Skocz do zawartości

>>>>> [beGM Play-off '21 East 1st Round] #3 76ers (44-28) - #6 BUCKS (44-28) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Tecu

1. czytalem opis, zrobiłeś rozpiskę jak na regular, ja pytam jaka jest Twoja tożsamość w PO i z kim idziesz na wojnę - nie czy ogrywasz rookich, bo tutaj wychodzi ze oprócz JE nie masz ofensywnego gracza i wyjdzie ze albo Embid gra 40+ minus up tempo bez zadyszki albo to co on ugra oddadzą zawodnicy grający minuty z pozycji 5-7 w rotacji

2. Walker - dlatego jak rozpisuje pisze Walker / seth a na benchmark seth/ ktoś, przecież tego nie ukrywam

3. Embid - pisałem już, przestań z tym mega wybiórczym 46%, on kozę Reggie i Seth nie, litości, całe 3 rzutu na mecz, weź tyle to chyba Kleber robi 

wole twoja jedyna broń ofensywna na nie rage i za linia 3, i tak swoje rzuci, lepiej żeby robił to mniej efektywnie niż z pomalowanego

4. Giannis za 3 - nie rzuca, no weź, może jak jest sam ale nie kryty

5. Obrona Giannisa na JE - nie mogę w 7 meczowej serii zmienić krycia ? 

6.Eld , MC już Ci wrzucili (dziękuje @marcuscamby,  @Eld), opis chyba można korygować, odbijając jakiś dowód na powrót whitea ? Bo odnośnie Haya coś tam jest, odnośnie whitea nasze domysły 

7. % setha - w Phi NBA masz Setha, TOBIASA, Greena, ty masz dwóch. W poprzednich dwóch latach miałeś Simmonsa i Joela z so so shootingiem, fajnie było ? 
 

8. kreowanie - to minuty Forbesa przejmuje Wright - bdb def, ok kreator, wiec masz Giannisa, reggiego, kembe (jak gra), dorela - zawsze będzie 3 na boisku  

 

Godzinę temu, Tecu napisał:

Giannis jest po 6 meczach gdzie musi robić wszystko - bronić Embiida, być rim protectorem, zdobywać punkty na mega obrońcach Simmons, Embiid, RoCo, rozgrywać, zbierać.

Oj Tecu, defense skorygowany, jak jest Hayward nie ma problemu żadnego z kreowaniem, a mam patrząc na 1 round 3 scorerow w formie i haya. Narracja się sypie imo

Wypisz mi te swoje 7,5 zawodnika na PO - bo tu zaraz wyjdzie żeby nie grać o życie (mecze bez JE biorą Bucks 20+ pts) coelami rondami tyresami czy brandonem Twoje S5 musi grać po 40+ minut a wiesz gdzie wtedy będzie scoring i def Embida ? Bo na bank nie w game 7 ;) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Warto zapoznać się z insidami od Ricka Bonnella. Tam było już bardzo blisko powrotu na play-in

To wrzucaj. 

Ja tylko znalazłem

Will be. 

20.05 także

Hayward doesn’t anticipate needing any surgery and expects to be healed to have a productive offseason of training.

może by wrócił, ale nie jest to pewne, może znajdziecie coś więcej. 

przy okazji dowiedziałem się, że Rick Bonnell nie żyje 😟

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, shevcu napisał:

Giannis da radę Embiidowi w pomalowanym gdzie Embiid jest jeszcze większym kotem niż rok temu. Giannis nie kryje Duranta w serii Nets tylko rzucany jest w pierwszej kolejności Tucker a tutaj będzie on zapierdal po dwóch stronach parkietu przez 40 minut, mhm tiaaa jasne

Yup, to, czy Giannis by sobie w ogóle poradził z Embiidem, to takie 50/50,  on w Bucks pełni zupełnie inną rolę w defensywie, ale jak ktoś wysyła z góry swojego ofensywnego anchora na problematyczny, mocno męczący matchup, to z grubsza przyznaje, że nie ma kim tego Embiida bronić, w realu takie sytuacje to ekstremum, w beGM codzienność. Już nie mówiąc jak przeciętny lineup w D mają Bucks gdy Giannis nie może grać jako help defender. I jeszcze to odpuszczanie jumpera Embiida, który w tym sezonie jak na centra wybitnie rzuca przez cały sezon.

Ale muszę to jeszcze przemyśleć, bo może za bardzo karam Bucks za brak researchu, bo Sixers generalnie średnio obudowali Embiida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, BMF napisał:

Ale muszę to jeszcze przemyśleć, bo może za bardzo karam Bucks za brak researchu, bo Sixers generalnie średnio obudowali Embiida.

I wypadł Ci z głowy grający Hayward który wydaje się być idealnym fitem dla Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Ale muszę to jeszcze przemyśleć, bo może za bardzo karam Bucks za brak researchu, bo Sixers generalnie średnio obudowali Embiida.

właśnie to próbuje przekazać @evitacre - że wokół Giannisa jest bardzo dobry fit i zdecydowanie szersza, bardziej doświadczona rotacja

Ebiidem sam całej serii się nie wygra, nawet mimo bdb Defensu, to jeszcze ktoś poza nim musi rzucać (Simmons, Rondo, Rcov - raczej słabi w tych PO z %) - dodatkowo, jednak wiemy że Embiid min 1 meczu nie zagrał, albo i dwóch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Warto zapoznać się z insidami od Ricka Bonnella. Tam było już bardzo blisko powrotu na play-in

Marcus, żadnych konkretów nie było o jego powrocie tak naprawdę. 

2 godziny temu, Eld napisał:

A chcesz źródło to proszę bardzo:

May 17, 2021 03:40 PM by RotoWire Staff | RotoWire

"Hayward was cleared for weight-bearing work last week, but he still has yet to resume on-court work in practice, a hint that returning to game-action is still several steps away."

Wątpisz, że mając takie info z 17 Maja gdzie dziś mamy 16 Czerwca Hayward by nie zagrał?

A co te kroki oznaczają? Bo mnie to wygląda na to, że jego powrót nie jest tak blisko jak się niektórym wydaje. Fakt jest taki, że 5 dni przed startem PO Hay jeszcze nawet nie trenuje normalnie. 

Btw, co ma dzisiejsza data do tego czy Hayward zagra w 1 rundzie PO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ładnie chłopaki walczą :) to mi się podoba. Nie zmieniam głosu nie chce byc chorągiewką, ale evitacre ładnie wypunktował bolączki sixers. 
 

dla mnie hca i embiid starczy na game7. 
Giannis zagrał swietnie przeciw przeciętnym Heat ale w tak trudnym match-upie jak Embiid nie bedzie miał moim zdaniem siły na dominowanie w ataku. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wypadło z głowy, szanse na to, że Hayward dałby jakiś duży impakt są mizerne, więc nie za bardzo brałem to pod uwagę. Hayward na koniec regulara nie wrócił nawet do normalnych treningów, więc nie zagrał w play-in, nawet jakby wrócił u nas w trakcie serii, to nie ma to większego znaczenia, playoffy się zaczęły 4 dni po meczu Hornets w play-in, LeBron James w dużo bardziej sprzyjających okolicznościach (był gotowy na koniec regulara) nie był w stanie zrobić solidnej formy na playoffy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz @RonnieArtestics, nie chodzi o to aby buc chorągiewka ale zmienić zdanie pod wpływem argumentów ;) 

btw tylko krowa zdania nie zmienia XD

mnie np. w twojej parze tez bardziej argumentacja przekonywała mimo ze teoretycznie byłeś w gorszej sytuacji - podobnie jak bux

tutaj mogło nie dojść do game7 przy taktycznych założeniach jakie Evita wprowadził i dostosował do słabszych punktów philly 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BMF napisał:

Yup, to, czy Giannis by sobie w ogóle poradził z Embiidem, to takie 50/50,  on w Bucks pełni zupełnie inną rolę w defensywie, ale jak ktoś wysyła z góry swojego ofensywnego anchora na problematyczny, mocno męczący matchup, to z grubsza przyznaje, że nie ma kim tego Embiida bronić, w realu takie sytuacje to ekstremum, w beGM codzienność. Już nie mówiąc jak przeciętny lineup w D mają Bucks gdy Giannis nie może grać jako help defender. I jeszcze to odpuszczanie jumpera Embiida, który w tym sezonie jak na centra wybitnie rzuca przez cały sezon.

Ale muszę to jeszcze przemyśleć, bo może za bardzo karam Bucks za brak researchu, bo Sixers generalnie średnio obudowali Embiida.

Tak, już posypałam głowę popiołem i od połowy game 1 gram inaczej. Napisałem ze Giannis na JE byłby max 18 minut w meczu.

Odpuszczanie jumpera Embida ma miejsce jak kryje go Drumm - wole jumpera i Drumma pod koszem niż pompkę ( na która Drumm się nabierze choćbym nie wiem jak zaklinał rzeczywistość) , wjazd i punkty z faulem. 

Nie zatrzymam Joela, chce żeby zapracował na punkty i żeby help D Bucks ograniczył jego asysty. JE rzuci swoje, ale kto dorzuci resztę. 

Jak gra Drumm to Giannis pomaga, beGM PHI nie ma specjalnie kim karcić za 3 z wyjątkiem chimerycznych Cova i Droba. 

M.in dlatego poprosiłem Tecu żeby podał mi swoje 7,5 gracza - ja dwa lineupy (up tempo i z drummem jako miecho pod Embida) podałem, jak Tecu rozpisze to będzie widać ze albo rondo colę tyrese grają grube minuty i biegają z tarcza na boisku albo nagle starterzy grają po 40 + minut. Wmbiid wytrzyma 40+ minut ? 

36 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No, ładnie chłopaki walczą :) to mi się podoba. Nie zmieniam głosu nie chce byc chorągiewką, ale evitacre ładnie wypunktował bolączki sixers. 
 

dla mnie hca i embiid starczy na game7. 
Giannis zagrał swietnie przeciw przeciętnym Heat ale w tak trudnym match-upie jak Embiid nie bedzie miał moim zdaniem siły na dominowanie w ataku. 

Zrób pls to o co proszę Tecu od kilku postów - podaj mi kto idzie na wojnę w tej serii ze strony PHI? Wyjdzie Ci ze nagle w rotacji masz 3 graczy słabych/ niedoświadczonych grających spore minuty albo Embida grającego po powrocie z kontuzji 2 x 40+ minut :) No serio to bierze Ronnie ? 

32 minuty temu, BMF napisał:

Nic mi nie wypadło z głowy, szanse na to, że Hayward dałby jakiś duży impakt są mizerne, więc nie za bardzo brałem to pod uwagę...

Dałby play making i hokejowe asysty - a miałem 3 bardzo hot guardów w tej serii ( seth + Reggie + forbes ), imo nawet jesli fizycznie by nie dawał rady to bbIQ mu nie zniknie, a w każdym opisie tutaj daje mu role gościa od rozprowadzania piły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@evitacre Szczere gratulacje za walkę. 

Myślałem, że będzie to łatwiejszy pojedynek a musiałem się najeść strachu jak rzuciła się na mnie grupa wyznawców 🙂

To wizualnie mogłaby być ciekawa seria, zderzenie ofensywy z defensywą, zacutując klasyka - szkoda, że Państwo tego nie widzą 🙂

Miłego odpoczynku, zasłużyłeś 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tecu napisał:

@evitacre Szczere gratulacje za walkę. 

Myślałem, że będzie to łatwiejszy pojedynek a musiałem się najeść strachu jak rzuciła się na mnie grupa wyznawców 🙂

Gratulacje @Tecu!!! Good fight 🙂 Skop tam jeszcze pare tyłków :) 

Nie wyznawców, tylko ludzi którzy uważają ze w koszykówkę gra zespół a nie sam Joel Embiid 😉 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyznawców powinno być faktycznie "wyznawców", mam nadzieję, że nikt nie poczuł się tym urażony 🙂

Dziękuję wszystkim, którzy głosowali na moją drużynę, rozumiem po wyniku, że to niuanse zadecydowały, nie mam żadnego żalu do tych co nie uwierzyli w wizję tej drużyny, mogę zrozumieć 😀

Co prawda są tacy, którzy głosują, gdy tylko można, przeciwko, mam nadzieję, że to tylko przypadek a nie sprawy niezwiązane z koszykówką 😀

Do zobaczenia w następnej serii, będzie ciężko, ale nie będę odpuszczał, choć zobaczymy jak z czasem i intensywnością dysputy 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld przestał(a) promować temat

Nierealne, ale powinniśmy głosować serie playoffowe po zakończeniu całych playoffów, teraz tylko pozostaje przeprosić @evitacre, że zagłosowałem na Sixers. 

Simmons, Jackson i Curry to dalej ci sami zawodnicy, a my w drugiej rundzie dostaliśmy po prostu większą dawkę tego, co potrafią w stresowych sytuacjach. Wychodzi na to, że Sixers w elimination games w tej serii zdobyliby jakieś 76 punktów, a my (tzn. osoby głosujące na Sixers) uwierzyliśmy, że w sumie siła rolesów jest na podobnym poziomie, więc to rozegra się między Embiidem, a Giannisem. Rok temu Kawhi po świetnej serii z Mavs też wszedł w tryb Super Saiyanin i wygrał u nas serię, by w realu wypuścić 3-1.

@Alonzona pewno mnie poprze, a ja jeszcze raz przepraszam Kolegę za kiepską ocenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Nierealne, ale powinniśmy głosować serie playoffowe po zakończeniu całych playoffów, teraz tylko pozostaje przeprosić @evitacre, że zagłosowałem na Sixers. 

Simmons, Jackson i Curry to dalej ci sami zawodnicy, a my w drugiej rundzie dostaliśmy po prostu większą dawkę tego, co potrafią w stresowych sytuacjach. Wychodzi na to, że Sixers w elimination games w tej serii zdobyliby jakieś 76 punktów, a my (tzn. osoby głosujące na Sixers) uwierzyliśmy, że w sumie siła rolesów jest na podobnym poziomie, więc to rozegra się między Embiidem, a Giannisem. Rok temu Kawhi po świetnej serii z Mavs też wszedł w tryb Super Saiyanin i wygrał u nas serię, by w realu wypuścić 3-1.

@Alonzona pewno mnie poprze, a ja jeszcze raz przepraszam Kolegę za kiepską ocenę.

Miło, że napisałes tego posta, też sobie o tej serii pomyślałem.

Z tym, że ofc Sota głosowała za Bux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał:

Nierealne, ale powinniśmy głosować serie playoffowe po zakończeniu całych playoffów, teraz tylko pozostaje przeprosić @evitacre, że zagłosowałem na Sixers. 

Simmons, Jackson i Curry to dalej ci sami zawodnicy, a my w drugiej rundzie dostaliśmy po prostu większą dawkę tego, co potrafią w stresowych sytuacjach. Wychodzi na to, że Sixers w elimination games w tej serii zdobyliby jakieś 76 punktów, a my (tzn. osoby głosujące na Sixers) uwierzyliśmy, że w sumie siła rolesów jest na podobnym poziomie, więc to rozegra się między Embiidem, a Giannisem. Rok temu Kawhi po świetnej serii z Mavs też wszedł w tryb Super Saiyanin i wygrał u nas serię, by w realu wypuścić 3-1.

@Alonzona pewno mnie poprze, a ja jeszcze raz przepraszam Kolegę za kiepską ocenę.

obyś nie musiał pisać przepraszającego postu pod seria z Minnesota :) 

Godzinę temu, mac napisał:

Miło, że napisałes tego posta, też sobie o tej serii pomyślałem.

Z tym, że ofc Sota głosowała za Bux.

Minnesoty głosy mogłyby być wzorem dla reszty w PO :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.