Skocz do zawartości

beGM - Draft - komentarze


january

Rekomendowane odpowiedzi

A na poważnie. Ciekawy wybór najlepszego blokującego SG draftu o wysokiej efektywności % gdzie szokujące jest ze jak weźmiesz razem wszystkich najlepszych SG draftu to każdy rzuca FT% ze skutecznością tylko 73-77% FT. 
Jak na SG to cienko. I tu Braun jest najsłabszy w czołówce. Dziwne są te FT. 

2 minuty temu, Szulim napisał:

to jutra to mu czasu nie styknie bo pójdzie autopick ;) 

Zmotywowany szybko wykonał ruch 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

 

Teraz nie może 😇

Od 17:39 do 23:06 będzie oglądał kasety 

wybierze dziś lub jutro 

A i wysłałem ofertę wiec tradycyjnie nie dociskać bo jest oferta. A może i więcej ofert 

w nocy siedzialem, mialem juz z grubsza ranking

 

co do Brauna, jest troja (nie z dupy, bo ladnie ulozona raczka), catch-and-shoot na legitnym poziomie- jest obrona.

a ze walczy i cos tam odrywa sie od parkietu, to w teorii ma szanse cos w lidze zdzialac.

 

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

40. Jaylin Williams 

@Principe

 

swietny wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Brandon Ingram 2.0 jest u mnie, jaram się ;) 

Fajny wybór na tym etapie. Dearon ma jedną świetną zaletę, wielką swobodę w docierania pod kosz i w tym być może jest najlepszy w tym drafcie. Kłopot w tym, że do poprawy ma kończenie tych wjazdów, ma słaby rzut, średnią obronę i mało czasu na poprawę tych aspektów, bo ma już 22 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Fajny wybór na tym etapie. Dearon ma jedną świetną zaletę, wielką swobodę w docierania pod kosz i w tym być może jest najlepszy w tym drafcie. Kłopot w tym, że do poprawy ma kończenie tych wjazdów, ma słaby rzut, średnią obronę i mało czasu na poprawę tych aspektów, bo ma już 22 lata. 

Wiem ale przekonał mnie jego progress jaki zrobił w tym roku, zwłaszcza ft napawa optymizmem. Giannis i Ingram tez nie rzucali jak wchodzili do ligi. Oczywiście byli dużo młodsi, tu racja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Brandon Ingram 2.0 jest u mnie, jaram się ;) 

Jeśli to o Seabronie to nie widzę podobieństw z Ingramem, ale trzeba przyznać, że niezły kocur, chyba jedyny gracz w drugiej rundzie, którego hajlajty powodują momentami opad szczenki. Inna sprawa, że z powodów o których napisał wyżej Tecu, prawdopodobnie nie znajdzie stałego miejsca w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Jeśli to o Seabronie to nie widzę podobieństw z Ingramem, ale trzeba przyznać, że niezły kocur, chyba jedyny gracz w drugiej rundzie, którego hajlajty powodują momentami opad szczenki. Inna sprawa, że z powodów o których napisał wyżej Tecu, prawdopodobnie nie znajdzie stałego miejsca w lidze.

Chociażby Budową ciała mocno go przypomina, tylko jest niższy. No i ten jego wjazd na kosz tez wyglada mi jak kopia ruchu Ingrama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Chociażby Budową ciała mocno go przypomina, tylko jest niższy. No i ten jego wjazd na kosz tez wyglada mi jak kopia ruchu Ingrama. 

Ale tak to każdy szczuplejszy murzyn będzie przypominał Ingrama. No i BI od początku miał mid range game.

@MarcusCamby JD fajny ziomuś, na pewno z najlepszą stylówą w całym drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Ej. Miał mi się ten Vince Williams ostać.

Też bym brał. A było tak blisko. Wszystko przez Bojana 😀

3 minuty temu, Sylvinho. napisał:

@Tecu będziesz dzisiaj pickował bo nie wiem czy iść spać ?

Jeden poszedł, z drugim się waham, bo miał być Vince. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.