Skocz do zawartości

[2034] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Widzę, że jutro dwumecz: Silver Stars @ Storm :)

Moje dziewczęta właśnie są w spa, a później mają kosmetyczki umówione i fryzjerki, ale jak lakier na paznokciach po manicure i pedicure wyschnie będą gotowe :P 

Tu fragment z ostatnich treningów Dziewcząt z Seattle: 

 

 

1 godzinę temu, cvbe napisał:

No ja nie bardzo czaję tego zakazu omijania wyboru :) Oddaję 2x 1st pick za free, nie zgłasza się po niego nikt - to oznacza, że posiadanie 1st picków jest karą a nie wartością dodaną :D Zaraz wjedzie tu Ice i zacznie krzyczeć o dziejowej sprawiedliwości xD

Mnie tam się podoba to, że wybory w I rundzie draftu są gwarantowane. Z mojej perspektywy będzie można nie tylko pozyskać takiego gracza za nic, ale jeszcze oddający go GM będzie musiał z czasem dopłacać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Alonzo napisał:

Mnie tam się podoba to, że wybory w I rundzie draftu są gwarantowane. Z mojej perspektywy będzie można nie tylko pozyskać takiego gracza za nic, ale jeszcze oddający go GM będzie musiał z czasem dopłacać

No tak, to faktycznie bardzo realistyczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

No tak, to faktycznie bardzo realistyczne :D

Co sezon dochodzi nam 29 graczy na gwarantowanych 3-4 letnich umowach po około 2,5mln. a warto pamiętać, że część GMow ma u nas w składzie czasami tylko po 12 graczy z czego często tych 2-3 to umowy minimalne niezbędne do dobicia do tej regulaminowej 12tki. To w kolejnych sezonach powinno lekko pozmieniać wysokości tzw. średnich kontraktów. Tym bardziej, że teraz mamy 29 samodzielnych GMów, a nie tak jak kiedyś max kilkunastu, gdzie część prowadziła przynajmniej po 2 kluby. Tu może się naprawdę porobić ciekawie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, elwariato napisał:

Rox i Bulls fart na maksa z tymi pickami i jeszcze w takim drafcie, plus @cvbe propsy za zgarnianie tych wszystkich pickow, warto było 😛😄

Chyba nie ma osoby, która by przyszłościowo wybrała Twoją drużynę ponad moją, więc może i się opłacało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra za 5 min mogę simnąć, ale szybko wbijać bo jestem na callu :P 

Dzień 100 (na pierwszym miejscu goscie)

76ers 112 - Nuggets 113
play-by-play

Pacers 89 - Grizzlies 94
play-by-play

Raptors 95 - Mavericks 96
play-by-play

Kings 117 - Knicks 122
play-by-play

Suns 135 - Hawks 142
play-by-play

Bucks 98 - Hornets 110
play-by-play

Trailblazers 113 - Timberwolves 110
play-by-play

Magic 108 - Nets 113
play-by-play

Wizards 96 - Cavaliers 112
play-by-play

Lakers 88 - Celtics 111
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, matiwrona napisał:

Ale ścisk na wschodzie raz jestem 7 raz 4 raz 3 itd :D ostatnio magic byli na 3 teraz są na 6

Ten ścisk wschodu dla Miami jest niestety śmiertelny. Szkoda kontuzji ale ostatnio w pełnym składzie i tak nie zachwycamy. Wynikiem L10 wokół 5:5 guzik ugram choć ostatnio GM Orlando stara się jeszcze o emocje na koniec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 10 min

dziś dużo kontuzji!

 

Dzień 101 (na pierwszym miejscu goscie)

Pacers 85 - Kings 127
play-by-play

Sonics 117 - Jazz 111
play-by-play

Timberwolves 114 - Warriors 107
play-by-play

Rockets 97 - Spurs 104
play-by-play

Lakers 135 - Knicks 123
play-by-play

Raptors 99 - Heat 109
play-by-play

76ers 113 - Bucks 96
play-by-play

Nets 84 - Bulls 66
play-by-play

Hornets 105 - Nuggets 110
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Donyell Marshal (Sonics) - 5
    Stephen Jackson (Knicks) - 6
    Clyde Drexler (Nuggets) - 16


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 10 min simka i dużo kontuzji!

 

Dzień 102 (na pierwszym miejscu goscie)

Jazz 101 - Suns 109
play-by-play

Pacers 91 - Mavericks 97
play-by-play

Raptors 97 - Celtics 88
play-by-play

Nets 105 - Heat 114
play-by-play

Nuggets 119 - Kings 115
play-by-play

Hornets 102 - Pistons 108
play-by-play

Spurs 104 - Sonics 112
play-by-play

Hawks 94 - Grizzlies 118
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Spencer Hawes (Hawks) - 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.