Skocz do zawartości

[2034] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Argument bardzo rzeczowy. Udowadnia brak związku ilości wymian z poziomem sportowym :)

nie widzę związku - jakby był popyt na Cancera Hughesa to nie trzeba by go reklamować że 'dobrze zagrał' po meczu w którym był nieefektywny, miał masę strat i ofajdał się w końcówce :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

a gdzie ja napisałem że dramat? 🤔

ot taki Westbrookowy meczyk - imho nie warty 22 baniek na sezon (a będzie rosło :))

 

Jestem ciekaw czy tak samo przeplacisz po sezonie Rosea, jak masz przeplaconego Odena :)

A co do Spurs, to stać mnie na Larrego, bo kontrakty poniżej poziomu sportowego mają Nowitzki i Gay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jestem ciekaw czy tak samo przeplacisz po sezonie Rosea, jak masz przeplaconego Odena :)

A co do Spurs, to stać mnie na Larrego, bo kontrakty poniżej poziomu sportowego mają Nowitzki i Gay.

W sensie max jest kontraktem poniżej poziomu sportowego? 🤔

I nie rozumiem tej krytyki Odena skoro sam masz Boguta, który jest w zasadzie takim samym grajkiem tylko że starszym i z mniejszym potencjałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

W sensie max jest kontraktem poniżej poziomu sportowego? 🤔

I nie rozumiem tej krytyki Odena skoro sam masz Boguta, który jest w zasadzie takim samym grajkiem tylko że starszym i z mniejszym potencjałem :) 

Realnie patrząc max Gaya to jest po taniosci. Gość w tym wieku osiągnął taki poziom sportowy, że powinien zarabiać lekko >20mln.

Oden ma gorszy blok, def zbiórkę (tę ważniejsza) i duuuużo gorszy PostD - jeden z ważniejszych parametrów u podkoszowego. I co nie bez znaczenia ma 5 letni kontrakt :)

Jedziesz LMA, a imo jest dużo lepszym grajkiem za te same pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie te 3 x 8,5 za dziwnego, 30-letniego Nowika jako kontrakt poniżej poziomu sportowego to też mocna uwaga :) 

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Realnie patrząc max Gaya to jest po taniosci. Gość w tym wieku osiągnął taki poziom sportowy, że powinien zarabiać lekko >20mln.

Oden ma gorszy blok, def zbiórkę (tę ważniejsza) i duuuużo gorszy PostD - jeden z ważniejszych parametrów u podkoszowego. I co nie bez znaczenia ma 5 letni kontrakt :)

Jedziesz LMA, a imo jest dużo lepszym grajkiem za te same pieniądze.

Oden ma lepsze inside, jumpshot, driveD, stealing, zbiórkę overall, JUMPING (o 20, a to wpływa zarówno na zbiókę jak i inside - więc różnica w zbiórce jest większa niż to co w dwóch zbiórkowych kolumnach, co zresztą widać w samej grze gdzie Oden ma 1,5 zbiórki na mecz więcej grając mniej mpg i grając przy świetnie zbierającym Smithie, gdzie Bogut jest w teorii najlepszym zbierającym Spurs) i strength 

mając obu do wyboru biorę młodszego Odena 24/7

ale szanuję te manipulacje o gorszej zbiórce Odena w sumie ❤️ 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

w sumie te 3 x 8,5 za dziwnego, 30-letniego Nowika jako kontrakt poniżej poziomu sportowego to też mocna uwaga :) 

Oden ma lepsze inside, jumpshot, driveD, stealing, zbiórkę overall, JUMPING (o 20, a to wpływa zarówno na zbiókę jak i inside - więc różnica w zbiórce jest większa niż to co dwóch zbiórkowych kolumnach, co zresztą widać w samej grze gdzie Oden ma 1,5 zbiórki na mecz więcej grając mniej mpg i grając przy świetnie zbierającym Smithie, gdzie Bogut jest w teorii najlepszym zbierającym Spurs) i strength 

mając obu do wyboru biorę młodszego Odena 24/7

ale szanuję te manipulacje o gorszej zbiórce Odena w sumie ❤️ 

No w Twojej klasyfikacji lepszy dalej Bogut, 

A po tym co zrobiłeś w ostatnim offseason, w realu Smith złożyłby Trade Request. Rozwaliłeś mu prime :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

No w Twojej klasyfikacji lepszy dalej Bogut, 

o 0,32 xD

myślę że różnica w wieku i potencjale spokojnie przeważa szalę na korzyść Odena jeśli chodzi o 'wartość' :)

11 minut temu, Pablo81 napisał:

A po tym co zrobiłeś w ostatnim offseason, w realu Smith złożyłby Trade Request. Rozwaliłeś mu prime :)

w realu to wszyscy poważni gracze podpisywaliby no-trade clause żeby nie trafić na Teksański Bazar :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Qcin_69 napisał:

Panowie Julek i Pablo, jestem w szoku jak dużo czasu można posiwcic na analizę gierki sprzed 20 lat, w której najczęstszym czynnikiem decydującym o tytule jest przypadek 

Gratuluje i zazdroszczę- wolnego czasu.

 

wynocha dziadu, fakt że jesteś cieniasem w niej tylko potwierdza jej klasę 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.