Skocz do zawartości

[2032] Play-off - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

Nie będę mówił że Kings są mocni (bo na tym etapie PO nie są ofc), ale akurat deale na FA mieli super

Boykins jest o lepszy passing od bycia legit starterem na PG (a w obecnej sytuacji jest sporo lepszy niż Twój Blake)

Tarpley przede wszystkim nie dostał kasy ze względu na wiek, ale to dalej elitarny zbierający (poziom Twojego superstara Okafora), sensowny inside scorer i ok obrońca (bez szału, ale Miller to już niejednego GMa zawiódł :P)

No i przede wszystkim Hamilton za 7 baniek - przecież to jest najlepszy 'pure scorer' w simce (sumę statów rzutowych ma lepszą nawet od Iverka) z bardzo dobrym (jak na nie-rozgrywajka) handlingiem, idealna 1sza opcja (po Iverku zdecydowanie najlepsza 1sza opcja w ekipach jakie pozostały w grze).

 

ogólnie imho przereagowujesz - po paradzie mistrzowskiej w Orlando dopytam o potwierdzenie co do rezygnacji :P

Blake ma super trójkę handling i passing, jest w miare szybki i broni. W Twoim rankingu też jest wyżej. Hamiltona (razem z Boshem) BMF oskarżył o niepowodzenie w zeszłorocznym PO - chodziło o jego brak obrony. I nie przekonasz mnie, ze boxy Tarpleya nie są trochę z du.y :)

Co do Twojej parady, to z ciężkim sercem muszę przyznać, że jesteś teraz faworytem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał:

Btw. to chyba @ignazz powinien ptowadzic team pod szyldem Spurs :)

@julekstep Ignazz grał na Wschodzie - tam nawet Cavs są mocniejsci od reszty Zachodu (oprócz Jazz i Spurs).

@SlaKB wiadomo, że excell wszystkiego nie może wyznaczać, ale Tarpley i Boykins roznieśli dziś Spurs, a o ich klasie niech świadczy jak wycenił ich rynek (a więc i inni GMowie) - razem na 2.8 mln.

Taktyka na G6 ustawiona - gramy do końca :)

Patrząc po twoich wynikach jeszcze nie zasługuje na spurs. Świetnie prowadzisz gre jesteś aktywny na rynku transferowym i jako spur powinieneś być gotowy nawet jak przegrasz pokazać klasę. Pop zawsze szczerze gratulował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Patrząc po twoich wynikach jeszcze nie zasługuje na spurs. Świetnie prowadzisz gre jesteś aktywny na rynku transferowym i jako spur powinieneś być gotowy nawet jak przegrasz pokazać klasę. Pop zawsze szczerze gratulował. 

W zeszłym roku gratulowałem Ice'owi, w tym jak odpadnę też to zrobię. W 1R z 1-3 wyszedłem na 4-3. Teraz jest tylko 2-3, więc gramy do końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 153 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Spurs vs Kings (#2)
Bilans serii: 3 - 3
Spurs 117 - Kings 114
play-by-play

(#1) Pistons vs Magic (#2)
Bilans serii: 2 - 4 awans Magic!
Pistons 94 - Magic 125
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Blaylock nie zagra. Brakuje mu 1 dnia do wyleczenia. KJ wyleczy sie na styk, a Mookie miał kontuzję dzień dłużej.

wg stronki jest już zdrowy :)

Blaylock miał 3 dni po game 5, czyli:

zmiana gospodarza -> game 6 -> zmiana gospodarza

pyk, gotowy na game7!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

wg stronki jest już zdrowy :)

Blaylock miał 3 dni po game 5, czyli:

zmiana gospodarza -> game 6 -> zmiana gospodarza

pyk, gotowy na game7!

Mi to lotto :)

Gwoli ścisłości - jak po g5 miał 3 dni, to po g6 ma 1 dzień jeszcze. Nie wiem dlaczego liczysz przy okazji jednego meczu 2x zmianę gospodarza.

Po g5 (3 dni) -> po g6 (1 dzień). 

Ale jak ma zagrać, to luz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Mi to lotto :)

Gwoli ścisłości - jak po g5 miał 3 dni, to po g6 ma 1 dzień jeszcze. Nie wiem dlaczego liczysz przy okazji jednego meczu 2x zmianę gospodarza.

Po g5 (3 dni) -> po g6 (1 dzień). 

Ale jak ma zagrać, to luz :)

przeciez zmiana gospodarza jest zarowno przed g6 jak i g7 tutaj (+ jeden dzien meczowy na g6 i stad 3 dni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.