Skocz do zawartości

Tokyo 2020 czyli Tokio 2021


jack

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, ely3 napisał:

Dziś mignęło mi nazwisko Sprinsteen .... Aż sprawdziłem  i tak to córka Bruce'a.. .Ciekawe kto zgadnie w jakiej dyscyplinie reprezentuje USA ( oczywiscie bez pytania się publiczności tzn wujka Gugla)

Obstawiam, że jakąś taką amerykańską, strzelanie, jazda konna albo softball 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cała sala: wielki Gregg Charles Popovich. Fajnie, że KD wygra pierwszy legit tytuł bez superstara obok, 

Niby Hiszpania i Australia rozczarowanko, ale wiadomo, ciężko się wygłupiać i krytykować przy takiej różnicy talentu, może Francja pokaże coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przebieg meczu USA-Australia podobny do meczu z Hiszpania, znow w pierwsze 15 minut pod dyktando rywali, a potem USA wlacza V bieg i odjezdzaja, znow Durant dal sygnal do ataku. Znow jestem troche zawiedziony, jednak liczylem na wiecej ze strony Australijczyków, zawiodl Ingles, ktory nie byl liderem, bez niego nikt nie kreuje gry. Dellavedova tez juz cieniem siebie, podkoszowi słabo, zabraklo im argumentow. A Amerykanie pokazali sile i wszechstronnosc. Dla mnie kluczowy tam jest Holiday, ktory swietnie broni i podejmuje dobre decyzje w ataku, prawdxiwy team player, nabralem do niego w ostatnim czasie duzo szacunku.

Ciekawe jak drugi polfinal, mam nadzieje, ze bedzie na EuroSport!

aha, no i komentarz rewelka, Romanski i Noculak (milo go posluchac po 20 (?) latach od czasu canal plus) to jest TOP, merytorycznie,  ciekawie, z prawdziwą ekscytacją no i z jajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się do pracy. Patrzę jednym okiem na wynik 42-26..... Za jakieś 15 minut patrzę na wynik jak akurat stoję na światłach..... 49-45 dla USA. Na przełomie drugiej i trzeciej kwarty zrobili jakieś 25-3 ..... 

Z Francją przegrali bo ewidentnie mieli problem z przebiciem się przez Goberta za to De Colo pięknie podawal wzdłuż linii końcowej ( przy wybiciu piłki) do stojącego w rogu który trafiał za 3.. To były niewiarygodne asysty i koszmarna obrona.... Raczej się nie powtórzy choć nawet pomijając te trójki to Francja jako jedyna grał na równi z USA zwłaszcza ,że Durant nie radził sobie z Gobertem ani w obronie ( nie wiem czemu on go akurat bronil ale chyba 3 faule szybko na nim złapał) ani w ataku gdzie o dziwo Rudy bronił jego trójki

Ale to był pierwszy mecz. Dużo błedów komunikacyjnych w obronie.... Słowenia ma pewnie najleposzego gracza na tych igrzyskach ( sorki Durant ale to nie Ty) . Francja ma dobrze zbilansowany skład ale USA ma taką przewagę talentu ,że nie ma opcji by to przegrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na eurosporcie 2 leci wbrew temu co pokazuje epg. Na eurosporcie generalnie od początku IO to epg swoje a transmisja swoje.

Swoją drogą to co za idiota wpadł na pomysł aby finał rozgrywać przed meczem o trzecie miejsce to ja nie wiem. Pewno usańska tv w tym palce maczała.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BMF napisał:

Ta ostatnia akcja akurat dobrze podsumowuje ten mecz, bardzo dobre zagranie Doncica, miał otwarte driving lane Prepelic, ale to gracz z Valencii, a nie starter w Clippers, dać tam average guarda z NBA i byłyby punkty.

No nie wiem czy bardzo dobre - Doncic nie umiał minąć Goberta, podał desperacko do Prepelica, ten się uwolnił zwodem a potem to już wiadomo co było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepszy mecz na tych IO póki co a jeszcze dwa przed nami.

Współczuję Prepeliciowi, najpierw nie trafił osobistego, który dałby koniec końców dogrywkę a potem dal się zablokować niczym Iggy czy Reggie Miller, ależ mu to ciążyć będzie. Niemniej jednak nie widzę Australii w starciu z tak grającymi Słoweńcami. Za to w finale Francuzi mogą zrobić niespodziankę jeśli zagrają tak jak w pierwszym meczu z USA.

Swoją drogą u kobiet również jest duża szansa na finał USA-Francja.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Idealny Tułej napisał:

No nie wiem czy bardzo dobre - Doncic nie umiał minąć Goberta, podał desperacko do Prepelica, ten się uwolnił zwodem a potem to już wiadomo co było.

Prepelic dostał blok od tyłu, zdarza się, ale to była niezła pozycja, pewnie lepsza niż jakby Doncic rzucał jakiegoś contested stepbacka. Prędzej czy później różnica talentu wychodzi na jaw, Słoweńcy mieli pecha, że wyszła w ostatnim possession.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.