Skocz do zawartości

[2034] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, julekstep napisał:

ale będzie bieda wybór z HoFami w tym roku :) 

do trójki kandydatów sprzed roku (reszta albo już jest HoF, albo skończyła karierę) - Reggie, Cummings, Dennis Scott - dojdą prawdopodobnie Shaq (no-brainer) + tuzy pokroju Glenna Robinsona czy Michaela FInleya :) 

 

na szczęście w kolejnym roku wchodzi trójka first-ballotowców (Iverek, Webber, Ray Ray), więc może trochę sytuacja się unormuje

Dlatego wybory powinny być co dwa lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Tecu napisał:

Gdzieś mi mignęło info, że od tego sezonu punktu bonusowe są, ale do max 90 bodajże. Czy to tylko były spekulacje?

Możecie potwierdzić i wrzucić to w info o zmianach? Przy okazji przypomnijcie razem wszystkie te zasady by było w jednym miejscu. Dziękuję. 

to jest w temacie info o zmianach :) (9ta podstrona) - ale fakt @SlaKB jak bedziesz mial chwile to pls powywalaj komentarze z tamtego tematu, bo zamiast 10 stron tam moglyby byc 2 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2021 o 17:36, Braveheart22 napisał:

Ale tego Westbrooka to ładnie podpompowali, że dwa campy i już w top20 overalla jest :P

No i mówiłem, że ten Wall za dobrą trójkę ma na start. Jedne campy wystarczyły i już 77...

Btw, Biedrins i Wally fajny skok na campach. Łotyszowi nawet inside scoring skoczył na +60, więc przy cp3 może będzie się kręcił na około 9-10ppg a nie 5ppg jak a zeszłym sezonie w Kings + fajnie uzupełni Smitha świetnym blokiem. 

Nie ogarniałem jeszcze dobrze arkusza, bo od rana zajęty, ale widzę, że Joe i Keith fatalne campy. @Pablo81

 

W dniu 15.05.2021 o 17:36, Braveheart22 napisał:

Ale tego Westbrooka to ładnie podpompowali, że dwa campy i już w top20 overalla jest :P

No i mówiłem, że ten Wall za dobrą trójkę ma na start. Jedne campy wystarczyły i już 77...

Btw, Biedrins i Wally fajny skok na campach. Łotyszowi nawet inside scoring skoczył na +60, więc przy cp3 może będzie się kręcił na około 9-10ppg a nie 5ppg jak a zeszłym sezonie w Kings + fajnie uzupełni Smitha świetnym blokiem. 

Nie ogarniałem jeszcze dobrze arkusza, bo od rana zajęty, ale widzę, że Joe i Keith fatalne campy. @Pablo81 co tam im spadło poza potencjałem? Zbiórki Smitha całe? :)

CP3 i Wade jednak trochę niedosyt, bo liczyłem na trochę większy wzrost. 

chwała Julkowi za dobra robote w ogarnianiu simki, ale przy tworzeniu grajkow to by się przydał jakis konsensusu ponad podziałkami zeby taki ceglarz jak wall nie zostal kompletnym grajkiem 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, eMeS napisał:

Ja nie mam dostepu do rosterow jakby co :P

w sensie?

40 minut temu, january napisał:

Dzis juz gramy ?

wątpię

- dopiero 16 ekip ustawiło składy

- 2 ekipy jeszcze mają dziury w składzie (76ers i Lakers)

- żaden komisz jeszcze nie wyraził chęci na simowanie day 1 @Krzemo @SlaKB chcecie? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.