Skocz do zawartości

March Madness 2021 i zabawa w Bracket


Kosi

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Kołczu33 napisał:

Dlaczego komentatorzy wymawiają nazwisko Abmasa jako "A Smis"?

Nie mam pojecia. Tez o tym myslalem. Nie wiem tez jak w lokalnych broadcastach wymawiali jego nazwisko, bo na takich mid major juz ciezko mi znalezc czas na ogladanie. 
 

11 minut temu, ely3 napisał:

@Tecu @tangiers

A Illinois to ma szansę na final 4?  Wiadomo ,że Big10 w tym roku to jest jakiś kosmos i jak byli mocni tam to są mocni w skali kraju . Przed sezonem chyba też byli w TOP5/// Dziś zniszczyli no ale to był sparing a nie poważny mecz

Ja w brackecie ich wybralem na mistrza. Maja mocny obwod, gracza roku (Ayo), scorera z pomalowanego i ogolnie wiele opcji w HCO. Do tego swietny Curbelo z lawki, dzieki ktoremu moga zmienic styl gry. Daja dobry ball pressure na obwodzie, co jest istotne w turnieju. Do tego dobry track record w tym roku w konferencji.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy pierwszy upset. Fatalna egzekucja w ataku Ohio state i to naprzeciw bardzo slabej defensywy. Z drugiej strony rewelacyjni Abams i Obanor(od razu kojarzy mi sie z O’Bannonem :)), ktorzy grali jakby to byl conference game. Buckeyes to jednak footballowa uczelnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kołczu33 napisał:

I ładnie, a jak ta Floryda, mają szansę ich porobić? 

Teoretycznie nie, ale co roku jest jakis kopciuszek, ktory wygrywa mecze, ktorych nie powinien wygrac. Gators zawodzili w tym roku, ale maja swietna rekrutacje i bardzo duzo talentu. Dwoch mocnych prospectow na obwodzie, a dzisiaj pod koszem mecz im wygral Castleton, przez bardzo ciezko ich bronic. Dzisiaj wygrali bardzo trudny mecz z Virginia Tech i nie potrzebowali do tego wielkiego meczu Tre Manna, ktory ma skillset stworzony do tego turnieju i powinien latwo punktowac na Oral Roberts

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tangiers napisał:

Teoretycznie nie, ale co roku jest jakis kopciuszek, ktory wygrywa mecze, ktorych nie powinien wygrac. Gators zawodzili w tym roku, ale maja swietna rekrutacje i bardzo duzo talentu. Dwoch mocnych prospectow na obwodzie, a dzisiaj pod koszem mecz im wygral Castleton, przez bardzo ciezko ich bronic. 

Ale też mają mnóstwo problemów. Zawieszenie Payne (choć chyba ma zagrać), teraz kontuzja Appleby i też niewiadomo czy zagra, Lewis grający sporo poniżej oczekiwań, średni mecz przeciwko sredniemu zespołowi jakim jest Virginia Tech. Może być różnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał:

Ale też mają mnóstwo problemów. Zawieszenie Payne (choć chyba ma zagrać), teraz kontuzja Appleby i też niewiadomo czy zagra, Lewis grający sporo poniżej oczekiwań, średni mecz przeciwko sredniemu zespołowi jakim jest Virginia Tech. Może być różnie. 

Zasadniczo to ja ich nie lubie, ale w 2 polowie wygladali bardzo dobrze. Mocne ball pressure, przerzucili cieżar gry na Castletona pod kosz, Tre pomimo tego, ze zanikal dlugimi momentami popisal sie kilka zajebistymi passami, a caly zespol w obronie wygladal bardzo dobrze. Nawet objezdzany zazwyczaj Tre. To nie sa Hookies Buzza WIlliamsa, ale to nie jest taki latwy rywal na 1 runde

6 minut temu, Braveheart22 napisał:

A co to za ekipka to Winthrop? Villanova z tego co widzę ma kłopot na PG, bo Gillespie wypadł. Będzie zaskoczenie? :)

Wiele osób stawialo, że to będzie pierwsza niespodzianka tej nocy, maja jakiegos fajnego point forwarda, ale Villanova to dobrze prowadzony zespol i mysle, ze chociaz ten 1 mecz bez Gillespiego udzwigna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już się zaczęło. 

Hoyas z Colorado Wrighta. 

Zaraz się zacznie Florida State z Barnesem z UNC, może być wyrównane. 

Następnie Kansas postara się by nie było upsetu i LSU z kilkoma ciekawymi graczami zmierzy się z Bonaventura, może być wyrównany mecz. 

 

Wieczorem zaprezentują się mocne drużyny Michigan i Alabama oraz prawdopodobny top 5 draftu Evan Mobley. 

Ja mam nadzieję, że dotrwam i obejrzę, zapowiadające się ciekawie, mecze po północy, czyli Ohio z Virginią oraz UConn vs Maryland. 

Miłego oglądania 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.