Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 East 1st Round] #1 HEAT (54-18) - #8 HORNETS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko chciałem na początku zaznaczyć że @ignazz obiecał że wpłaci podwojona wartość mojej pensji na dowolnie wybrany przeze mnie cel jezeli awansuje do 2 rundy. 

Zdecydowałem, że w przypadku mojej wygranej, pieniądze te trafia na konto

@tangiers

Także czekam na opis Miami;) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • january zmienił(a) tytuł na [beGM Play-off '21 East 1st Round] #1 HEAT (54-18) - #8 HORNETS (42-30)

Luka Doncić, center z nazwiskiem kończącym się na vić, sg/sf , który swietnie zaczął play-offs, a teraz ssie z jednej strony.
Dwie super gwiazdy, Ibaka z kontuzją, Kennard i microball z drugiej strony.

Dobrze mówicie:) Ja też dostrzegam ogromne podobieństwa między serią Mavs – Clippers, a tą. 
Zresztą podobieństw jest więcej. Miami przegrali wszystkie mecze play-offs, gdy Bjelica był na parkiecie. Czy tutaj też będzie podobnie?
Staty za ostatnie 10 meczów sezonu:
Russell Westbrook 25,2ppg – 13,6rpg – 15,6apg – 1,6spg - 45,5% FG – 33,3% za 3 
Domantas Sabonis 22,5ppg – 14,1rpg – 10,1apg – 1,8spg – 61,7% FG – 44,4% za 3
Tak, to Ronnie stwierdził, że ostatnie 10 meczów sezonu regularnego to najlepszy wyznacznik formy No ale przynajmniej dzięki temu mogłem zaprezentować te chore liczby.
Devonte Graham 18,3ppg – 2,9rpg – 6apg – 38,8% FG ( prawie wszystkie jego próby to trójki) – 37,5% za 3 ( 10,5 trójki oddawanej na mecz). Myślę, że całkiem solidna 3 opcja w ataku wchodząca z ławki
Serge Ibaka 9,6ppg – 6,5rpg – 1,8apg – 1bpg – 51,3% FG – 29% za 3 (średnio 3 trójki oddawane w meczu)
Kyle Kuzma 12,8ppg – 4,6rpg – 2,8apg – 0,9bpg – 47,5% FG – 38,8% za 3
Dj Augustin 11ppg – 1,8rpg – 3,6apg – 39,5% FG – 40,4% za 3
Danuel House 6,4ppg – 2,7rpg – 1,6apg – 39,3% FG – 32,4% za 3
Luke Kennard 9ppg – 1,7rpg – 1,6apg – 46,1% FG – 38,1% za 3
Hassan Whiteside 8,2ppg – 6,5rpg – 1,1bpg – 57,8% FG
John Konchar 5,5ppg – 3,4rpg – 1,1apg – 61% FG – 37,5% za 3
Rotacja:
PG – Graham 35 Augustin 13
SG – House 24 Augustin 12 Kennard 12
SF – Kuzma 26 Kennard 16 Konchar 6
PF – Westbrook 42 Bjelica 6
C – Sabonis 42 Kuzma 6
W minutach:
Westbrook 42
Sabonis 42
Graham 35
Kuzma 32
Kennard 28
Augustin 25
House 24
Bjelica 6
Konchar 6
Westbrook gra na PF jak w Rockets, gram microball jak Clippers, biegamy w obronie jak króliki i zjeżdżamy Doncića jak w RL NBA.
Miami mają słaby fit, a Doncić nigdy nie wygrał serii w play-offs. Przewaga parkietu Miami? Doncić nie wygrał żadnego meczu na własnym parkiecie w PO w tym sezonie .Hornets są na fali, po dwóch wygranych w play-in, także typ może być tylko 1. Hornets w 7!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+nie zapominajmy, ze Kennard  rzucił trzy killer trójki w game7! Masz przewagę w G7 niesamowitą, dlatego mysle ze Hornets w 7. 


Ps. Westbrook grał akurat w 1. Rundzie i zrobił 19ppg i 4topg na 33%fg i 36%eFG ale to nie ma znaczenia bo Miami ewidetnie nie ma na niego obrońcy ;] Westbrook po meczu playin jest w takim gazie ze przejedzie się po tej marnej białej kozie. 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIAMI HEAT

GAME PLAN

W PO spotykamy się już drugi raz z rzędu. Poprzednio Miami wygrało 4:1, zmieniło się tylko nasze rozstawienie. Pragnę pogratulować @fluber za kolejny awans do PO. Dla drużyny z małego marketu, pozbawionej assetów to bardzo dobry wynik. Z kolejnych pozytywnych wiadomości, myślę że po tej serii przynajmniej do października nie będziemy już bombardowani skrótami Westbrooka jak w ostatnim trymestrze. Kampanie billboardową już można zakończyć. 

Dla przypomnienia opisy z ostatnich 2 trymestrów: 2T i 3T

Depth Chart z podziałem minut:

PG: Satoransky 28/ Anderson 20

SG: Middleton 34 /Brooks 14

SF: Doncic 34 / Brooks 12/ Morris 2

PF: Crowder 28/ Tillman 14/Anderson 6

C : Vucevic 32/ Portis 16

Kontuzje: Oladipo

W 3 trymestrze zmniejszyłem minuty gwiazdom, wiecej grali Kyle i Dillon, ktorzy byli w bardzo dobrej dyspozycji. Kwartet Satoransky/Middleton/Doncic/Vucevic gra juz ze soba od lat i jak na standardy BeGM chyba tylko Magic maja takie zestawienie, które zagrało podobną badz wieksza ilosc minut. Zależy mi na tym zeby wejsc w te PO bez nerwow  i stawiam na sprawdzony skład.  

Oczywiście pozycje sa u mnie dosyc umowne, bardziej istotne jest kto jest lead ball handlerem, kto kogo kryje itp. Ponadto nie stosuje hokejowych zmian i mogę stagerowac np. Doncica z Middletonem.

Stawiam, ze w normalnej serii Fluber wystawi zestaw: Westbrook/House/Kuzma/Sabonis/Ibaka, a w meczu nr 3 i 4 kontuzjowanego Ibake zastapi Graham.

W obronie:

Wesbrooka kryje Satoransky lub Brooks. Starterem jest Satoransky, ktory ma inny profil defensywny niz Brooks. Czech jest chyba troche lepszy na pickach, duzo gorszy pod katem ball pressure i off ball defense(szczegolnie bieganie po zaslonach), ale scenariusz ze Westbrook zacznie tu biegac bez pilki wzdluz baseline po podwonych zaslonach jest malo prawdopodobny. Scoring Westbrooka w PO jest wrecz legendarny. W tym roku 33FG%, TS 46%(praktycznie ta sama skutecznosc od 3 lat). Ostatni raz przekroczył 50%TS 4 lata temu. Tutaj rowniez licze na konkretny wystep, zwazywszy ze mam na niego 2 swietnych obroncow. Doncic kryje Houesa to low volume scorer, wiec nie powinien miec duzo pracy. Zreszta obrona Luki to juz na szczescie mit, ktory juz chyba nie bedzie powtarzany na forum. Middleton broni Kuzme, Khris  dobrze przebija sie po zaslonach, wiec Kyle pewnie spocznie na pullupach zamiast cutach, w ktorych jest swoja droga bardzo dobry. Tylko jak Kyle zlozy sie do rzutu od razu caly zespol idzie na deske, bardzo prawdopodobne, ze bedzie to kolejna cegla (29FG% i 17% 3P% w PO). W zasadzie oddanie rzutu przez Kuzme i Westbrooka bedzie chyba najlepszym defensywnym scheme jaki moge stworzyc. Ibake broni Crowder, a jak za Ibake wchodzi Graham to rowniez broni go Crowder. Jae ma kolejny swietny defensywnie sezon i mam komfort wystawienia na Grahama wyzszego od niego gracza. Jego najwieksza bronia jest pull up game. Bolaczka natomiast jest wykonczenie pod koszem: 44 % at rim, 3-10 feet 29%. Jakby Yann Mollinari kiedys zagral w NBA, to mialby podobne procenty (pozdrawiam @człowiek...morza). Nawet jak minie Crowdera, to bedzie mial problem z wykonczeniem pod koszem,  bowiem moj zespol jest chyba najwyzszy w lidze:(najnizszy w S5 jest Crowder), a od takiego Kuzmy i Westbrooka moge swobodnie pomagac. Switc***e picki z nim na parkiecie. Sabonisa, ktorego bardzo cenie kryje Vucevic, ktory ma do tego odpowiedni size i umiejetnosci w post D. Pewnie naczelna zagrywka bedzie pick'n'roll Westbrooka z Sabonisem, ale Russ to nie jest juz najlepszy partner do 2man game, szczególnie z Litwinem. Sabonisa moze swietnie wspoltworzyc atak z mid postu z guardem typu Levert czy Oladipo sprzed tradu. Tutaj ma do tego sredni personel.

W ataku:

Żelazna rotacja to: Sato/Khris/Luka/Jae/Vucevic & Brooks/Kyle/Tillman/Portis.

Luka jest glownym kreatorem. Uwazam, ze jest najlepszym zawodnikiem tych PO, jak ktoś woli Jokica, nie będę się klocil, bo sa na zbliżonym poziomie. Clippersi na niego rzucali wszystko co mogli, a maja do tego dobry roster. Jaki był efekt, zakładam, ze wszyscy widzieli. Miał słabsze 2 polowy i wynika to z brakow kondycyjnych, słabego suportu i zbyt wielu obowiazkow w ataku. Kolejny sezon pod rząd drugim najlepszym zawodnikiem z jakim gral jest Timi Hardaway jr, który jest co najwyżej solidnym starterem. Facet nie ma pomocnika choćby na poziomie Mike Finleya. Im lepiej gra Luka tym więcej będzie glosow, ze nie wykorzystuje odpowiednio Porzingisa czy nie wiem Klebera. Trzeba to zdusic w zarodku. Panowie, przecież przechodziliśmy już fazy krytyki Kobego, ze nie wykorzystuje Kwame Browna czy Smusha Parkera. Była tez faza krytyki Lebrona: przecież Mo Williams czy Larry Hughes to swietny support! Wiecej krytyki spada na superstara, który na 100 czynności 90 robi świetnie, ale ciagle mowi się o tych 10%, które robi gorzej niż komus się wydaje. Byłem tez w stanie dobrac do niego odpowiedni support. Vucevic jest bez cienia wątpliwości lepszym zawodnikiem niż KP – Mavs musieli wrzucić Bobana, żeby mieć jakiś post threat, a Nikola przecież zaczynal na początku jako post scorer i dalej ma do tego footwork i touch. W ostatnich latach stal się tez jednym z najlepszych stretch big w lidze. Middleton zagral rewelacyjna runde i nie wiem czy musze wspominać jakim jest upgradem nad THJ. Satoransky startuje i jest secondary creatorem, dosyć szybko schodzi na lawke, bowiem chce żeby na parkiecie był zawsze on bądź Luka. W crunch time jego miejsce może ewentualnie zajac Brooks bądź Kyle. Crowder zazwyczaj kryje najgroźniejszych graczy rywala, szkoda tylko ze ceglil przez większość serii z Lakers, ale nawet pomimo tego ma spora wartość na parkiecie. Gosc  stylu plug and play. Suns graja dosyć zaawansowane sety, a Crowder nawet lekki progres pod katem asyst. Ostatnio miał swietny pass jak wyszedł po podanie na midrange, a już wczsniej był przygotowany do szybkiego passa do cornera do CP3. Takie proste vet plays, przykładowo Ayton na początku roku jak dostawal pilke w tym samym miejsc to najpierw patrzyl gdzie jest kolega i dopiero podawal, ale taka akcja już nie miała momentum i defensywa zdazyla zareagować. Lawka w postaci Brooksa/Andersona/Tillmana/Portisa to chyba najlepszy bench mob w lidze. Brooks/Anderson/Portis graja zyciowe sezony, a pierwszych 2 to starterzy w PO teamie na zachodzie. Z Brooksa zwłaszcza jestem dumny, bo niewiele osob dobrze ocenialo ten trade (CambyGOAT i Brave!), a stal się swietnym 2way playerem – seria z Jazz to była wisienka na torcie, bo do tradycyjnie swietnej obrony dolozyl scoring na poziomie 26 ppg/60TS%. Podobnie zle oceniano trade Portisa, a po fakcie okazywalo się, ze panowie zagrali zyciowe sezony. Tillman produkuje od 1 sezonu gry i daje to czego oczekiwałem, w dodatku dobrze uzupelnia Portisa w ataku i w obronie. Anderson z Crowderem kryja na zmiane najgroźniejszych skrzydłowych rywali(notowal prawie 3 przechwyty na mecz w PO), Kyle pogra tez sporo ze starterami. Z lawki dostanie tez pilke jako secondary kreator.  Morris gra okazjonalnie – zaleznie od matchupu może przejąć minuty Tillmana. Strus/Diacon mogą pojawić się przy wyższym prowadzeniu.

Randomowe staty z PO(I runda) i RS:

T. Satoransky RS: 58 GP – 22.5 MPG, 7.7 PTS, 2.4 RB., 4.7 AST., 0.7 made 36% 3P%, 61 TS%

K. Middleton PO: 4 GP – 34.8 MPG, 21.5 PTS, 6.8 RB., 4.3 AST., 2.8 made 41% 3P%, 64 TS%

L. Doncic PO: 7 GP – 40.1 MPG, 35.7 PTS, 7.9 RB., 10.3 AST., 4.4 made 41% 3P%,  57 TS%

J. Crowder PO : 6 GP – 31.5 MPG, 11.5 PTS, 4.7 RB., 2.2 AST., 2.3 made 30% 3P%, 55 TS%

N. Vucevic RS: 70 GP – 33.5 MPG, 23.4 PTS, 11.7 RB., 3.8 AST., 2.5 made 40 %3P%, 56 TS%

D. Brooks PO: 5 GP – 35.0 MPG, 25.8 PTS(!!!) , 4.2 RB., 2.2 AST., 1.6 made 40% 3P%, 60 TS%

K. Anderson PO: 5 GP – 28.4 MPG, 8.4 PTS, 5.0 RB., 3.2 AST., 0.6 made 25% 3P%, 48 TS%

X. Tillman PO: 3 GP – 6.0 MPG, 0.7 PTS, 1.0 RB., 0.3 AST., 0 made 3P%, 20 TS%

B. Portis PO: 4 GP – 17.7 MPG, 10.8 PTS, 5.3 RB., 0.3 AST., 1.5 made 46% 3P%, 70 TS%

 

Podsumowanie:

Przewagi w tym pojedynki są po mojej stronie: mam lepszego kreatora, bardzo dobra 2 i 3 opcje, wieksza glebia, lepsza obrone, wiec uwazam, ze w tej serii powinien sweep. Proponuje 4:0 Miami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tangiers napisał:

 

 

Podsumowanie:

Przewagi w tym pojedynki są po mojej stronie: mam lepszego kreatora, bardzo dobra 2 i 3 opcje, wieksza glebia, lepsza obrone, wiec uwazam, ze w tej serii powinien sweep. Proponuje 4:0 Miami.

mi wychodzi 4:2 dla charlotte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

4-2 dla Heat. Trochę się wahałem - czy 4-1, czy 4-2, ale wyszedłem z założenia, że Hornets rozpędzeni grą w play in wygrywają g1 z zaskoczenia (wygrana underdoga w g1 jest bardzo częstym zjawiskiem) oraz wyrwą tez coś u siebie przed własną publicznością - pewnie na 2-2 g4. Różnica jest jednak wyraźna i tu Doncic nie powinien mieć takich problemów z obrona Charlotte jak w rl z Clippers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.