Skocz do zawartości

Trade request - Steve Nash


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cvbe napisał:

Ale na jakiej podstawie? xd dobierania sobie nowych praw pod narrację?

No wiem, bez sensu, na przyszłość będę rozsądniejszy xd

 

59 minut temu, Krzemo napisał:

Nie będzie takiej decyzji, bo zasady stanowią inaczej. 

Panowie,

ja tam nie mam problemu z tym, ze Cvbe gardzi moimi 3 niezastrzeżonymi pickami, ale ten deal od Kuby jest fair i pewnie jakby się chłopaki dogadali to dołożyliby jakichś i tak nieistotnych na teraz graczy i po 20 meczach zrobiliby deal odwrotny by wszystko było ok. Restrykcje finansowe przy wymianach powodują, ze ciężko jest dopasować idealnie kontrakty, a clue tego tematu jest chyba to, że Nash ma trade request i przynajmniej oferta Kuby spełnia rozsądne kryteria. A tak wychodzą tylko z tego trade request jaja. Przecież to nie @cvbe ma być po tej wymianie dobrze, tylko Nashowi - no chyba że trade request zawodnika to ma być taka nagroda dla GMa, który kisi gracza na ławce, to wtedy @Krzemo masz rację. Trochę się zastanówcie co to jest trade request bo tu wychodzi Wam Monty Python z tego :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawodnik idzie na FA, a kasa cały czas widnieje w salary. A nie gość dołuje zawodnika i jeszcze picki za to chce.....miał oferty i to nie jedna...bo pick nie z tego roku, bo to bo tamto jakieś c***awianki....

Edytowane przez Ice23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zróbmy 48h na decyzję wymiany Nasha i wtedy gracz idzie na FA, a kasa zostaje w dead money. Ogólnie tego Nasha można już przeboleć, ale wprowadźcie to od następnego sezonu - choć tu mamy marnotrawienie całego sezonu Nasha, który przecież gdzieś mógłby grać w rotacji teraz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

 

Panowie,

ja tam nie mam problemu z tym, ze Cvbe gardzi moimi 3 niezastrzeżonymi pickami, ale ten deal od Kuby jest fair i pewnie jakby się chłopaki dogadali to dołożyliby jakichś i tak nieistotnych na teraz graczy i po 20 meczach zrobiliby deal odwrotny by wszystko było ok. Restrykcje finansowe przy wymianach powodują, ze ciężko jest dopasować idealnie kontrakty, a clue tego tematu jest chyba to, że Nash ma trade request i przynajmniej oferta Kuby spełnia rozsądne kryteria. A tak wychodzą tylko z tego trade request jaja. Przecież to nie @cvbe ma być po tej wymianie dobrze, tylko Nashowi - no chyba że trade request zawodnika to ma być taka nagroda dla GMa, który kisi gracza na ławce, to wtedy @Krzemo masz rację. Trochę się zastanówcie co to jest trade request bo tu wychodzi Wam Monty Python z tego :P 

Ale ja dobrze o tym wiem, bo optowałem żeby zawodnik trafiał na FA. Musisz przekonać pozostałych komiszów, wówczas od nowego sezonu można w tym kierunku zmienić tę zasadę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eMeS napisał:

Jedyne co trzeba zrobić to złożyć ofertę, która nie zapycha salary cvbe na przyszłe lata. 

Indiana przecież może za darmo tego Nasha przyjąć, z @elwariato negocjujcie to nie będzie problemu z tym żeby wrzucić dwóch zawodników za jednego. 

 

Pytanie ile za przejęcie tego Nasha wtedy Cvbe będzie musiał Elwariato dopłacać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy jesteście poważni czy Wam się po prostu nudzi? Trade request Nasha już upadł, Nash zostaje w Atlancie i teraz jeśli się uprę to mogę go przetrzymać do końca sezonu i nic Wam do tego @Alonzo @Ice23 @MarcusCamby @Koelner

Jeśli macie ochotę, zastanawiajcie się jak ulepszyć Trade Request na przyszły sezon a nie mi tu będziecie jęczeć o Nasha. Zwłaszcza @Ice23 Ty przeginasz pałę bo tu na priv się próbujesz dogadać, a na forum wielki, groźny rycerz.

@eMeS dzięki, chyba tylko Ty rozumiesz że dla mnie wzięcie picku Spurs 35 i Greena to minusowy zwrot a nie nawet neutralny :)

@Steva Nash, sorry ale będziesz musiał poudawać kontuzję dopóki ktoś nie wyciągnie z kieszeni picku 37' albo późniejszego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, cvbe napisał:

Czy Wy jesteście poważni czy Wam się po prostu nudzi? Trade request Nasha już upadł, Nash zostaje w Atlancie i teraz jeśli się uprę to mogę go przetrzymać do końca sezonu i nic Wam do tego @Alonzo @Ice23 @MarcusCamby @Koelner

Ale to Nash jest niezadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, eMeS napisał:

No nie no, jak trzeba dopłacać do tego żeby oddać Nasha, to nie ma za bardzo pozycji do tego żeby żądał TR :P

I dlatego FA, a kasa do dead money - to chyba najrozsądniejsze rozwiązanie. ;) 

6 minut temu, cvbe napisał:

Czy Wy jesteście poważni czy Wam się po prostu nudzi? Trade request Nasha już upadł, Nash zostaje w Atlancie i teraz jeśli się uprę to mogę go przetrzymać do końca sezonu i nic Wam do tego @Alonzo @Ice23 @MarcusCamby @Koelner

Jeśli macie ochotę, zastanawiajcie się jak ulepszyć Trade Request na przyszły sezon a nie mi tu będziecie jęczeć o Nasha. Zwłaszcza @Ice23 Ty przeginasz pałę bo tu na priv się próbujesz dogadać, a na forum wielki, groźny rycerz.

@eMeS dzięki, chyba tylko Ty rozumiesz że dla mnie wzięcie picku Spurs 35 i Greena to minusowy zwrot a nie nawet neutralny :)

@Steva Nash, sorry ale będziesz musiał poudawać kontuzję dopóki ktoś nie wyciągnie z kieszeni picku 37' albo późniejszego :(

Rozumiem @cvbe że się wkurzyłeś, że operacja na żywym organizmie jest przeprowadzana właśnie na Tobie - bo ja tam samo się zacietrzewiłem jak zostały olane moje picki i Ersan i w sumie wszyscy mi już mogą skoczyć :P - nie chcecie Ersana i picków to nie! 

.. ale z tym co wyprawiasz z Nashem nie masz kompletnie racji. Podpisałeś go po to, żeby na nim zarobić (a nie zeby grał) - a produkt jest wart tyle ile ktoś chce za niego zapłacić. Miałeś sporo ofert - przebierałeś i.. przelicytowałeś, a teraz masz pretensje do wszystkich z wyjątkiem siebie. 

Bądźmy poważni @julekstep i dajcie @cvbe 48h na sprzedaż, a jak nie to FA dla Nasha i niech go bierze ktoś z waivers za minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Nom, czyli jest oferta od Pacers - Nash za friko. 

I nie widzę czemu miałaby nie przejść.

Ponieważ reguły na ten sezon (które pewnie zostaną zmienione -> już poszedł jeden hot-fix) były inne.

Więc można liczyć na to że @cvbe pójdzie z duchem gry i uwolni Nasha, ale nie można niestety go do tego zmusić.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.