Skocz do zawartości

[2034] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, julekstep napisał:

zajebiste to będzie jak się wywróci i sobie głupi ryj rozwali!

weź se meliske zaparz boś strasznie nerwowy

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Noo, Rudy Gay też :)

Za dużo o LGBT w politycznym czytasz :)

to nie lektura tylko praktyka 😋

a ty qcin sługusie nie podlizuj sie julkowi i tak do po nie wejdziesz 😛😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Braveheart22 napisał:

A Tinsley? Na teraz sporo Ci da. Pytanie co będzie po sezonie :)

Z ręką na sercu, dopiero teraz zobaczyłem na stronce jego kontrakt. Nie myślałem, że jest aż tak źle... Nie wiem jaka dopłata do niego musiałaby pójść :)

Tinsley zaszalał z 6 stealami zwłaszcza :P Do tego Rzeźnik z Karpat 14pkt. 23 zb. 3bl. 2prz. 

Ersan trafił ważną trójkę z Wicemistrzem Simki na wyjeździe. Zaczyna sie odnajdywać w rotacji. Kontrakt ma jak dla All Stara, dlatego jest dopłata - jak ktoś jest w przebudowie, to jego kontrakt nie jest tu żadnym problemem, a assety osłodzą taką wymianę - kwestia kreatywności pozyskującego. Jest przepłacony, ale w rotacji może spokojnie swoje robić. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ładnie Barea przywitał się z rolą startera po kontuzji Calderona.

Od razu MVP spotkania. 16 asyst i zero strat :)

Barea, jego wybór, to moja pierwsza decyzja w simce. Taka średnia, bo nie ogarnialem jeszcze co i jak :)

Ale dobra klasa draftu z min. Gayem, Millsapem, LMA i... Bargnanim, którego @Qcin_69 wybrał z #7. Kiedy na początku nie orientowalem się zbyt dobrze w realiach simki, myślałem, że to mega talent, bo był ostry hype - włoski ogier to, włoski ogier tamto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał:

Barea, jego wybór, to moja pierwsza decyzja w simce. Taka średnia, bo nie ogarnialem jeszcze co i jak :)

Ale dobra klasa draftu z min. Gayem, Millsapem, LMA i... Bargnanim, którego @Qcin_69 wybrał z #7. Kiedy na początku nie orientowalem się zbyt dobrze w realiach simki, myślałem, że to mega talent, bo był ostry hype - włoski ogier to, włoski ogier tamto :)

Bargnani to zdaje się mój pierwszy pick w simce , który zaliczył legendarne campy :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będą kibice to mogę simnąć :P 

Dzień 10 (na pierwszym miejscu goscie)

Cavaliers 102 - Bulls 85
play-by-play

Raptors 94 - Sonics 121
play-by-play

76ers 114 - Hawks 116
play-by-play

Jazz 113 - Kings 117
play-by-play

Bucks 94 - Warriors 112
play-by-play

Magic 110 - Hornets 86
play-by-play

Spurs 112 - Pacers 104
play-by-play

Timberwolves 92 - Knicks 89
play-by-play

Nets 89 - Grizzlies 125
play-by-play

Wizards 109 - Nuggets 95
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Clyde Drexler (Nuggets) - 6


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Krajobraz po Cancerze Hughesie:

image.png.2b6ee21144c81256e8ad4d3bf224888f.png

ZAGADKA!

Co to za gracze:

image.png.dff81b88aaaa44f95367cb350d332ad3.png

 image.png.57cc62b7aab7506ecdc93e7aebee8501.png

 image.png.d6a0666f7e149f8f1537ad47533ede38.png

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to młodzi i ambitni Raptors zderzyli się dziś ze ścianą (Stefka Curry nawet dwukrotnie - bo jeszcze w rl :P ) i zostali powstrzymani przez ten pięknie działający mechanizm jakim są Dumni SuperSonics ( Millsap jednak na trójce po kilku średnio udanych experymentach w rotacji); 

Wreszcie dobry mecz Lopeza, ale czuję, że w tym sezonie mam gracza, który powinien zagrać w Meczu Gwiazd - i jest nim... werble.. Paul Millsap! Dziś nawet tak świetny defensor jakim jest Kirilenko go nie powstrzymał i spadł za faule.. a ja nawet Millsapa nie ustawiam jako jednej z 3 opcji ofensywnych :P Kwestie ofensywy mi załatwiły 3 moje Gwiazdy, ale trza docenic robotę jaką w obronie na Currym zrobił Tinsley oraz znów dobra gra w paint Muresana (dzis 17zb. 4bl. 2prz.); Od momentu jak pochwaliłem Barbose.. zaczął grać słabiej.. DeRozan nie obrazi sie pewnie na większe minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

No to młodzi i ambitni Raptors zderzyli się dziś ze ścianą (Stefka Curry nawet dwukrotnie - bo jeszcze w rl :P ) i zostali powstrzymani przez ten pięknie działający mechanizm jakim są Dumni SuperSonics ( Millsap jednak na trójce po kilku średnio udanych experymentach w rotacji); 

Wreszcie dobry mecz Lopeza, ale czuję, że w tym sezonie mam gracza, który powinien zagrać w Meczu Gwiazd - i jest nim... werble.. Paul Millsap! Dziś nawet tak świetny defensor jakim jest Kirilenko go nie powstrzymał i spadł za faule.. a ja nawet Millsapa nie ustawiam jako jednej z 3 opcji ofensywnych :P Kwestie ofensywy mi załatwiły 3 moje Gwiazdy, ale trza docenic robotę jaką w obronie na Currym zrobił Tinsley oraz znów dobra gra w paint Muresana (dzis 17zb. 4bl. 2prz.); Od momentu jak pochwaliłem Barbose.. zaczął grać słabiej.. DeRozan nie obrazi sie pewnie na większe minuty.

Ładnie Ci siadł ten mecz. W sumie już po pierwszej połowie nie było co zbierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washington 10-0 - niezły start

San Antonio 6-0

LA Lakers 5-1

.. a po drugiej stronie:

Mistrz z Minnesoty 2-5

Wicemistrz z Orlando 4-5

czy nawet Indiana do tej pory świetnie sobie radząca ma 1-5

Obaczymy oło 20go meczu co zacznie z tego chaosu wychodzić :P 

 

1 minutę temu, Sylvinho. napisał:

Ładnie Ci siadł ten mecz. W sumie już po pierwszej połowie nie było co zbierać :)

Lopez trafił dobrze z matchupem - stąd te statsy też (do tego mam go jako pierwszą opcje ofensywną), ale Millsap przeciwko Kirlence mnie zaskoczył :) 

U Ciebie Stefa 32pkt. 10as 7zb 4x3 - a będzie tylko lepiej ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

obie te ekipy sa w dolku - z Suns nawet slabi Magic wygrali a PTB w meczu z Toba to widze szaleli z Brandem na C i Udohem w rotacji

WIELKIE ZWYCIESTWA!

Suns wymagających przeciwników mieli na początku sezonu - aż sprawdziłem ich terminarz, bo zaskoczony jestem nieudanym startem Phoenix.

No - Blazers musza wyczuć ten moment, kiedy mogą wystawiać Ekpe Udoha :P ja Dexterowi Pittmanowi pozwoliłem zadebiutować jako backup Lopeza na centrze przeciwko Hawks. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

jak zaczniesz grac mecze z realnymi teamami a nie tankerami i swoimi chlopakami to pogadamy (do tej pory Heat sa jedyna plusowa ekipa z jaka wygrales)

juz chciałem zacząć płakać ze pablo mnie zdradza z resztą ligi robiąc trejdziki 😄 ale moze mnie zaliczyłes do 1 grupy, zreszta rownie nie słusznie😛 

 

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Washington 10-0 - niezły start

San Antonio 6-0

LA Lakers 5-1

.. a po drugiej stronie:

Mistrz z Minnesoty 2-5

Wicemistrz z Orlando 4-5

czy nawet Indiana do tej pory świetnie sobie radząca ma 1-5

Obaczymy oło 20go meczu co zacznie z tego chaosu wychodzić 

ja nie tankuję 😋, plus co kiler dzis zapodał szacun, jego też juz to przegrywanie nudzi 😥

Ps julek jak dla ciebie wyniki wizz to efekt odejscia hughesa to niedziwota ze ty tego misia jeszcze nigdy nie przytuliłes😁😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.