Skocz do zawartości

[2032] Play-off - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Ice23 napisał:

Zobaczymy, roznie moze byc, jak dla mnie Spurs nie jest takie duzo lepsze niz Jazz.....Ew. w finale byloby juz duzo ciezej....

Na pozycjach 2-3 jest wyrownany poziom a wszedzie indziej Spurs maja wyrazna przewage.

No i oni maja duza glebie skladu - tu nie bedzie sytuacji jak vs Jazz gdzie po kontuzji Ostertaga grube minuty musial grac taki ogorek jak Wilcox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, julekstep napisał:

i ogolnie abstrahujac od Kings :P to fajny matchup filozofii wsrod pozostalych ekip:

- najlepszy grajek w ofensywnych Pistons

- najlepsze s5 w defensywnych Magic

- najlepsza glebia w wyrownanych Spurs

S5 pod względem Def.:

Okafor = Perkins

Gooden < Smith

Miller < Kirilenko

Arenas > Martin

KJ > Ridnour

2.5:2.5

S5 pod względem Ovr:

Okafor > Perkins

Gooden < Smith

Miller < Kirilenko

Arenas > Martin

KJ > Ridnour

3:2 dla Spurs

 

S5 pod wzgledem Ovr:

Okafor = Jefferson

Gooden < Malone

Miller > Scott

Arenas > Nelson

KJ < Iverson

2.5:2 5

:)

@julekstep

Jak będziesz mógł i chciał, to simuj w niedzielę :) Przy transmisji musi być uczciwie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2020 o 10:22, Pablo81 napisał:

Czekam :) Jestem ciekaw jak mi udowodnisz, że Okafor nie jest lepszy od Perka, Arenas od Martina i KJ od Ridnoura.

No to mam cyferki :)

wbrew pozorom przepaści między Okaforem a Perkiem nie ma -> ot kwestia tego inside scoring po stronie Okafora

Martin vs Arenas -> tutaj praktycznie cała różnica w overallu rozbija sie o 'passing', który i tak nie jest maksymalizowany na dwójce więc whatever. Martin jest trochę lepszym scorerem, Arenas jest trochę lepszym obrońcą -> suma summarum w obu ekipach to Martin byłby przydatniejszy (bo się bardziej nadaje na 1szą opcję)

no i co ważniejsze -> jeśli dajesz różnice w obronie między KJ a Ridnourem jako '>' to różnice jakie są między  Smithem i Kirilenką a kimkolwiek kogo wystawisz na SF i PF powinny być oznaczane jako '>>>>>' -> tu jest clue defensywnej przewagi Magic (cały frontcourt to all-D grajkowie) a porównywanie 1 do 1 grajków per pozycje to po prostu nic więcej niż dziwne wygibasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, julekstep napisał:

No to mam cyferki :)

wbrew pozorom przepaści między Okaforem a Perkiem nie ma -> ot kwestia tego inside scoring po stronie Okafora

Martin vs Arenas -> tutaj praktycznie cała różnica w overallu rozbija sie o 'passing', który i tak nie jest maksymalizowany na dwójce więc whatever. Martin jest trochę lepszym scorerem, Arenas jest trochę lepszym obrońcą -> suma summarum w obu ekipach to Martin byłby przydatniejszy (bo się bardziej nadaje na 1szą opcję)

no i co ważniejsze -> jeśli dajesz różnice w obronie między KJ a Ridnourem jako '>' to różnice jakie są między  Smithem i Kirilenką a kimkolwiek kogo wystawisz na SF i PF powinny być oznaczane jako '>>>>>' -> tu jest clue defensywnej przewagi Magic (cały frontcourt to all-D grajkowie) a porównywanie 1 do 1 grajków per pozycje to po prostu nic więcej niż dziwne wygibasy.

KJ 81.81 - Ridnour 76.76

Arenas 76.14 - Martin 72.92

Miller 65.95 - Kirilenko 73.37

Gooden 68.01 - Smith 77.11

Okafor 84.22 - Perkins 80.14

SUMA SPURS: 376.13

SUMA MAGIC: 380.3

1.Twoja S5 jest odrobinę mocniejsza, ale masz gorszą ławkę.

2. Wg Ciebie KJ > Ridnour (różnica 5.05 w rankingu),

Kirilenko >>>>> Miller, Perkins >>>>> Gooden (różnica odpowiednio 7.42 i 9.01). Jaka jest zatem wartość jednostki ">"? 

3. Są to wartości z Twojego przedsezonowego rankingu, co tylko pokazuje jak bardzo mijasz się z prawdą lub śwaadomie manipulujesz faktami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał:

3. Są to wartości z Twojego przedsezonowego rankingu, co tylko pokazuje jak bardzo mijasz się z prawdą lub śwaadomie manipulujesz faktami.

a czy mój ranking rozdzialał O I D?

bo ja napisałem coś takiego:

49 minut temu, julekstep napisał:

no i co ważniejsze -> jeśli dajesz różnice w obronie między KJ a Ridnourem jako '>' to różnice jakie są między  Smithem i Kirilenką a kimkolwiek kogo wystawisz na SF i PF powinny być oznaczane jako '>>>>>' -> tu jest clue defensywnej przewagi Magic 

i kto tu manipuluje? :) (KJ jest z grubsza w każdym elemencie trochę lepszy niż Luke -> scoring, handling i def co łącznie daje mu sporą przewagę, ale patrząc pojedynczo na te elementy to w żadnym nie ma przepaści -> takiej jak np. porównując obronę Kirilenki i Millera)

10 minut temu, Pablo81 napisał:

1.Twoja S5 jest odrobinę mocniejsza, ale masz gorszą ławkę.

O! Dobrze że mi o tym piszesz -> jakbym to wiedział to może wcześniej napisałbym coś w stylu:

W dniu 25.12.2020 o 22:21, julekstep napisał:

- najlepsze s5 w defensywnych Magic

- najlepsza glebia w wyrownanych Spurs

oh wait.....

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

a czy mój ranking rozdzialał O I D?

bo ja napisałem coś takiego:

i kto tu manipuluje? :) (KJ jest z grubsza w każdym elemencie trochę lepszy niż Luke -> scoring, handling i def co łącznie daje mu sporą przewagę, ale patrząc pojedynczo na te elementy to w żadnym nie ma przepaści -> takiej jak np. porównując obronę Kirilenki i Millera)

O! Dobrze że mi o tym piszesz -> jakbym to wiedział to może wcześniej napisałbym coś w stylu:

oh wait.....

 

Najpierwsz (słusznie) piszesz, że pisze o ovr, a Ty o def, po czym na końcu robisz to samo :)

Z jednej strony kibicuję Tobie w ECF, bo mam z Magic HCA, z drugiej z Pistons sie lepiej maczapuję - dobrzy obrońcy na Big Ala i Iverka (Okafor i KJ) i nie najlepisi defensorzy w Pistons vs moje główne opcje w O (Arenas-Nelson, Miller--Scott).

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Najpierwsz (słusznie) piszesz, że pisze o ovr, a Ty o def, po czym na końcu robisz to samo :)

Z jednej strony kibicuję Tobie w ECF, bo mam z Magic HCA, z drugiej z Pistons sie lepiej maczapuję - dobrzy obrońcy na Big Ala i Iverka (Okafor i KJ) i nie najlepisi defensorzy w Pistons vs moje główne opcje w O (Arenas-Nelson, Miller--Scott).

Poki co, jeszcze nie grasz w finale....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.