Skocz do zawartości

Jazda jazda jazda 2020/21 sezon czas zacząć.


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, airmax napisał:

Tak czysto teoretycznie, czy bardziej "imponujące" jest przegranie połowy 50pkt, czy ewentualne stracenie takiej przewagi?

I jedno i drugie.

Ale jak zatrzymają Clippers przed 70 do końca meczu to stawiam każdemu po dużej pizzy hawajskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ławka Houston to są niezłe wynalazki. Tate , Caboclo szybko wylądują w G-Lidze bo NBA to nie ich poziom .Fatalni. Sterling Brown w Bucks wygladał lepiej ale juz czemu go odpuścili, Houston to w tej chwili 3 graczy NBA - Wood-Tucker i Harden . House niestety gra w tym meczu koszmarnie po obu stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami sędziowie odwalają neizłą manianę. Dennis ewidentnie wystawia nogę a nie dość ,że mu nie gwiżdża to jeszcze zalicza przechwyt. Potem głupi faul Nurka gdzie było oczywiste ,ze będzie clear path i Lakers wychodzi na prowadzenie.

W ogóle Le Bron duża gra off ball a piłkę głównie holuje Dennis...

Ale Trent Jr zmasakrował teraz THT. 3 kolejne posiadania Horton źle broni  a Trent trafia 3 trojki w 3 kolejne posiadania. Niesamowita seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ely3 napisał:

Ławka Houston to są niezłe wynalazki. Tate , Caboclo szybko wylądują w G-Lidze bo NBA to nie ich poziom .Fatalni. Sterling Brown w Bucks wygladał lepiej ale juz czemu go odpuścili, Houston to w tej chwili 3 graczy NBA - Wood-Tucker i Harden . House niestety gra w tym meczu koszmarnie po obu stronach

Ely sorry ale Ty się cały poprzedni sezon jarales Mudiayem który był pure Kasztanem, oraz pisałeś o J.Morganie jako x-factorze w serii Jazz-Nuggets, sorry ale w kwestii ewaluacji graczy którzy dopiero co dotykaja ligi to jesteś ekspertem jak @człowiek...morza w fantasy. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Ely sorry ale Ty się cały poprzedni sezon jarales Mudiayem który był pure Kasztanem, oraz pisałeś o J.Morganie jako x-factorze w serii Jazz-Nuggets, sorry ale w kwestii ewaluacji graczy którzy dopiero co dotykaja ligi to jesteś ekspertem jak @człowiek...morza w fantasy. 
 

 Bo Morgan był x-factor. Zobacz sobie jakie Jazz miało wynik kiedy on byl w s5. Jaka byłą obrona a co sie stało jak jego minuty całkowicie przejął Bradley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ely3 napisał:

 Bo Morgan był x-factor. Zobacz sobie jakie Jazz miało wynik kiedy on byl w s5. Jaka byłą obrona a co sie stało jak jego minuty całkowicie przejął Bradley.

Nie No jasne, daj mi człowieka, znajdę statystykę pod teorie. 
 

Masz skłonność do tworzenia teorii na podstawie 5minutowych wycinków meczów, a użycie w jednym zbadaniu Morgan i game-changer to jest beGM :) 

Rok temu były zachwyty nad Mudiayem, a jak pisałem ze to kasztan i wafel to tez rzucałeś jakimis statsami byleby wyszło na Twoje. 
Morgan to tez wafel, Bruno zreszta tez, ale Tate to akurat w tej lidze ma szanse zaistnieć i to na dłużej niż 1 sezon :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nie No jasne, daj mi człowieka, znajdę statystykę pod teorie. 
 

Masz skłonność do tworzenia teorii na podstawie 5minutowych wycinków meczów, a użycie w jednym zbadaniu Morgan i game-changer to jest beGM :) 

Rok temu były zachwyty nad Mudiayem, a jak pisałem ze to kasztan i wafel to tez rzucałeś jakimis statsami byleby wyszło na Twoje. 
Morgan to tez wafel, Bruno zreszta tez, ale Tate to akurat w tej lidze ma szanse zaistnieć i to na dłużej niż 1 sezon :) 

Nie chce mi się wchodzić w dyskusje na temat jakiegoś Tate. Bo on pewnie tak jak Oni moze oscylować pomiędzy 10 a 12 graczem w rotacji, Miejsce może miec w jakiejś ekipie ale to się okaże. W tamtym meczu większość tych co wybiegała z ławki Rockets wyglądała dość komicznie i gracze Nuggets wyglądali  o wiele lepiej.

Choć rotacja Nuggets to inna sprawa . Dużo grał Dozier  igral naprawdę nieźle i grał Harteinstein i ten grał kiepsko a oba wybory pierwszorundowe Nuggets weszły jak już nie było o co grać. Tak samo Bol Bol czy Campazzo

Z drugiej strony po jakiego grzyba kruszysz kopie o jakiegoś Tate i to jeszcze z jakimiś wypominajkami .Tak jakbym ja miał teraz rzucić argument jak to przez rok udowadniałeś mi w rozmowach ,ze Drummond to świetny center i dobrze broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ely3 napisał:

Nie chce mi się wchodzić w dyskusje na temat jakiegoś Tate. Bo on pewnie tak jak Oni moze oscylować pomiędzy 10 a 12 graczem w rotacji, Miejsce może miec w jakiejś ekipie ale to się okaże. W tamtym meczu większość tych co wybiegała z ławki Rockets wyglądała dość komicznie i gracze Nuggets wyglądali  o wiele lepiej.

Choć rotacja Nuggets to inna sprawa . Dużo grał Dozier  igral naprawdę nieźle i grał Harteinstein i ten grał kiepsko a oba wybory pierwszorundowe Nuggets weszły jak już nie było o co grać. Tak samo Bol Bol czy Campazzo

Z drugiej strony po jakiego grzyba kruszysz kopie o jakiegoś Tate i to jeszcze z jakimiś wypominajkami .Tak jakbym ja miał teraz rzucić argument jak to przez rok udowadniałeś mi w rozmowach ,ze Drummond to świetny center i dobrze broni

Bo mam Tate w beGM xd a taki January, który jest pozbawiony samodzielnego myślenia przeczyta taka opinie i będzie ja potem cytował podczas każdej dyskusji :) 

Masz po prostu skłonność do oceniania graczy na podstawie 100minut rozegranych w NBA, jak cały poprzedni rok Ci pisałem ze Mudiay to jest kasztan to rzucałeś jakieś statsy ze z nim Jazz maja topowy lineup w lidze, ze Jazz go niesamowicie rozwinęli, ze Mudiay z meczu na mecz coraz lepiej rozgrywa i śle ciasteczkowe podania, teraz wyskakujesz z Morganem choć nie wiadomo czy on by się w Eurolidze sprawdził, a jednocześnie krytykujesz Tate, który w 50minut które rozegrał w NBA pokazał się z lepszej strony niż Combo Mudiay I Morgan przez cała swoją karierę :) 

Punktuje po prostu podwójne standardy, bo gloryfikujesz jakiś ogórków z końca rotacji Jazz a jednocześnie krytykujesz graczy pełniacych podobne role w innych zespołach ;) Wiadomo, ze Tate to nie jest żaden stud, ale stawiam prawe jajo, ze w tej lidze utrzyma się dłużej niż Morgan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO nie ma ławki. W 1 kwarcie Pelicans mocno zaczęli i Phx wyglądało słabo, ale NO grali całą kwartę pierwszą piątką. W drugiej kwarcie gdy SvG wpuśił zmienników to Phoenix ich zmiażdżyło. Phoenix ma naprawdę fajnie zbilansowaną drużynę i ławka może grać na równi z S5. Booker dziś poza grą totalnie, a Phoenix i tak robi co chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.