Skocz do zawartości

Jazda jazda jazda 2020/21 sezon czas zacząć.


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, KyleLowryass napisał:

myślę, że gdyby zrobił coś takiego to w Sacramento najpierw byłyby żale rozpaczy a potem radości, że odrzucił ;) 

Jaka rozpacz ? Nie byłem w Sacramento ale znam kogoś i opowiedział mi to i tamto - Bagley to Beasley a Beasley to Bagley , niech spierdala .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash ale dziwną piątkę wystawił. Z Brownem Allenem Jeffem i Princem. Mocna ławka ale s5 hmm

Uznali ,,że skoro nie ma Duranta to mogą wyjść na luzie bo mecz sam się wygra więc ani nie bronią ani nie biegają... I już jest -16 i Jazz trafiło 2/12 a rywale 9/11. I żeby jeszcze to była jakaś sensowna obrona ale w Jazz po prostu zero ruchu a kozłującym najwięcej jest Royce i Bojan .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza sekwencja jaką w życiu widziałem . Clarkson robi przechwyt idzie kontra 3 na 2 po czym Clarkson zamiast mijać czy podawać do rogu to rzuca piłke w ręce rywala. W kolejnej akcji idzie 2 na 1 i Ingles pod samym koszem zamiast rzucać to nagle decyduje się na podanie do.....rywala... A w kolejnej Mitchell kozłuje i nagle piłka wypada mu z rąk i trafia do Irvinga po czym Mitchell od razu fauluje bo nie chce mu się wracać do obrony...

Jazz zaczęło od 4/24 mecz. Nikt nie biega poza Inglesem. Favors nawet nie udaje ,że chce mu sie bronić wiec rywale wbiegają na pusto. Mitchell gra kaszane. Conley gra iso zamiast kreować . Dziś jest fatalny off ball bo od razu zastyga bez ruchu i nawet nie biegnie ani do obrony ani gdzieś do rogu. Nawet nie wiem czemu Snyder w takiej sytuacji nie sięga po Hughesa czy Oni skoro ani Conley ani Clarkson nie są zainteresowani tym meczem. Niang zamiast Bojana tez byłoby miło bo Bojan dziś też niewiele wnosi. W sumie to najżwawszy jest emeryt Ingles a to pokazuje jak się dziś Jazz chce grać. Niestety to było do przeiwdzenia ,że jak nie ma Duranta to Jazz znowu podejdą do meczu a po co się pocić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, KyleLowryass napisał:

nie lubię i nie oglądam Utah zbyt często, ale czy Royce zawsze był tak wolny w nogach? koajrzył mi się raczej ze świetną obroną obwodową a tutaj Kyrie robił z niego dziwkę

Royce nigdy nie bronił dobrze niskich szybkich guardów dlatego byłem zdziwiony ,że od początku i cały mecz prawie to on bronił Irvinga a nie np Conley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.