Skocz do zawartości

Boston Celtics 2020/2021


ptak

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ely3 napisał:

Co ciekawe podają też ,że Stevens miał dość już trenowania. Był zmęczony przez cały sezon

nie mial wynikow, to sie 'zmeczyl'; boston jest podobny do lakers. tez zle zbilansowana ekipa, z ta roznica, ze celtom wyraznie zabraklo jakosci w 'pomalowanym', podczas gdy w la jest bieda na obwodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam by się przydał teraz Tom Scooby Doo bo defensywa mocno kuleje. Ławka ma potencjał zakładając S5:

Walker, Smart, Brown, Tatum, R. Williams

 

Na ławce Fournier ( na plus) , Romeo którego mało miałem okazję oglądać, Pritchard który daję energię ale rzutowo póki co słabo  ( + sporo głupich decyzji). Jeszcze drugi Williams ale nic specjalnego. TT to gra ok  a Taco to nawet nie wiem po c*** tam jak nie gra ( najważniejsze minuty jakie zagrał a właściwie sekundy to przeciwko Raptors w PO chociaż mecz i tak przegrali ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno chętnych jest sporo, nawet tych co mają posadę. Ja to się nie znam, czekam na wasze propozycje. Tylko bez jakiś dziadów proszę. 

Niespecjalnie ostatnio interesuje się koszem, człowiek wstaje, a tu mu powiadomienie świeci.bzagladam na profil bostonceltics.pl a tu taka niespodzianka. Nie wiem czy Dany będzie "doradzać" Bradowi , czy Brad nowemu trenerowi. Druga opcja jest jak dla mnie bez sensu bo nikt normalny nie przyjdzie.

Może wreszcie ktoś będzie chciał handlować z Bostonem bez stawiania żądań z kosmosu.

 

10 godzin temu, MA23 napisał:

 

Na ławce Fournier ( na plus)  a Taco to nawet nie wiem po c*** tam jak nie gra ( najważniejsze minuty jakie zagrał a właściwie sekundy to przeciwko Raptors w PO chociaż mecz i tak przegrali ).

Fournier ma za wysoki kontrakt a Taco jest dlatego, że kibice go lubią. Ale pewnie w nowym sezonie go nie będzie.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, andy13 napisał:

Gościu wydawał się taki sprytny i szczęśliwy jak ten leprechaun z logo. A tu taki klops. Symboliczne po pamiętnym dealu, że końcem jego przygody jest seria z Nets.

On chyba za bardzo w siebie uwierzył. I naczytał się za dużo tweetów jaki to on wspaniały nie jest. A poza tym na pohybel z nim za IT!

14 godzin temu, kuba2419 napisał:

Ciekawie sie robi. Oby tylko jakiegos ogarniętego coacha znaleźli!

Bjorkgren może być niedługo wolny :).

12 godzin temu, ely3 napisał:

Plotki głoszą ,że Ainge ma trafić .....do Jazz

 

No to Ci zrobili dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld

Nie znasz historii Ainge.. Pochodzi z Oregonu. Dokładnie z tego samego miasta co obecny własciciel Jazz. Ainge studiował w stanie Utah na uczelni BYU tak....jak obecny właściciel Jazz. Mają cały czas kontakt. Wspierają finansowo syna Ainge ale tu akurat cytuje tweety bo nie mają pojęcie czym zawodowo zajmuje się syn Ainge'a. Oczywiście Lindseya z roboty raczej nie wyrzuci 

A dzień to zrobili gracze Jazz którzy jako jedyni na zachodzie już są w drugiej rundzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.