Powella to zresztą jest trochę margines (wiadomo, słaby deal, ale ich przyszłość zależy od innych ruchów), tutaj prosi się o godne sprzedanie Lillarda i McColluma, dopóki można wyciągnąć sensowne value od ludzi a'la Griffin, i jak pisze @LeweBiodroSmoka zobaczymy czy rozwiodą się z godnością, czy będzie dogorywanie, a może będzie drama.

Może zrobią co trzeba, bo ten ruch wygląda jak wywieszenie białej flagi. Ile oni zaoszczędzili na taxie, 5 milionów? Nie wiem jak Lillardowi wyjaśnią, że oddali Powella dla takich pieniędzy.

Chyba, że już są pogodzeni z losem, przykład Hardena pokazuje, że tak jak nie ma czegoś takiego jak anty-tampering na FA, to to samo się może dziać z wymianami.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.