Skocz do zawartości

Przyszłość Gortata


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

Joseph ale to żaden koszt do jakiejś następnej linii butów jakiejkolwiek firmy dopisać nazwisko Gortata i puścić reklamę na ten temat. Jakbym miał na to kasę to chętnie bym zainwestował, bo wierzyłbym w zwrot kosztów. Robimy zrzutkę? :D A co do innych grajków, to raz nie wiesz jak to jest tak naprawdę w innych krajach, nie wiesz czy któryś z nich nie reklamują jakiejś linii u siebie, bo ja myślę, że wielu na pewno. A nawet jak nie, to Polska to specyficzny kraj, więc czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie dlatego, że Polska to specyficzny kraj, gdzie ceny butów sa tak wysokie, ze mało która mama zgodzi sie wyłozyc 300-500zł na kolejna pare, które synus i tak zjedzie na boisku

 

Zauważ, ze tutaj kupno butów do kosza, tym bardziej formowanych czyimś nazwiskiem to duże obciązenie na budżetu rodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie dla chłopaków z którymi grałem, którym nikt z rodziny by nie kupił bo go nie było stać, a którzy grali w Jordanach, jakiś wypasionych koszulkach itp kupionych za kasę z jakiś zakładów, allegro i pewnie innych źródeł o których nie chciałbym nawet wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybamy bo buty firmowane MG nie istnieja i nie beda istniec....

 

Osobiscie w sklepach ( Polska)widzialem modele Paytona KB Jordana AI LBJ i kiedys but Shaqa w oryginalnej wielkosci i to wszystko

 

Butow Marcina nie bedzie ....a oi zarobic się na tym nie da bo zapalencow NBA jest u nas moze 150?

 

Ja bym sobie takie wypasy kupil bo z mojej naturalnej SF pozycji nieuchronnie wagowo przechodze na C ;-) wiec bylyby w sam raz ale nawalajace fabryczki w chinach robiace matryca miliony szajsu nie sa w stanie się przestawic na produkt MG ( za maly nominal nakladowy)

 

Ostatnio kupilem pierwsze lepsze Nike że sklepu, ogladam co tam zalega starego na polkach i zygac się chcę....

 

Jakoś przez net nie kupuje ( zreszta logiczne jest gdzies znalezc model w sklepie i go najpierw przymierzyc) ale macie gdzies miejsce gdzie w Polsce mozna na prwde markowe a nie seryjne szajsy kupic???

Gdzie spory wybor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwidoczniej w New Ross ;)

 

Monty Ty chyba naprawde za długo w tej Irlandii siedzisz i zapomniałeś juz jakie mamy tu w kraju realia

Ilu tych Twoich kumpli było? 10?15? Jestem pewien, ze dla tak licznej grupy każdy koncern byłby w stanie zrobić nową linię, tym bardziej firmowaną nazwiskiem marcinaG, przecież to gwiazda jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa linia "Big White Stiff" :wink:

Bo wiadomo, że buty sygnowane nazwiskami PF-ów i centrów sprzedają się najlepiej. A już białych to dopiero. Nie mówiąc o Polsce, gdzie niedługo będzie po Mistrzostwach Europy, a mało kto będzie kojarzył, że się odbyły. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monty Ty chyba naprawde za długo w tej Irlandii siedzisz i zapomniałeś juz jakie mamy tu w kraju realia

Ilu tych Twoich kumpli było? 10?15? Jestem pewien, ze dla tak licznej grupy każdy koncern byłby w stanie zrobić nową linię, tym bardziej firmowaną nazwiskiem marcinaG, przecież to gwiazda jest :P

10? 15? Powiedziałbym, że z 4-5. Na jednym poznańskim boisku. Pomnożyć to przez ilość boisk i miast i by trochę wyszło. Poza tym jak zaznaczył ignazz trudno dostać dobre buty, wiec tak samo tych mogłyby być ograniczone ilości w 2-3 największych miastach, zresztą nie jestem specem od marketingu. Skoro tak mało osób tym zainteresowanych, to po co sprowadzali te wszystkie buty o których pisał ignazz. Popyt musiał być, przy dobrym rozplanowaniu wszystkiego na Gortaty też by był. Szukasz joseph dziury w całym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie czytam wasze wypowiedzi i wychodzi na to, ze nie macie pojecia zielonego o y o czym napisalem.

nie pisalem o tym by marcinowi zrobic osobny model. to logiczne, ze na taki krok nawet nowitzki nie mogl liczyc a byl i jest mega gwiazda w niemczech. lebrony, kobe zoomy, air jordany sa zarezerwowane dla tej najwyzszej polki.

 

ale jest jeszcze jeden rodzaj butow sygnowanych nazwiskiem koszykarzy. i to polega na tym, ze modele ktore sa i tak w normalnej sprzedazy, dosaje dany zawodnik z wlasnymi inicjalami.

 

o przypomina mniej wiecej nike id. t osa zwykle modele butow seryjnych np. nike fligh, nike huarache, nike zoom. na ebayu pelno takich, z dopiskiem PE. player edition. fisher gasol odom o tylko jedni z wielu, ktorzy maja umowy z nike i graja w butach seryjnych.

 

o samo nowitzki czy kirilenko i oni w ten sposob na plakatach promuja nike w sklepach. i sa np. warza kampani nike w danym kraju. i tak imo mozna zrobic kase na gortacie. tu nei chodzi o to zeby sprzedac konkretny model. tu chodzi o o zeby za pomoca gortata, ktory jest w ym momencie po kubicy i malyszu jednym z najlepiej rozpoznawalnych sportowcow, sprzedac marke.

 

ak jak o dzieje sie w niemczech za sprawa nowika. tymbardziej, ze sa u nas me. a te kontrakty z zawodnikami sa naprawde niskie. stac ich na to. mowa o kilkuset tysiacach dolarow na sezon i darmowej ilosci butow i ciuchow. tak to sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Moty czy Ty wogule nie zrozumiałeś przesłania postu ignazza. Ja wiem, ze czasami chłopak pisze tak zawile, ze trudno zakumać, ale Ty sie chłopie wysil :P

 

Masz racje w jednym- w kilku miastach w Polsce, tych najwiekszych może parę par by sie przedało, natomiast jakoś trudno mi sobie wyobrazic takie zakrojone na szeroką skalę akcje o których wspomniał bb2. Dlaczego? Wspomniałem o tym w poscie poprzednim

 

PS: Ja np bym sobie Gortatów nie kupił, a to dlatego, ze:

1. na razie mam zajebiste niezdzieralne Adiki, które dostałem w zespole, w którym grałem (do dziś zachodze w głowę jak to mozliwe, zeby adidasy sie tak długo trzymały)

2. Kupuje tylko Jordany i Consy

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie smiejecie, a niedługo może będą buty Air Gortat ;p

A tak na serio gdyby nike zrobili buty Gortata, mogły by sie sprzedac jak by cena nie byla wysoka, bo np. gdyby mialy miec cene najnowszych Jordanów, które aktualnie na allegro kosztują prawie 500 zł to wątpie, żeby nawet ci najbardziej zawzięcifani to kupili...

Ale gdyby np. było to w okolicahc 150 zł to takie solidne buty Nike "Gortata" kupił by nawet, że tak powiem przeciętny Polski człowiek ;p czyli nie jarający się basketem tak jak my ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie- gdzie jeśli moge wiedziec mozna kupic w sklepie Nike'a buty do kosza za 150zł? I nie mówię tutaj o butach z kolekcji sprzed 3 lat, a o modelu, który (a tak by było w przypadku "Gortatów") dopiero wyszedł na rynek?

Nie pytam złosliwie, tylko z ciekawości, bo jesli takowy sklep istnieje to ja jade na zakupy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie- gdzie jeśli moge wiedziec mozna kupic w sklepie Nike'a buty do kosza za 150zł? I nie mówię tutaj o butach z kolekcji sprzed 3 lat, a o modelu, który (a tak by było w przypadku "Gortatów") dopiero wyszedł na rynek?

Nie pytam złosliwie, tylko z ciekawości, bo jesli takowy sklep istnieje to ja jade na zakupy :cool:

po pierwsze nie ma jeszcze czegoś takiego jak buty Gortata ;p

po drugie nie pisalem, ze sa nowe nike za 150, tylko, ze dopiero jak by za tyle byly Gortaty to by w Polsce mialy szanse sprzedazy wiecej niz kilka set par ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joseph coś widzę nie dogadamy się. Właśnie dlatego, ze marny wybór jak pisał ignazz, buty w normalnej cenie mogłby się sprzedać. A to, ze mało popularne są pozycje SF/C nie ma znaczenia dla nas Polaków, jeśli buty byłyby Polaka. Whatever, ja zdania nie zmienię wiec nie ma co gdybać, bo się zgodzę, że butów takich w najbliższej przyszłości i tak nie będzie.

 

Ps. badboys2 ja właśnie o takim modelu pisałem, z jego naszytym nazwiskiem. To Jo to pominął :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mark Cuban, ekscentryczny i kontrowersyjny miliarder z Dallas, zabrania zawodnikom Mavericks wyjeżdżania do swoich ojczyzn i bronienia barw drużyn narodowych. Niedawno zakaz otrzymał Dirk Nowitzki, a teraz Jose Juan Barea

To jest plus tego, że Gortat będzie występował w Orlando, a nie w Dallas. Bo jakby prezentował Mavs to moglibyśmy go nie zobaczyć na Eurobaskecie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę temat ucichł po ostatnich, nijakich wydarzeniach, w każdym razie w ostatnim występie Marcin zaliczył 4 bloki, 5 zbiórek w ciągu 17 minut, i przez moment grał razem z Dwight'em na parkiecie. Wiem, że nie ma co liczyć na Marcina jako PF, ale chciałbym zapytać, co sądzicie o możliwości wytrade'owania Marcina w najbliższym okienku transferowym, pojawiały się głosy odnośnie Rockets, Mavs, tu na forum słychać również o tym, że Marcin pasował by do Thunder.

Jak mówi tytuł tematu, jak myślicie jak będzie wyglądała przyszłość Gortata, czy ma szanse wywalczyć lepsze miejsce niż 15 minut na parkiecie jako back-up center?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ma, szczegolnie w tych druzynach ktore wymieniles :) moze poza Rockets, bo jak w przyszlym sezonie wroci Yao to Gortat znowu pewnie stalby sie back-upem. imo moglby isc do OKC, przydalby sie tam taki center, jeszcze jakby w przyszlym roku wyciagneli z FA jakiegos Bosha, czy Amare, a wyjebali Greena tak jak pisal Bastek to byloby git, choc nie wiadomo jak Gortat poradzilby sobie z wieksza presja, wieksza iloscia minut, wiekszym wysilkiem itp, ale mysle ze dalby rade

 

w sumie do Mavericks tez nienajgorsza opcja, fajnie uzupelnialiby sie z Nowitzkim ale nie wiem czy to teraz mozliwe po tym ostatnim zmatchowaniu oferty przez Magic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najpredzej widzialbym go w mavs.

defensywny styl gry coacha, kory zawsze cenil defensorow.

w magic ma swoje miejsce. w rockets i thunder jest troche inny klimat grania. czarny, atleyczny nastawione na szybkie granie. nie o zeby mg mial problemy z motoryka ale mam wrazenie, ze moglby przepasc w tych ekipach, cos jak dave andersen w rox. dlatego wolalbym by pozostal w magic, gdzie moze zdobyc mistrzostwo i jest wazna czescia druzyny.

 

zreszta nie widze sensu ransferowania przez magic. maja na kazdej pozycji po 2 gosci, system, kory dziala.

co moga wyrwac za mg, czego nie maja i co potrzebuja?

niech mi ktos odpowie na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.