Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 East ] #9 HORNETS (42-30) – #10 HAWKS (38-34) - SERIAZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Charlotte Hornets
    • Wygrywają Atlanta Hawks
      0
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

Charlotte Hornets:

Absencje: Tj Warren. Z największych braków z 3 trymestru,  Ibaka wrócił 2 mecze przed końcem, House i Augustin 6 meczów przed końcem.

Rotacja:

Westbrook 40 Augustin 18

House 15 Graham 28

Kuzma 30 Kennard 10 Konchar 10

Sabonis 40 Bjelica 15

Ibaka 24 Whiteside 10

Jeżeli chodzi o taktykę, to na razie wstrzymam się ze szczegółowym opisem, bo kompletnie nie wiem, przeciwko jakiemu składowi gram. Nie było opisu Hawks w 3 trymestrze. Prawdopodobny skład rywali to Bledsoe - Fournier - Wiggins - Millsap - Wood lub Lopez ( nie wiem, czy Wood jest zdrowy, czy nie, miał jakąś kontuzję w końcówce, ale możliwe, że by grał) .

Podejrzewam, że wyjściowo House będzie na Fournierze, Kuzma na Wigginsie, Westbrook na Bledsoe, Ibaka na Woodzie i Sabonis na Millsapie. Konchar możliwe, że coś zagra jak któregoś z duo Fournier - Wiggins trzeba będzie jeszcze pomęczyć. Gram to samo co od dwóch lat, czyli Westbrook z piłką w rękach, odciążany momentami przez Sabonisa, w tym w minutach, w których Westbrooka nie ma na parkiecie i strzelcy dookoła, żeby było jak najwięcej miejsca. Część minut Sabonis będzie grał na centrze. 

Ogólnie nie bardzo widzę tutaj pole do manewru Hawks, bo żaden z tych graczy poza Millsapem nie wykazał się nigdy w play-offs, więc trudno tu oczekiwać cudów. Mam przewagę zdrowia, rosteru, zgrania, doświadczenia i formy w końcówce sezonu, wszystkiego tak naprawdę. Szykuje się blowout. Nie piszę więcej, bo chyba szkoda Waszego czasu w takim meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja nie napisze duzo, bo bylem na szczepieniu wczoraj i do dzisiaj odczywam skutki. Chciałem podenerwowac troche flubera, nawet mialem wstep juz w glowie. "Niechętnie piszę ten opis, bo nie chcę zdradzać mojej taktyki przed ważniejszymi meczami w dalszych rundach", ale zrobimy to krótko i treściwie:

Pokrótce: Ibaka chroniczne bole plecow, Whiteside co generalnie nie gral w rlNBA i Sabonis to jeden z najslabszych frontcourtow w D. Wood ma tutaj używanie. Niestety Fournier będzie musiał pełnić rolę jak w Magic na początku sezonu, Wigginsa zostawiam na akcje bez piłki, ewentualnie kilka post upów na mismatchach. Przede wszystkim pick&rolle, zeby frontcourt hornets wywabić na obwód lub zmusić ich do popełniania błędów. Tak jak pisałem, we wielu akcjach z piłką jest Forunier, rollującym głównie Wood. W obronie, na Westbrooka rzucam McConnella i Bledsoe, na Sabonisa Millsapa, Wigginsa, Wooda i z rezerw WCJ. Bledsoe miał taki se sezon, McConnell świetny i to jego wystawiam w s5 żeby wkurzał RW maksymalnie jak tylko się da.

czyli s5 McConnell - Fournier - Wiggins - Millsap - Wood

rezerwy Bledsoe - Bacon - Ennis III - WCJ na PF i C 

Przy dobrym meczu RW najlepszy zawodnik jest po stronie Hornets, natomiast mój skład jest dużo bardziej wszechstronny, mam kilku utalentowanych obrońców. Skupiam się w obronie na RW i Sabonisie, jak nie dostaną pomocy od 3 opcji, która w sumie nie wiem jaka może być. House, Kennard, Graham? To mam szansę to wygrać. I wygram. Pozdrawiam gorąco. (bo z gorączką 38)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Na korzyść Hornets działają tu lepsze matchupy, lepsi liderzy i brak Erica Bledsoe w rosterze ;] Głos na Hornets.

Ha! Najlepsza reklama. Tendencyjny post żeby wybielić Ingrama w obronie :D Głos na Hawks głosem przeciwko Lakers :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, eMeS napisał:

Ha! Najlepsza reklama. Tendencyjny post żeby wybielić Ingrama w obronie :D Głos na Hawks głosem przeciwko Lakers :D

myśle ze się jednak mylisz, January skumał ze w tym roku 2 runda maks wiec już działa by w podświadomości wykuć wam jaki Jrue jest zajebisty, i potem będzie pisał wszystko byleby Sota nie zdobyła tytułu.

Jest bardzo bystry i myslinstrategicznie, stad go lubię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Qcin_69 napisał:

myśle ze się jednak mylisz, January skumał ze w tym roku 2 runda maks wiec już działa by w podświadomości wykuć wam jaki Jrue jest zajebisty, i potem będzie pisał wszystko byleby Sota nie zdobyła tytułu.

Jest bardzo bystry i myslinstrategicznie, stad go lubię 

Na razie PO się tak układają ze gwiazdorzy twojej konkurencji poza Doncicem padają jak muchy i moim zdaniem nikt nie ma podjazdu do MIN na zachodzie. 

Jokic gra fantastycznie ale gm jest mało aktywny aby to spieniężyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, january napisał:

Natomiast liczę na to, iż GM Hawks spojrzy z szerszej perspektywy na smutną kontuzję Jamala (powrót zajmie jakiś czas) i nie sprzeda swojego picku z draftu '22

Jamal niecały miesiąc po kontuzji już chodził bez kul, jak to zobaczyłem to z wielką radościa mieszał się niemały ból dupy, kto miał robioną operacje z NFZ na acl może wiedzieć o co mi chodzi

Murray to tytan pracy, mamy czerwiec, obstawiam, że koło stycznia zobaczymy go już na parkietach

18 godzin temu, Qcin_69 napisał:

myśle ze się jednak mylisz, January skumał ze w tym roku 2 runda maks wiec już działa by w podświadomości wykuć wam jaki Jrue jest zajebisty, i potem będzie pisał wszystko byleby Sota nie zdobyła tytułu.

Jrue zajebisty, nie wiem co w tym kontrowersyjnego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na >>>>> [ beGM Play-In '21 East ] #9 HORNETS (42-30) – #10 HAWKS (38-34) - SERIAZAKOŃCZONA
  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.