Skocz do zawartości

Przyszłość Gortata


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Magic mogli wcześniej zrobić sign-and-trade, ale tego nie zrobili. Moim zdaniem w tym sezonie już Marcina nie wytransferują. Ale potem, kto wie. No chyba, że pojawi się jakaś kusząca okazja. Ale ogólnie Magic wyglądają na ustawionych teraz by walczyć o mistrza. Nie są starzy, byli w finale, właściciele zdecydowali się wydawać kasę.

 

Na razie wygląda na to, że Marcin okupuje tę samą niszę co sezon temu. Będzie miał stabilniejszy czas gry niż wówczas, ale z grubsza jest w tym samym miejscu rotacji co wtedy. Tylko więcej $$$ za to dostaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nba.com/video/teams/magic/2009/11/12/111109gortatm4v-1125639/

 

tak w temacie Gortata- zobaczcie jego wypowiedź po meczu z Cle. zaskoczył mnie, że tak płynnie mówi po ang, fajnie że nie musimy się za niego w tym względzie wstydzić

Nie, no chłopak zawsze "in plus" się odróżniał od nadętego buca Lampego czy przestraszonego Cezarego ŁomatkojezdemwNBA :shock:. Pomijam kwestie umiejętności, bo być może "Lampa" jest lepszym koszykarzem, ale to "Hammer" ma "równiej pod sufitem". Poza tym, zauważcie, że Gortat jest medialny, ze swoich cech charakterystycznych uczynił atuty marketingowe, które świetnie sprzedaje. Sportowo - mimo dyskusyjnych umiejętności- potrafił się wybić na tyle, że jest rozpoznawalny na rynku, ma tłusty kontrakt, zasłużył na chwytliwą, medialną ksywę - a to dużo w sporcie zawodowym. I nie usiadł na laurach - jest ciągle krytycznym wobec siebie i kolegów, chce więcej... To dobrze :roll:

 

BTW - to chyba trzeci, może czwarty dopiero polski sportowiec, po Kubicy, Radwańskiej, Janikowskim i może Małyszu (jak usłyszałem niemiecki Małysza dla ZDF to najpierw usiadłem, a potem poczułem dumę) , który umiejętnie wykorzystuje swoje "5 minut" i nie robi nam wstydu w mediach. Ostatnim takim - przed wymienioną 4,5 - tką był.... Fibak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no k*rwa, Lewis wrócił do składu i tak jak niektórzy przewidywali już Marcin nie powąchał nawet parkietu... :?

 

to jest jakaś paranoja, po co oni go zatrzymywali?? 6 mln za sezon żeby pograł 10 minut przeciw 38-letniemu Shaqowi? wolne żarty. ale mnie to serio wkurza, że go tam siłą trzymają, a mógł sobie pięknie grać w Dallas i pod okiem Kidda i Nowitzkiego rozwijać skrzydła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Akurat parę dni temu, na naszej stronie, jeden z komentujących zaproponował ten trade :roll:

 

 

O. To dobry kierunek byłby. Tylko(tu pytanie do fanów Jazz) czy Marcin dałby sobie radę z Okurem?

Jak już Okur z samym sobą nie daje nawet rady, to co dopiero Gortat :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major NBA rumor: Carlos Boozer could be headed to Orlando soon, for Brandon Bass, Marcin Gortat, and a pick.

 

Kóbbasku a jakie źródełko?

 

Twitter si?

si

 

Jakoś nie widzę Gortata w Jazz, głównie dlatego, że jest Okur i on jest ich największą zaletą i bronią bo wyciąga na obwód w c*** dominujących podkoszowych. Na pewno Millsap będzie grał na PF wtedy bo jest po prostu lepszy, i Gortat znowu ławka, ale może trochę więcej minut. On chyba po prostu nie jest materiałem na startera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.