Skocz do zawartości

Finały Zachodu: Suns - Clippers


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Roggi napisał:

Czy tylko ja mam dość tej całej rzeszy fanów Lakers łażących po różnych wątkach i sączących jad?

?? 

2 godziny temu, Roggi napisał:

Trzeba mieć tupet żeby non stop krytykować, narzekać na innych gdy samemu się frajersko przejeb..

??

2 godziny temu, Roggi napisał:

 mając przecież skład, który bez LBJ i AD miał zrobić PO. 🤗

Nawet tak zakladajac, to sklad majacy zrobic PO, a mogacy w nich rywalizowac to chyba inne sprawy? 

2 godziny temu, Roggi napisał:

Wracajcie do swojej norki onanizować się kogo to latem podpiszecie.

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubbas napisał:

no i sam lob do Aytona jest w cylinder, nie wiem czy to dozwolone, plus zubac robiacy goaltending

Okazuje się, że dozwolone jest łapanie piłki w cylindrze po wrzucie z autu.

QUESTION: On the final play, what did you see that confirmed [Deandre] Ayton’s basket was good?

FOSTER: “Per NBA rule, an offensive player can touch the ball in the cylinder during a throw in.  In this case, Ayton controlled the ball, completed the basket, and we timed it at the replay center to make sure it was less than 0.9 and that act of him touching the ball and clearing the net only took 0.2”

https://official.nba.com/pool-report-on-the-review-of-the-out-of-bounds-play-with-9-3-seconds-left-in-the-fourth-quarter-and-the-final-field-goal-made-by-deandre-ayton-in-tonights-la-clippers-at-phoenix-suns-game/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2021 o 16:52, karpik napisał:

Przecież Harper był już tym słabszym strzelcem w sezonie kiedy nie było MJa, jak wrócił Mike, to od razu mu się poprawiła skuteczność. W przypadku Harpera, został "gorszym strzelcem" bo mu Phil kazał, więc to przez Jacksona, a nie Jordana.

Rodman? On był w ogóle kiedyś strzelcem, żeby się pogorszyć?

No a Kukoc może po prostu nie dominował w NBA jak w Europie, bo w NBA był wyższy poziom?

Kukoc był zdecydowanie najlepszym graczem Europy przez kilka lat zanim trafił do NBA.
Wygrywał mistrzostwa Europy i Euroligę będąc najlepszym graczem. Trudno mi uwierzyć więc, że jego talent nie został zmarnowany.
Kukocowi kazali w NBA przybrać kilkanaście kg więc ruszał się jak mucha w smole w porównaniu do lat 1988-1992, gdyby nazywany był Magiciem z Europy.
A potem, gdy wrócił MJ to już całkiem był w cieniu.

Co do jego gry w NBA. W playoff 1996 i 1997 miał kilka serii, że grał totalny piach. Dopiero w playoff 1998 zaczął błyszczeć, że nawet wygryzł Rodmana z pierwszej piątki w finale. No, a potem Byki rozpadły się. Zostali Kukoc i Harper, którzy nic wielkiego nie pokazali w sezonie 98/99.
Kukoc i Harper mieli wyższe średnie, ale kosztem dużo niższej skuteczności z gry.
Harper - 95/96 - 46,7%...96/97 - 43.6%...97/98 - 44.1%...98/99 - 37.7%
Kukoc - 95/96 - 49.0%...96/97 - 47.1%...97/98 - 45.5%...98/99 - 42.0%
Więc w sezonie 98/99, gdy na nich była skupiona obrona rywali już tak różowo nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lorak napisał:

niesamowity jest Aytona, taka idealna 3 opcja, bo nie potrzebuje zagrywek pod siebie, a i tak daje dużo. wystarczy mu, że postawi zasłony, załapie piłki, które wpadną mu w ręce i okazjonalnie walnie jakiegoś aleya. do tego zawsze uśmiechnięty jak dziecko, czy to po otrzymaniu nagrody przez JJ czy jak Payne trafiał cyrkowe rzut

 

Pełna zgoda.

Może mamy obraz też, kim mógłby być Greg Oden gdyby nie kontuzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Western Conference Finals is missing a pair of All-Stars from both the Phoenix Suns and Los Angeles Clippers with Chris Paul being in the NBA's COVID-19 protocols, and Kawhi Leonard dealing with a sprained knee in which the seriousness has yet to be fully disclosed. 

"I think right now there's confidence that the Suns are going to get Chris Paul back in the series," said Adrian Wojnarowski on NBA Countdown before Game 2. "That confidence of Kawhi Leonard being back is not there right now in L.A."

The Phoenix Suns are optimistic Chris Paul will be cleared from the NBA's COVID-19 protocols and cleared for Game 3.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lorak napisał:

niesamowity jest Aytona, taka idealna 3 opcja, bo nie potrzebuje zagrywek pod siebie, a i tak daje dużo. wystarczy mu, że postawi zasłony, załapie piłki, które wpadną mu w ręce i okazjonalnie walnie jakiegoś aleya. do tego zawsze uśmiechnięty jak dziecko, czy to po otrzymaniu nagrody przez JJ czy jak Payne trafiał cyrkowe rzuty.

PS

taktyka xd

https://www.reddit.com/r/nba/comments/o658yi/highlight_coach_monty_williams_on_the_huddle_for/

To jest w sumie MVP PO dla Suns, taki kot, nawet nie wiedziałem, że jest aż tak atletyczny, niby zmarnowany wybór nr 1 w drafcie, a jednak niekoniecznie.

Dwa mecze i aż żal dupę ściska co by było, gdyby wciąż był tu Lebron, myślę, że zrobiłby tym razem różnicę. 

Właśnie natrafiłem na YT ostatni mecz Kobe, 50 rzutów, ledwo żył w końcówce, ale wciąż walczył, trochę mi zabrakło tej determinacji u Jamesa, szkoda, fajnie byłoby zobaczyć wojnę za wszelką cenę, za rok też będzie wiosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Roggi napisał:

Czy tylko ja mam dość tej całej rzeszy fanów Lakers łażących po różnych wątkach i sączących jad?

Trzeba mieć tupet żeby non stop krytykować, narzekać na innych gdy samemu się frajersko przejeb... mając przecież skład, który bez LBJ i AD miał zrobić PO. 🤗

Wracajcie do swojej norki onanizować się kogo to latem podpiszecie.

jest takie cos, wyobraz sobie jak:

cytuj

a potem

odpowiedz

i wtedy odpisujesz kazdej konkretnej osobie

na koniec wystarczy zatwierdzic to co napisales i cieszyc sie jak wyjasniasz tych saczacych jad niczym Mariusz Max Kolonko z lodzi podwodnej

polecam

taka ogolnie jest geneza forum dyskusyjnego by the way

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dwa mecze i aż żal dupę ściska co by było, gdyby wciąż był tu Lebron, myślę, że zrobiłby tym razem różnicę. 

Właśnie natrafiłem na YT ostatni mecz Kobe, 50 rzutów, ledwo żył w końcówce, ale wciąż walczył, trochę mi zabrakło tej determinacji u Jamesa, szkoda, fajnie byłoby zobaczyć wojnę za wszelką cenę, za rok też będzie wiosna.

No i znowu, a kogo to kur... obchodzi. Piszcie sobie o tych Lakers w swoim wątku, a nie wszędzie gdzie się wejdzie robicie nawiązania do LAL z czego zaraz robi się wątek przewodni, bo jest Was niestety trochę. Moderatorzy na tym forum to w ogóle są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Roggi napisał:

No i znowu, a kogo to kur... obchodzi. Piszcie sobie o tych Lakers w swoim wątku, a nie wszędzie gdzie się wejdzie robicie nawiązania do LAL z czego zaraz robi się wątek przewodni, bo jest Was niestety trochę. Moderatorzy na tym forum to w ogóle są?

Masz obsesje na punkcie Lakers, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.