Skocz do zawartości

Charlotte Hornets 2020/2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, ely3 napisał:

@RonnieArtestics@lorak

I co nadal uważacie ,że LaMelo jest kiepski?

Ok ten jego rzut jakby z bioder z ruchem do przodu jest tak dziwaczny ,że aż nie wiem kto mu to doradził . Ale o dziwo jest skuteczny tylko pewnei za chwilę będzie dostawał sporo bloków. Czasem jeszcze nie rozumie się z kolegami i te niektóe jego podania do rolującego gracza czasem są za szybkie. Z dwa jego rzuty to wyglądały jak próby lobu i kolega z druzyny był spóźniony. Ale myślę, że on to poprawi . Jest naprawdę szybki z piłką . Nawet nie jest dziurą w obronie. No tylko ten rzut choć akurat na 3 mecz w dwoch był skuteczny za 3 i rywale nie moga go odpuszczać bo wtedy im trafi ten strzał z biodra

 

 

Nikt mu chyba nie doradził, tylko najprawdopodobniej po prostu trenowal rzuty z jakichś 8-10 metrów jak nie mial sił i szans dorzucić normalną techniką więc ma taką pokraczną i tak mu zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech naprawdę fajnei ogląda się to nowe Hornets. Raz ,że mają najlepszy w calej lidze parkiet( to akurat nie dziś) i jedynie pasiaste trykoty które mi sie podobają to jeszcze w końcu wybrali dobrze w drafcie. Ball dziś był naprawdę rewelacyjny . Pomijam cyrkowy rzut na koniec pierwszej kwarty ale bardzo dobrze dziś rzucał nawet po wyjściu na zasłonie. Dużo widzi w ataku. Dziś był lepszy od Luki który z kolei ma wielki kryzys. Zzz łuku nie trafia nic. Wygląda kompletnie bez formy nawet jego podania nie mają błysku

Hayward po kontuzji palca ma niepewny rzut ale tak poza tym to dobrze broni zbier. Rozier chyba gra swój najlepszy sezon. Nawet przestał mnie irytować

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza 4 kwartą to oglądałem z doskoku ale to co w 4 kwarcie zrobił Melo z Haywardem było niesamowite. Hayward grał jak za najlepszych chwil w Jazz. Melo dobrze kreował zbierał a nawet bronił co wydawało mi się jego wielką słabością. Trochę słaby dzień miał Ingram ale i tak Pelicans powinni to wygrać. Może jednak ta umowa Haywarda nie jest taka zła hmm

PJ jednak jest słaby za to na szczęscie to jest rok Bridgesów bo on w tej 4 kwarcie też miał spory udział. Jak obejrze resztę meczu to może uzupełnie ale to Hornets wyglądają znacznie fajniej niż kiedykolwiek z Kembą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglądać mogą, ale efekty póki co są słabe, LaMelo gra świetnie a oni startują Grahamem, który może ma gravity, ale do gry nic nie wnosi czego nie dałoby się zastąpić a do tego jest w CY, więc to pachnie jedną z dwóch niezbyt fajnych spraw: przepłacą go grubo na FA lub oddadzą za półdarmo. mam nadzieję, że eksperyment point C PJ na dłuższą będzie wyglądał inaczej i nie będzie tak powielany, z drugiej strony kiedy nie sprawdzać go jak w sezonie, który skutkować będzie nicością. Cieszy też bridges, bo w roli energizera jest bardzo dobry, ale mam obawy ile to potrwa, bo on niczego nowego się nienauczył a przecież są pewne ograniczenia czasowe w oklepywaniu ławek przeciwnika, jedynie co to masę chyba zrzucił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko o PJW. Oczywiście % z gry od początku roku wyglądają marnie, co obniża jego wartość ofensywną, ale w niektórych aspektach jest całkiem fajny. Naprawdę dużo widzi, gdy ma piłkę. Nad podaniem jeszcze musi pracować, ale widać, że chłopak wie co zrobić z piłką. Czy to po short rollu znajduje kolegów na obwodzie, z post też potrafi odegrać w tempo, niezłe hand offy. No i w obronie daje jednak sporo.

Patrząc całościowo można być trochę zawiedzionym (głównie przez słaby scoring), ale to jeszcze wczesny etap sezonu. Za ostatni mecz bym go przesadnie nie krytykował, bo to -10 w boxie do końca nie oddaje jego gry. Sopho year dla wielu jest ciężki. Pamiętamy jak Miles wyglądał rok temu. Problemy podkoszowe Hornets nie pomagają, a i Borrego szuka różnych pomysłów na swoją młodzież. Momentami to wygląda jakby z PJW chcieli zrobić coś a'la Draymond. Cierpliwości. Na oceny przyjdzie jeszcze czas ;)

7 godzin temu, ely3 napisał:

Hornets wyglądają znacznie fajniej niż kiedykolwiek z Kembą

Na razie za bardzo grają falami. Potrafią zagrać bardzo fajnie (i dla oka, i skutecznie), sprawić niespodziankę, a potrafią też totalnie dać ciała, grając z niżej notowanym rywalem. Ostatnie dwa spotkania na plus, chociaż Pels dali trochę ciała w drugiej połowie. Dobrze, że Hayward wchodzi na wyższe obroty. 

Co do LaMelo. Powinien dostawać już trochę więcej minut. Oczywiście błędy będzie popełniał, ale trzeba stawiać już mocno na niego. Nie spodobała mi się tylko jedna sytuacja. Pod koniec meczu już trochę sępił na TD. Miles Bridges, który dostawał piłkę 0,5s przed zegarem coś o tym wie ;)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BullsFaN napisał:

Czyżby rosła wiara w LameLo? 😏

U mnie raczej nie musi bo ja od pierwszego postu jestem fanem

36 minut temu, Braveheart22 napisał:

Krótko o PJW

Od początku próbują nim grać jako centrem i moim zdaniem to na razie nie są jego buty. Wiadomo ,że versus Pelicans gdzie jest Zion czy Adams to miał ogólnie ciężko ale mu brakuje konkretnej roli na parkiecie. Wiadomo co wnosi Bismarck ( dziś dobry mecz naprawdę a jego fanem nie jestem) co wnosi LaMelo ( od dawna piszę ,że powinien zabierać minuty Roziera a zwłaszcza Grahama)  a PJ w sumie to nie wiem ani w obronie ani w ataku jaka ma być jego rola

A i jeszcze jedno SvG przypomniało sobie ,że jego Dwighta hakowali bo nale jak im nie szło to Adams celowo faulował Bismarcka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ely3 napisał:

Wiadomo co wnosi Bismarck

staram się nie ogądać pierwszych 6', bo gra Biyombo a można miec pewność, że z nim ofensywa nie będzie stała nawet blisko optymalnej z marginalnymi zyskami w obronie, go nie powinno być w lidze, ale dziwnym trafem Jordan ma sentyment do tych świetnie zainwestowanych pieniędzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, GlenRice napisał:

Fajna noc przeciwko ATL. LaMelo zaszalał triple double!

Duet Ball-Hayward świetnie wygląda razem na parkiecie. I to drugi mecz , w którym przechylili szale zwycięstwa. Tyle ,że dziś to było w drugiej kwarcie. Hornets coraz lepiej klika i jakby jeszcze mieli sensownego centra to naprawdę PO byłoby w ich zasięgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ely3 napisał:

Duet Ball-Hayward świetnie wygląda razem na parkiecie. I to drugi mecz , w którym przechylili szale zwycięstwa. Tyle ,że dziś to było w drugiej kwarcie. Hornets coraz lepiej klika i jakby jeszcze mieli sensownego centra to naprawdę PO byłoby w ich zasięgu

Akurat dzisiaj to Hayward nic wielkiego nie pokazał. Sporo nieudanych akcji. Rozier i PJW zdecydowanie lepiej. Ale mniejsza z tym. Ważne, że ładnie pograli i kolejne zwycięstwo. Fajnie się to nawet ogląda. Oby do TD coś pokombinowali ze ściągnięciem jakiegoś centra do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcats powinni mocno szukać jelenia na Grahama i właśnie za niego szukać jakiegoś środkowego na poziomie. Teraz jest czas, że może ktoś się na niego nabierze, tylko ciężko mi znaleźć ewentualnego partnera do takiej wymiany przy jego niskiej umowie. Z kontraktów do wyrównania jest Rozier lub Monk za jakiegoś ananasa na rookie contract. Zubac mi przychodzi do głowy. Wbrew pozorom, w lidze nie ma wielu środkowych, po których warto lub można uderzać. Szczególnie proponując w zamian guarda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2020 o 09:24, ely3 napisał:

Ech naprawdę fajnei ogląda się to nowe Hornets. Raz ,że mają najlepszy w calej lidze parkiet( to akurat nie dziś)

 

Detorit. O dziwo najlepszy parkiecik 2021. Ten jasny kolor klepek jest genialny. Brooklyn na 2 froncie. Meczarnia dla oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.