Skocz do zawartości

[2034] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, julekstep napisał:

jakiś cytat coś? (w sensie że sugerowałem że to akurat Dirk zrobił z Suns contendera a nie że był jednym z  x fajnych ruchów)

Nie bardzo mam czas/chęci szukać :) TwTwoje sugestie pojawiły się dopiero po dealu po Dirka, więc to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

sęk w tym że Whiteside ma już 89 inside, więc on może być defensywnym potworem  z przywoitą ofensywą -> czyt. center doskonały :P 

prawdziwe top10!

1. Steph Curry

2. James Harden

3. Russell Westbrook

4. Kevin Durant

5. John Wall

6. Hassan Whiteside

7. Paul George

8. Demarcus Cousins (będzie królem boxa jak w rilu, ale może mieć problemy z impaktem...jak w rilu xD)

9. Robin Lopez

10. Derrick Rose (cały czas jest szansa na świetny sufit)

 

 

Ja od Rose to teraz zdecydowanie wolę Holidaya, not even close :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ale spartoliłeś Blake'a go robiąc, wstyd.

Blake jest specyficzny, w best case scenario może osiągnąć poziom poorman Malone z prime czyli świetny w ataku i solidny w obronie, ale jak nie wszystko pójdzie po jego myśli to będzie taki gracz z którym niewiadomo co zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, elwariato napisał:

Brad to u mnie grał, trzebabylo sobie popatrzec 😋 tak czy siak nowik obok boguta legit duo imo

Wadą Dirka jest słabe DriveD i blok, ale ma obok siebie świetnych w tych aspektach Gaya i Boguta, więc fit jest idealny.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, january napisał:

Tia, już mnie wku*wia :D, nie bez powodu tak bardzo szedłem pod A. Walkera podczas FA.

Walker następny, z którym nie wiadomo co zrobić :) Mialem go i nieziemsko wk....lo mnie palowanie 18 rzutów na mecz na 35% z gry. Taki Bogut rzuci sobie 8 razy na mecz, ale nie 15-18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, january napisał:

Źle taktykę ustawiałeś może :D.

Ja go jako 6mana wziąłem, rok temu nie miałem ławki kompletnie jak chodzi o frountcourt - i to był mega problem przy INJ Griffina/ dowolnych foul trouble Griffina/Chandlea/ problemów Griffina w PO, teraz na ławce będzie duet Walker-Powe topowy w lidze, duża odmiana.

Powe fajniutki jest po campach. Serio legit grajek.

2 godziny temu, julekstep napisał:

76ers, Celtics, Grizzlies, Heat (ok tutaj może być na remis, bo oni się mogą mocno łamać w tym sezonie), Hornets, Lakers (podobny case jak Heat), Magic, Nets, Pistons, Raptors, Sonics, Suns, Timberwolves (tutaj na styk, ale jednak ci mają legitne opcje ofensywne), Trailblazers, Warriors

czyli generalnie pół ligi :) 

Dopiero przeczytałem :)

Julek, głowa do góry z Rosa będą jeszcze ludzie. Żartowałem tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SlaKB napisał:

Moje typy wschodu na szybko: 

1. Pistons 

2. 76ers 

3. Raptors 

4. Magic 

5. Hornets

6. Celtics

7. Heat

8. Nets 

9. Wizards

10. Bucka 

11. Knicks 

12. Bulls

13. Pacers

14. Cavaliers 

15. Hawks

 

 

 

 

 

Zachód: 

1. Grizzlies 

2. Suns 

3. Timberwolves 

4. Spurs 

5. Mavericks

6. Kings

7. Sonics

8. Lakers

9. Trailblazers

10. Jazz

11. Warriors

12. Nuggets 

13. Rockets 

14. Clippers

 

 

 

 

 

Serio po ostatnich campach (gdzie trochę poskładali się Smith i KvH), że 

Ridnour Hughes Gay Nowitzki Bogut < Paul Wade KvH Smith Biedrins

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, january napisał:

Ale spartoliłeś Blake'a go robiąc, wstyd.

Ale tego Westbrooka to ładnie podpompowali, że dwa campy i już w top20 overalla jest :P

No i mówiłem, że ten Wall za dobrą trójkę ma na start. Jedne campy wystarczyły i już 77...

Btw, Biedrins i Wally fajny skok na campach. Łotyszowi nawet inside scoring skoczył na +60, więc przy cp3 może będzie się kręcił na około 9-10ppg a nie 5ppg jak a zeszłym sezonie w Kings + fajnie uzupełni Smitha świetnym blokiem. 

Nie ogarniałem jeszcze dobrze arkusza, bo od rana zajęty, ale widzę, że Joe i Keith fatalne campy. @Pablo81 co tam im spadło poza potencjałem? Zbiórki Smitha całe? :)

CP3 i Wade jednak trochę niedosyt, bo liczyłem na trochę większy wzrost. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Ale tego Westbrooka to ładnie podpompowali, że dwa campy i już w top20 overalla jest :P

No i mówiłem, że ten Wall za dobrą trójkę ma na start. Jedne campy wystarczyły i już 77...

Btw, Biedrins i Wally fajny skok na campach. Łotyszowi nawet inside scoring skoczył na +60, więc przy cp3 może będzie się kręcił na około 9-10ppg a nie 5ppg jak a zeszłym sezonie w Kings + fajnie uzupełni Smitha świetnym blokiem. 

Nie ogarniałem jeszcze dobrze arkusza, bo od rana zajęty, ale widzę, że Joe i Keith fatalne campy. @Pablo81 co tam im spadło poza potencjałem? Zbiórki Smitha całe? :)

CP3 i Wade jednak trochę niedosyt, bo liczyłem na trochę większy wzrost. 

Dostał głównie po postD i fizycznie. Zbiórka bez zmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Wiadomo już kiedy liga startuje?

Może się uda w poniedziałek, choć pewnie @julekstep da z 48h na ustawienie taktyk na start, to może we wtorek wieczorem wystartujemy lub w środę koło południa. 

W sumie gdyby Julek odblokował ustawianie taktyk dzisiaj (jakoś teraz), to może udałoby się przyspieszyć, bo jednak w łikend może więcej GMow mieć czas na ustawienie taktyk niż w tygodniu. Z Waivers i tak juz przeważnie tylko ogóry będą podpisywane :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Alonzo napisał:

Może się uda w poniedziałek, choć pewnie @julekstep da z 48h na ustawienie taktyk na start, to może we wtorek wieczorem wystartujemy lub w środę koło południa. 

W sumie gdyby Julek odblokował ustawianie taktyk dzisiaj (jakoś teraz), to może udałoby się przyspieszyć, bo jednak w łikend może więcej GMow mieć czas na ustawienie taktyk niż w tygodniu. Z Waivers i tak juz przeważnie tylko ogóry będą podpisywane :P 

wrzucone, można ustawiać składy

jak ktoś ma emerytów w taktyce to dawajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

wrzucone, można ustawiać składy

jak ktoś ma emerytów w taktyce to dawajcie znać

ja cały poprzedni sezon miałem Sabonisa, ale szykowałem go sobie  jako zaskoczenie przeciwnika na playoffs( do których niestety nie awansowałem) :P 

@julekstep

W sumie widzę, że cały czas mam tego Sabonisa, a i okazuje się, że Blaylock też chyba tej kariery nie zakończył ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

ja cały poprzedni sezon miałem Sabonisa, ale szykowałem go sobie  jako zaskoczenie przeciwnika na playoffs( do których niestety nie awansowałem) :P 

@julekstep

W sumie widzę, że cały czas mam tego Sabonisa, a i okazuje się, że Blaylock też chyba tej kariery nie zakończył ;) 

już ich nie ma :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale będzie bieda wybór z HoFami w tym roku :) 

do trójki kandydatów sprzed roku (reszta albo już jest HoF, albo skończyła karierę) - Reggie, Cummings, Dennis Scott - dojdą prawdopodobnie Shaq (no-brainer) + tuzy pokroju Glenna Robinsona czy Michaela FInleya :) 

 

na szczęście w kolejnym roku wchodzi trójka first-ballotowców (Iverek, Webber, Ray Ray), więc może trochę sytuacja się unormuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi mignęło info, że od tego sezonu punktu bonusowe są, ale do max 90 bodajże. Czy to tylko były spekulacje?

Możecie potwierdzić i wrzucić to w info o zmianach? Przy okazji przypomnijcie razem wszystkie te zasady by było w jednym miejscu. Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.