Skocz do zawartości

Strona internetowa


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nie chcę zakładać nowego tematu, pytam tu.

Mam spory kłopot, ponieważ nie mogę otworzyć strony z cateringiem córki (wcześniej chodziła bez zarzutu). 

U mnie wyskakuje:

Położenie nie jest prywatne.

U żony na telefonie:

Connection denied by Geolocation Setting.

Reason: Blocked country: Germany.

 

Pomocy! Może @eMeS

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Pablo81 napisał:

Nie chcę zakładać nowego tematu, pytam tu.

Mam spory kłopot, ponieważ nie mogę otworzyć strony z cateringiem córki (wcześniej chodziła bez zarzutu). 

U mnie wyskakuje:

Położenie nie jest prywatne.

U żony na telefonie:

Connection denied by Geolocation Setting.

Reason: Blocked country: Germany.

 

Pomocy! Może @eMeS

 

Jakiej przegladarki używasz? Próbowałeś z wyłączonym antywirusem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 

Rozwiązanie: działa, ale chu**** bo darmowe:

1. Ściągnij Orbot: Tor for Android - to normalna aplikacja, wystarczy ze wpiszesz nazwe w sklep play na komorce i powinno wyskoczyc

2.Po włączeniu apki i przeklikaniu poczatkowych informacji powinno sie pojawic takie menu:

Screenshot_2021-04-12-20-53-19-113_org.torproject.android.thumb.jpg.106bdba29adc921b5bae93d201ae49d1.jpg

3. Z listy serwerow po lewej (tam gdzie jest napis Globalny) wybierz Niemcy

4.Włącz opcję "Użyj mostków" i wybierz "Połącz się bezpośrednio z Tor" tak jak na screenie ponizej

Screenshot_2021-04-12-20-54-31-143_org.torproject.android.thumb.jpg.6dfab3cb152189e658815f82315d424d.jpg

5.Wróć strzałką u góry obok napisu "Mostki" do Menu głównego i kliknij zębatkę na dole ekranu przy napisie "VPN wyłączony".

6.Po naciśnięciu zębatki powinno się pojawić takie menu:

Screenshot_2021-04-12-20-54-02-495_org.torproject.android.thumb.jpg.379dcf49d8e44f1c383e353bbb7ef611.jpg

Apki mogą być inne, ale ważne jest tylko żebyś zaznaczył Chrome. Wroć strzałką w lewo do menu głównego

7. Powinna pojawić się ikona google chrome na dole ekranu. Upewnij się, że suwaki przy "Tryb VPN " i "Użyj mostków" są aktywne(przesunięte w prawo) jak na screenie poniżej

Screenshot_2021-04-12-21-33-08-646_org.torproject.android.thumb.jpg.10c643d751305f754268ea7271db4dac.jpg

8.Kliknij start, poczekaj az bedzie 100%, a potem kliknij ikonę chrome na dole ekranu - powinna się otworzyć przeglądarka. Wpisz adres strony i sprawdz czy działa. Jeżeli nie to wyłącz aplikację i włącz ponownie. Może być potrzebne kilka razy, żeby znalazł dobry serwer, ale powinno zadziałać.

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli chodzi o pozycjonowanie to zaczalem korzystac z w tym miesiacu z uslug firmy Icea. Polecam umowic sie z nimi na darmowy audyt seo, gdzie zgarniesz feedback od nich apropos twojej strony. Do niczego ta rozmowa nie zobowiązuje. Ja jednak postanowiłem skorzystać i na razie komunikacyjnie współpraca wygląda bardzo dobrze, na efekty zaś trzeba czekac, wiec tu nic nie moge powiedziec jeszcze.

Edytowane przez karl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.