Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Pablo81 napisał:

I chyba Gasol był wtedy lepszy :)

Pamiętam, jak robiliśmy deal i zamiast Hughesa wybrałem Wade :)

No Gasol był powiedzmy podobny, ale Wade był gorszy i nie pasował do żadnej pozycji, Tinsley po sezonie zażyczył sobie maxa (xd) a SAR jakoś u mnie ewidentnie nie pasował wg simki bo grał słabo... Zresztą patrząc na Hughesa od tamtej pory to on również jest przeceniany chyba, imo ta 2 runda to był max który mogłem z tym zrobić (choć wiadomo, w simce wszystko możliwe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 69 (na pierwszym miejscu goscie)

Raptors 128 - Heat 132
play-by-play

Nuggets 115 - Lakers 124
play-by-play

Clippers 117 - Trailblazers 126
play-by-play

Hawks 87 - Warriors 110
play-by-play

Rockets 92 - Wizards 114
play-by-play

Bulls 91 - Pacers 98
play-by-play

Magic 115 - Suns 120
play-by-play

Sonics 117 - Knicks 116
play-by-play

Nets 99 - Jazz 113
play-by-play

Hornets 109 - 76ers 103
play-by-play

Kings 114 - Pistons 131
play-by-play

Spurs 97 - Timberwolves 112
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Kevin Martin (Magic) - 9


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Koelner napisał:

Znowu 1 pkt :(

 

 

Miałeś swoją szansę :P Mój rumuński 7 footer postanowił sobie pokozłować w ostatnich sekundach meczu na własnej połowie przy prowadzeniu 3pkt... bo czemu by nie..  i Twoi mu naturalnie wybili to kozłowanie z głowy, ale Derek Smith pomyślał sobie - po co rzucać za 3pkt. przy różnicy 3pkt. jak.. można sobie rzucić za 2.. 🙃

Natomiast Duncan znów miał świetny mecz. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 10 min!

Dzień 70 (na pierwszym miejscu goscie)

Spurs 116 - Pistons 128
play-by-play

Nuggets 102 - Heat 105
play-by-play

Nets 128 - Bulls 97
play-by-play

Timberwolves 108 - Knicks 74
play-by-play

Trailblazers 93 - Grizzlies 102
play-by-play

Clippers 98 - Pacers 133
play-by-play

Rockets 114 - Bucks 98
play-by-play

Mavericks 112 - Hornets 140
play-by-play

Lakers 133 - Warriors 122
play-by-play

Sonics 128 - Kings 145
play-by-play

Suns 121 - Wizards 116
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Morris Peterson (Nuggets) - 7
    James Johnson (Bulls) - 7
    Mike Sweetney (Mavs) - 8


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ice23 napisał:

Zjebane są te wybory gracza meczu. Drużyna przegrywa prawie 20stakiem a Blaylock graczem meczu. Nie od dziś wiadome ze pg sa mocno za bardzo premiowani ale juz to zaczyna irytować....

no ale on miał przecież zdecydowanie najlepszy box w tym meczu luźniutko, więc tutaj nie ma jakiejś sensacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Pytanie. 

Jeżeli Rose dostał kontuzji na 90 dni to jeżeli nie gra jego zespół w PO to straci 30 dni następnego sezonu? Czy PO się liczy jako 28 dni i mniej więcej będzie gotowy na początek sezonu? 

Będzie gotowy na start nast. sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ice23 napisał:

Zjebane są te wybory gracza meczu. Drużyna przegrywa prawie 20stakiem a Blaylock graczem meczu. Nie od dziś wiadome ze pg sa mocno za bardzo premiowani ale juz to zaczyna irytować....

A zwróciłeś może uwagę na statystykę fauli osobistych? Twoi Kings przez cały mecz popełnili tylko 9 fauli 🤨 - klasyczne sędziowanie pod gospodarzy :P Pasiaki mi jeszcze szybko Lopeza wyfaulowały i Millsapa wpędzili w faul trable dla pewności - widać, że Donaghy sędziował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

A zwróciłeś może uwagę na statystykę fauli osobistych? Twoi Kings przez cały mecz popełnili tylko 9 fauli 🤨 - klasyczne sędziowanie pod gospodarzy :P Pasiaki mi jeszcze szybko Lopeza wyfaulowały i Millsapa wpędzili w faul trable dla pewności - widać, że Donaghy sędziował. 

To jest niestety co drugi, trzeci mecz taka dysproporcja w faulach. Wczoraj tez Pistons mnie wyfaulowali...

Swoją drogą kto z pamięci napisze ze kogo poszedl Al Jefferson do Pistons? Bo nie chce mi się szukać. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ice23 napisał:

To jest niestety co drugi, trzeci mecz taka dysproporcja w faulach. Wczoraj tez Pistons mnie wyfaulowali...

Swoją drogą kto z pamięci napisze ze kogo poszedl Al Jefferson do Pistons? Bo nie chce mi się szukać. :P

A to nawet nie wiedziałem, że częściej takie dysproporcje z faulami są :P 

Graczy nie wiem (nie pamiętam), ale tam poszły chyba po 2 picki z 1st i 2nd w dealu ze Spurs - coś tak kojarzę - bo interesowały mnie losy jednego z  1st picków (akurat nie z tej wymiany)- ale trafił do Rockets bodajże (tak czy inaczej do teamu Matiwrony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ice23 napisał:

Swoją drogą kto z pamięci napisze ze kogo poszedl Al Jefferson do Pistons? Bo nie chce mi się szukać. :P

Pistons in: Al Jefferson

Pistons out: Kendall Gill+Brendan Haywood+Shawne Williams+1st&2nd round pick 2033+1st&2nd round pick 2034

Spurs in: Kendall Gill+Brendan Haywood+Shawne Williams+1st&2nd round pick 2033+1st&2nd round pick 2034

Spurs out: Al Jefferson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.