Skocz do zawartości

Przyszłość Gortata


Quester

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia mnie jaki ma sens całościowa ocena jakiegoś zawodnika na podstawie zaledwie kilku wybranych meczów, do tego w większości rozegranych w innych warunkach (euro)? bo co z tego, że teraz Bogut miał przeciw niemu takie świetne spotkanie? rok temu przeciw podkoszowym celtics grał na podobnym poziomie. czy to znaczy, że KG z Perkiem są słabymi obrońcami?

Gortat jest przede wszystkim bardzo dobrym team defenderem, chociaż jego post defense też jakoś źle nie wygląda, a to że czasem ktoś przeciw niemu rozegra dobre spotkanie, to nic dziwnego - takie rzeczy się zdarzają najlepszym defensorom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale z rysiem bylo: mamy hajs i trza go wydac.

a z Gortatem przed podpisaniem byli juz chyba w okolicach luxury, oferty MG miial z Mavs i Rox, gdzie np. Morey ma zajebisty talent to wyciagania jakichs złamasów z konca lawki i dawania im szansy, takze bez powodu sie nim nie interesowali.

 

MLE proponowało mu kilka zespołów, ORL mogli nim zatrejdować, a go zostawili - to swiadczy o tym, ze jakies tam poszanowanie do jego talentu w lidze jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale z rysiem bylo: mamy hajs i trza go wydac.

No ale nie trzeba było wydawać w kurwie hajsu, z resztą innym rozważanym najczęściej w mediach rozwiązaniem był g.wallace... ale wtedy w orlando brakowało ludzi potrafiących zdobywać seryjnie punkty... plus mało ludzi którzy potrafili rzucać trójki (brzmi to śmiesznie patrząc na ich obecną grę...) no i zdecydowanie nie należała mu się taka kwota. Chociaż jakiś czas temu wyszło info do prasy że orlando musiało tyle zapłacić bo ktoś dawał podobną cenę lewisowi... ile w tym prawdy to się nie dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale SVG to chyba nie ma :twisted:

 

A poważnie - bardzo mi sie podobają takie chwyty dydaktyczne Stana, które, co ciekawe najczęściej dotykają własnie Gortata. Jestem daleki od jakiś klasycznych wymówek, zresztą MG też, ale to sadzanie na końcu ławki celem pokazania właściwego miejsca zawsze mnie zastanawiało.

 

Oczywiście, to nie ma sporu, że MG miele ozorem po różnych mediach i chlapnie to i owo, co nie jest zbyt profesjonalne i należy się dziwić jemu i jego agentowi, że nie dadzą sobie spokoju z tym "marcinieniem" :P

 

Ale dziś z PTB, gdy naprawdę trzeba było wesprzeć Howarda, tym bardziej, że choć ten kapitalnie rozstawiał "frontcourt" Portland po kątach, to jednak ciągle był osaczany przez Cambiego, "Pszijbilę" i Aldrige'a, to on wpuszcza Marcina na 5 min. i "ciesz się koleś" :?

 

Tym bardziej, że "Okoń" zagrał dziś źle, a "Rysiek" bawił się na obwodzie i naprawdę można było pokombinować, nie Gortat ZAMIAST Howarda jak w ostatnio tylko Gortat OBOK Howarda na PF, co wychodziło całkiem nieźle :mrgreen:

 

No ale cóż, w wyścigu niskich PTB byli lepsi i tyle...

A tego Wesa, to im nie daruję :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pod tym wzgledem SvG jest idiotą.. bez kitu. co z tego ,ze czasem próbuje zagrać z Gortatem i DH na deskach, jak robi to w blowoutach, albo w meczu gdzie ogolnie jest przewaga... nigdy nie gra w ten sposob w meczach na styku. wtedy predzej Gortata nie wypusci wcale, niz da mu 20min...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwala, jak laiccy radiowi komentatorzy ignoranci bawią się w ocenianie meczów Gortata. Była kolejka meczów, to nie powiedzą, jakie były spotkania (choćby te ważniejsze), a wspomną tylko, że grało Orlando Gortatowe (choćby przeciwko jakimś kmiotom, normalnie hit dnia) i na podstawie ilości minut czy punktów jeden z drugim komentują typu "Polak znów zagrał słabo, spędził na parkiecie tylko 5 minut, nie zdobywając punktów". Kurde, jak miał coś pograć, skoro tylko siedział na ławie? Dobija mnie to, mogliby se darować takie "relacje" zamiast udawać, że informują. Każdy fan wcześniej ma już sprawdzone, co i jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwala, jak laiccy radiowi komentatorzy ignoranci bawią się w ocenianie meczów Gortata. Była kolejka meczów, to nie powiedzą, jakie były spotkania (choćby te ważniejsze), a wspomną tylko, że grało Orlando Gortatowe (choćby przeciwko jakimś kmiotom, normalnie hit dnia) i na podstawie ilości minut czy punktów jeden z drugim komentują typu "Polak znów zagrał słabo, spędził na parkiecie tylko 5 minut, nie zdobywając punktów". Kurde, jak miał coś pograć, skoro tylko siedział na ławie? Dobija mnie to, mogliby se darować takie "relacje" zamiast udawać, że informują. Każdy fan wcześniej ma już sprawdzone, co i jak było.

 

gówno prawda, 1% enbiejowych zapaleńców takich jak my ma sprawdzone, a reszta, czyli 99% fanów sportu 'oglądam kubicę, ligę mistrzów, extraklasę, małysza, justynę kowalczyk i tur de poloń' jest zainteresowanych właśnie tego typu informacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Marcin na zp1 pisze już tak jakby miał zaraz śmignąć do innego klubu co by mnie bardzo cieszyło bo to oznacza jakieś zmiany w orlando. Mogę sie nawet przeniesc do orlando i karmic mu te rybki niech juz tylko idzie gdzie indziej i skonczy pierdolic jak by mu sie to przydalo wiecej czasu gry (oczywiscie jezeli dotaniemy w zamian cos sensownego bo jak nie to niech siedzi dalej w magic ;]).

 

 

Tak czy siak czekam już na ten moment sezonu że coś się ruszy z większą ilościa wymian!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje też dla Tomka Adamka, który wygrał kolejną walkę. Jest tylko kwestią czasu, kiedy stanie w ringu z Kliczko - jednym albo drugim. Na tej walce na pewno już będę. Jeśli trzeba będzie to nawet przysumuluję kontuzję, żeby tylko się tam znaleźć. Cieszę się, że Tomek wygrywa i robi dobrą reklamę Polsce w Stanach. Jeśli zdobędzie mistrzostwo świata to będzie ogromny sukces, nie tylko jego, ale również trenerów, którzy go szkolili i całej Polski.

Z blogu na ZP1.

 

WTF?!? Mam nadzieję, że nikt tego nie przetłumaczy na ang bo może wyjść niezła afera. Pamiętamy sytuację z Arenasem, a tam to był preseason dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje też dla Tomka Adamka, który wygrał kolejną walkę. Jest tylko kwestią czasu, kiedy stanie w ringu z Kliczko - jednym albo drugim. Na tej walce na pewno już będę. Jeśli trzeba będzie to nawet przysumuluję kontuzję, żeby tylko się tam znaleźć. Cieszę się, że Tomek wygrywa i robi dobrą reklamę Polsce w Stanach. Jeśli zdobędzie mistrzostwo świata to będzie ogromny sukces, nie tylko jego, ale również trenerów, którzy go szkolili i całej Polski.

Z blogu na ZP1.

 

WTF?!? Mam nadzieję, że nikt tego nie przetłumaczy na ang bo może wyjść niezła afera. Pamiętamy sytuację z Arenasem, a tam to był preseason dopiero.

wymiana talentu to jedno, a wymiana charaktreów to drugie - wizards muszą dostac kogos wyszczekanego w zamian :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.