Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2021/2022


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ely3 napisał:

Dla Ciebie 9 ( Hawks ) czy 11 wręcz zespół to jest czołówka?

Dla mnie czołóka którą można porównać to zespoły które obecnie mają mniej niż 10 porażek  i są powyżej 60%. 

Jaka teza, taka czołówka ;)

 

Bulls będą na koniec rs w okolicach 5go miejsca bo jednak heat czy bucks są aktualnie lepszymi zespołami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ely3 napisał:

Dla mnie czołóka którą można porównać to zespoły które obecnie mają mniej niż 10 porażek  i są powyżej 60%. 

No cóż chłopie, jak dla Ciebie ekipy z bilansem na HCA (lub tuż obok) to nie czołówka, a siłę ekip oceniasz po 1/4 sezonu bez względu na kalendarz (kontuzje czy kwarantanny), to nie pogadamy - bo zbyt rozjechane kryteria mamy. Natomiast bawi mnie, że sam sobie robisz kryteria, do których nawet opisani przez Ciebie jako czołówka: Bucks - się nie łapią 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, w sezonie 24/25 mamy obwód w postaci LaVina, LaMelo, Lonzo?

Jeśli Zach podpisze kontrakt z Chicago, to sezon 24/25 będzie dla niego trzecim z tej nowej umowy. Lonzo będzie natomiast w trakcie czwartego roku obecnej umowy. Pozostaje tylko kwestia czy Lavar nadal będzie chciał żeby jego synowie grali razem. Jeśli tak, to i tego trzeciego z braci można by przygarnąć za jakieś minimum. DeRozanowi skończy się wtedy obecny kontrakt, będzie miał 35 lat i mógłby grać za minimum jako wsparcie z ławki.

Piękna przyszłość na horyzoncie.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Thomas napisał:

To co, w sezonie 24/25 mamy obwód w postaci LaVina, LaMelo, Lonzo?

Jeśli Zach podpisze kontrakt z Chicago, to sezon 24/25 będzie dla niego trzecim z tej nowej umowy. Lonzo będzie natomiast w trakcie czwartego roku obecnej umowy. Pozostaje tylko kwestia czy Lavar nadal będzie chciał żeby jego synowie grali razem. Jeśli tak, to i tego trzeciego z braci można by przygarnąć za jakieś minimum. DeRozanowi skończy się wtedy obecny kontrakt, będzie miał 35 lat i mógłby grać za minimum jako wsparcie z ławki.

Piękna przyszłość na horyzoncie.

A lavar nie zakumplował się z jordanem? Dwaj goście o podobnym ego, żeby nie było tak ze się dogadają na ich grę w Hornets :D. TymbardZiej ze skład Charlotte tez wygląda mocno jesli chodzi o przyszłość. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to planuje żeby grali razem w Chicago, poza tym kontrakt LaMelo kończy się wcześniej niż kontrakt Lonzo.

Ale dzisiaj kicha była. Vucević mnie wkurzał maksymalnie tym chuchaniem w dłonie po kolejnych niecelnych rzutach.

Zach w porównaniu z poprzednim sezonem słabo za trzy rzuca, ciekawe czy to przez ten uraz, czy piłka nie do końca mu pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, josephnba napisał:

Dlatego też Być powinien wyjść przed szereg 

Ciekawe kto następny?

No dobra ale nie dziwi Was taka plaga po święcie Dziękczynienia? Wczoraj widziałem wywiad z Gobertem jak mocno Jazz zmieniło politykę i jak mocno pilnuja by nikt u nich nie miał Covid 

To jak przez lige przetacza sie fala Covidu właśnie po święcie Dziękczynienia pokazuje ,że wielu graczy uznało ,że na spotkaniach rodzinnych nie ma co się pilnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze rano mówiłem do żony "brakuje żeby jeszcze Zacha wysłali" 

 

2 godziny temu, ely3 napisał:

No zastanawiam się czy oni uzbierją 8 i czy nie przełożą im najbliższych meczów

Szczerze, to mam nadzieję, że Bulls nie ściągną jakiś FA tylko po to, żeby roster się zgadzał 

Lepiej przeczekać

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.