Skocz do zawartości

[2034] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo spoko campy. Tylko Rick Fox mocno na minus, ale tu można było się spodziewać. On i tak miał wysoki pułap do spadania i wciąż bardzo dobrze wygląda na swoim kontrakcie.

Pierce, STAT, Calderon poszli jeszcze w górę, a przecież ten pierwszy ma już ponad 30-stkę.

Eric Maynor drugi największy wzrost gry. Kocham gościa.

Rozczarowanie to JJ Barea, który po dostaniu długiego kontraktu przy fajnym potencjale poleciał w dół, a liczyłem na fajny steal, no i Jodie Meeks. First rounder z przed roku i spadek.

Casspi, Asik, Aldrich mocno w górę. Ten pierwszy ma fajne campy drugi rok z rzędu i nie zdziwiłbym się, jakby był już TOP15 grajkiem swojego draftu.

Są papiery, by bić się o mistrzostwo. Tylko głupi zaprzeczy.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

Monreo aż o 44 do góry ,

Gratuluje wyboru Monroe z moim pickiem :) Będę uważnie śledził jego rozwój w Simce. 

W Seattle bardzo duży skok jakościowy zrobił na campach Paul Millsap, który poprawił się aż o 45 w skillach - najwięcej w DReb i PostD. wreszcie bardzo dobre capy (po zeszłorocznych przyzwoitych) miał Goran Dragic, który  poprawił zwłaszcza ważne dla pg Handling i Passing, ale również nieźle wypadł w defensywnych skillach - zwłaszcza PerimeterD. Na więcej liczyłem u DeRozana, ale cieszy bardzo solidna poprawa 3P oraz Passingu. Rozczarowały campy Lopeza - ale przy zeszłorocznym kosmosie i tak nie jest źle - tu nieźle poprawił PostD, choć troche szkoda spadku DReb i nieznacznie również DriveD i Blocking - jednak aż 10pkt. potencjału poleciało. Nieznaczne zmiany w skillach u McGradyego, ale pomimo lekkiej straty w DReb poprawił PerimeterD i PostD. Podobnie u nowo pozyskanego Tinsleya - lekki spadek w Passing i PerimeterD nie powinien być specjalnie odczuwalny, gdyż tu było i jest super - poprawił za to 3P i PostD nie tracąc potencjału. Niestety znów kompletnie zawiódł Ilyasova.. poprawiły mu się skille ofensywne, ale pogorszyły defensywne.. Nieznaczne zmiany na niekorzyść u Udonisa niestety.. szkoda :( Sporo tez na campach w dół poleciał Muresan - ale tego niestety się spodziewałem..

Z pozostałych graczy walczących o przebicie się do rotacji światełko w tunelu jest przy Dexterze Pittmanie, który poszedł aż o 53 w skillach do góry poprawiając się właściwie we wszystkim i może być naprawdę fajnym centrem - choć będzie tu potrzeba kolejnych udanych campów. Drugi raz +30 w skillach ma Anthony Morrow i robi się z niego całkiem niezły backup na sg. Reszta niestety, to głównie rozczarowania - Flynn niby poprawił się na campach w tych istotnych skillach, ale cały czas wygląda to przeciętnie, u Jasona Smitha brak większych zmian, a Mahinmi wypadł niestety fatalnie.  Nowo pozyskany Barbosa równiez miał słabe campy i ogólnie wypadł na minus, choć potencjał mu sie podniósł o 2 - u niego szkoda lekiego pogorszenia w Handling - choc zrównoważyła to poprawa w Passing. 

Podsumowując - campy mimo wszystko na plus:

Wyraźna poprawa - Millspa, Dragic, Morrow i Pittman;

Nieznaczna poprawa - DeRozan, Lopez, Flynn;

W sumie bez zmian, ale ogólnie pozytywnie - McGrady, Tinsley;

Bez zmian, ale mogło być lepiej - Barbosa, Smith;

Słabe campy - Haslem

Zawiodłem się na campach - Ilyasova, Mahinmi i Muresan;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, julekstep napisał:

był dobry i miał masę potencjału a oddałeś go za typa który był dobry, 10 lat starszy i nie miał potencjału (+ jakieś bieda picki)

no ale to wydymanie przez SlaKBa było nauczką, która pozwoliła ci rok później zrobić to samo z Marcusem :)

ale jałowa gadka, po fakcie, campach itd, to kazdy taki mądry, ogolnie powinno sie komisyjnie zabronic tych wymian uprzejmości miedzy wami dwoma 

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Bardzo spoko campy. Tylko Rick Fox mocno na minus, ale tu można było się spodziewać. On i tak miał wysoki pułap do spadania i wciąż bardzo dobrze wygląda na swoim kontrakcie.

Pierce, STAT, Calderon poszli jeszcze w górę, a przecież ten pierwszy ma już ponad 30-stkę.

Eric Maynor drugi największy wzrost gry. Kocham gościa.

Rozczarowanie to JJ Barea, który po dostaniu długiego kontraktu przy fajnym potencjale poleciał w dół, a liczyłem na fajny steal, no i Jodie Meeks. First rounder z przed roku i spadek.

Casspi, Asik, Aldrich mocno w górę. Ten pierwszy ma fajne campy drugi rok z rzędu i nie zdziwiłbym się, jakby był już TOP15 grajkiem swojego draftu.

Są papiery, by bić się o mistrzostwo. Tylko głupi zaprzeczy.

i wez tu zaprzecz😋 ale fakt na papierze wyglada to nieźle, plus okafor, nawet ewentualnie przepłacony, obok stata to moze byc mega duo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SlaKB napisał:

Dziwne - ja sobie teraz simuje próbnie i na 10 razy Magic ani razu nie zrobili nawet 45 win (ale raz weszli do finału chyba) 

no w kolejnych probnych u mnie Magic rzadko przekraczali 50W, zazwyczaj majac 47-49

ale PO to loteria (za kazdym razem jest inna para w finale xD)

o patrz u @january Magic jest 1st seedem

Twoj komp @SlaKB nie lubi Magic - od zawsze o tym pisze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

no w kolejnych probnych u mnie Magic rzadko przekraczali 50W, zazwyczaj majac 47-49

ale PO to loteria (za kazdym razem jest inna para w finale xD)

Dlatego właśnie spytałem bo byłem pewien, że już się bawiłeś taktyką skoro u mnie na auto tak słabo wyglądali Magic.

Ja  testowałem sobie taktykę więc w 50% przypadków  Pistons meldowali się w finale. Poza tym najczęściej byli Grizzlies i Sixers

Z takich nieoczywistych rzeczy to Sonics całkiem dobrze wyglądają w próbnych simkach @Alonzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SlaKB napisał:

Z takich nieoczywistych rzeczy to Sonics całkiem dobrze wyglądają w próbnych simkach @Alonzo

U mnie przed sezonem dwie najważniejsze rzeczy, które się wydarzyły w Seattle, to:

1. Ściągnięcie Tinsleya

2. Rewelacyjne campy Millsapa

Liczę na to, ze do 3 razy sztuka i wreszcie będę w playoffs ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SlaKB napisał:

Z takich nieoczywistych rzeczy to Sonics całkiem dobrze wyglądają w próbnych simkach @Alonzo

z jeszcze bardziej nieoczywistych to dobrze tez wygladaja PTB @Qcin_69

wyglada na to ze ta para forumowych przyjaciol dzieki korzystnym campom (dobre u nich i slabe - GSW, Jazz - albo wrecz fatalne - Kings - u konkurencji) w koncu zamelduje sie w PO. Jakby grali razem w serii to byloby must to watch live z komentarzami glosowymi od obu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

tak czy siak zanosi sie na najciekawszy sezon od dawna - bez zadnego murowanego faworyta :)

No to fakt - niby na campach nie było spektakularnych zmian, ale starzy contenderzy (Pistons, Magic, Sixers, Heat, Spurs, Nuggets) są trochę słabsi niż w poprzednich sezonach, a młode teamy jak Celtics, Raptors się poprawiły i jest duża grupa teamów z szansami na mistrzostwo. 

Chociaż imo główny faworyt to Grizzlies obecnie mimo słabej ławki.

I Wizards po oddaniu Hughesa wyglądają lepiej w tych próbach (czyżby Larry był cancerem?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał:

I Wizards po oddaniu Hughesa wyglądają lepiej w tych próbach (czyżby Larry był cancerem?)

I Webber bez niego odzywa mimo straty kilku punktow na campach (regularnie robi asg i all-nba ;)

a Spurs z Hughesem wygladaja slabiutko mimo hurraoptymizmu GMa i swietnego Gaya

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

z jeszcze bardziej nieoczywistych to dobrze tez wygladaja PTB @Qcin_69

wyglada na to ze ta para forumowych przyjaciol dzieki korzystnym campom (dobre u nich i slabe - GSW, Jazz - albo wrecz fatalne - Kings - u konkurencji) w koncu zamelduje sie w PO. Jakby grali razem w serii to byloby must to watch live z komentarzami glosowymi od obu!

Haslem by niszczył tego straganiarza od siedmiu boleści :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

MOZE DODAC TO JAKO PLATNE DLC DO SIMKI? xD

Świetny pomysł, gotówkę spożytkujemy na integrację w gronie komiszy.. to znaczy na rozwój ligi! :D

6 minut temu, julekstep napisał:

I Webber bez niego odzywa mimo straty kilku punktow na campach (regularnie robi asg i all-nba ;)

a Spurs z Hughesem wygladaja slabiutko mimo hurraoptymizmu GMa i swietnego Gaya

Jak @Pablo81 nie znajdzie złotej taktyki to może szału nie być. 

Chociaż z drugiej strony to i tak bedzie tam wiele zmian więc ciężko coś wyrokować z jaką mocą przystąpią Spurs do PO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

@julekstep @SlaKB

Stare konie, a zaczynają zdanie "Bo w próbnych simkach.... " :)

Tam PTB są topową ekipą :)

A oczywiste jest, że Spurs są niekwestionowanym contenderem.

Jezeli zostałbys z obecnym składem i nie wymyślisz jakiejś złotej taktyki to Spurs nie zrobią 50w, nawet by się raczej nie zbliżyli do tego. 

Dobra (ale nie wybitna S5) i tragiczna ławka, szału nie ma. 

Ale znając Twoje umiejętności to jeszcze zamieszasz dosyć mocno w składzie więc nie ma co wyrokować :)

Co do PTB to ten Francis wszedł w peak gdy skończył 30 lat i teraz on jest naprawdę dojebany i nie zdziwię się jak wprowadzi Blazers do PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.