Skocz do zawartości

Coronavirus Shit 2021


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Eld napisał:

Zobaczcie sobie Boston...

https://www.cbssports.com/nba/injuries/https://www.cbssports.com/nba/injuries/

Ale i tak myślałem, że więcej zawodników jest objętych protokołem, a tu raptem 30 na całą NBA. 

No ale Boston ma aż 3 z pozytywnym .

Z Heat właśnie Bradley ląduje na protokole tyle ,że on ma negatywny jak na razie

No i co ciekawe @Eld Beala nie ma na Covid a przecież go wysłali ostatnio. No chyba ,że jakoś mu skrócili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, microlab napisał:

A oni szczepionek nie będą dostawać w najbliższej przyszłości, jak to jest z tym w US?

No dziwna akcja, ale tez szansa dla naszego Marcina.

Jakby np umowil na spotkanie Silvera z Janda moglby sporo zapunktowac w srodowisku nba, moze dostac fuche GM albo jakiegos president operation

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lucas napisał:

 

Ale myślę że zmienia zdanie

Nie zmienią.

Dwa odwołane mecze na 10 kolejek? Z czego jeden można zrzucić na Hardena? Tuż to tyle co nic. A kasa się musi zgadzać. Będą składami G-League grać i wszędzie będą latały umowy Exhibit-10, ale będą grać.

Jak myślisz - po co odpalają bańkę G-League i zjeżdżają się takie tuzy jak Jeremy Lin, Michael Beasley, czy choć by trzeci Ball? Po to by w razie czego dobierać sobie graczy. Zresztą - jest "kilku" kibiców którzy z chęcią by zobaczyli Lina w NBA raz jeszcze. Poczuli szansę to przyjeżdżają. 

Co ciekawe - jutro draft ( @january, @Tecu, @tangiers ) przybywajcie!

Tutaj macie listę kto będzie do wybrania:

https://gleague.nba.com/nba-g-league-2020-21-draft-eligible-player-list/

Z ciekawszych ( bardziej znanych ) nazwisk dopatrzyłem się Chamlersa, wspomnianego Beasleya i Lina, Festus Ezeli, Emeka Okafor (!), Q. Pondexter, Lance dmuchnij mi w uszko Stepheson, czy choć by Trier ( tak, ten Tirer z Kincks. Coś dla kustosza @Przemek_Orliński ). No i cała masa niespełnionych 2nd roundowców i undrafted players.

52 minuty temu, ely3 napisał:

No i co ciekawe @Eld Beala nie ma na Covid a przecież go wysłali ostatnio. No chyba ,że jakoś mu skrócili

Właśnie go zdjęli z listy.

1 minutę temu, karpik napisał:

Prędzej liga kupi szczepionki i rozwiążą tak sytuację. Za dużo pieniędzy mają do stracenia.

Dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, karpik napisał:

Prędzej liga kupi szczepionki i rozwiążą tak sytuację. Za dużo pieniędzy mają do stracenia.

No ale przy szczepionkach wariant z jakąś przerwa chyba też musiałby wejść w życie.

A takie granie gowno-graczami bez gwiazd i to masowe, a nie zwykle kontuzje tylko to zabijanie tej ligi i wypaczanie wyników rywalizacji.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, lorak napisał:

 niestety, ale pewnie masz rację i max w marcu znowu będzie koniec.

 Sezon i tak póki co jest ustawiony tylko do początku marca. Możliwe, że faktycznie wtedy pójdzie przerwa na szczepienia i potem dalsze granie.

Bradley to ciekawe, bo w bańce gdzie był o wiele bardziej bezpieczny nie tylko dla siebie ale i dla swojego syna to grać nie chcial a teraz gdy ryzyko jest dużo większe dla obu to gra.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

No ale przy szczepionkach wariant z jakąś przerwa chyba też musiałby wejść w życie.

A takie granie gowno-graczami bez gwiazd i to masowe, a nie zwykle kontuzje tylko to zabijanie tej ligi i wypaczanie wyników rywalizacji.

Dramatyzujesz trochę. Jest szczepionka, która prędzej czy później do nich trafi. Rozegrano już 1/7 sezonu a odwołano tylko dwa mecze. Do tego mimo przyrastającej liczby zarażeń, na ten moment wypada średnio jeden zawodnik na jeden klub. A to, że wycina na raz cały Boston czy 76ers? Trudno.

Poza tym z mojego punktu widzenia jako fana Thunder to trochę mnie tam ryba, czy zagra ktoś z G-League czy jakiś Darius Miller, Josh Hall, Kenrich Williams czy Moses Brown ( te tajemnicze nazwiska to zawodnicy OKC ).

Clippersi z Kawhim i PG13 na czele by się tylko cieszyli z tego. Darmowy i bezkarny load managment pod nazwą "covid protocol".

Chodzi o to, aby nie ważne jak, ale by dograć sezon do końca, a na playoff albo ich znów wsadzą do bubble, albo już będą zaszczepieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Złożysz jakąś piątkę z ciekawości? O ile Ci się chce oczywiście. 

Oprócz weteranów NBA to niewiele dobrego tam jest, z tych rookie i z niewielkim stażem to:

Duval/Schoefield/Cumberland/Dolittle/Gillespie

Ale nie ukrywam, że większości nie znam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Dramatyzujesz trochę. Jest szczepionka, która prędzej czy później do nich trafi. Rozegrano już 1/7 sezonu a odwołano tylko dwa mecze. Do tego mimo przyrastającej liczby zarażeń, na ten moment wypada średnio jeden zawodnik na jeden klub. A to, że wycina na raz cały Boston czy 76ers? Trudno.

Poza tym z mojego punktu widzenia jako fana Thunder to trochę mnie tam ryba, czy zagra ktoś z G-League czy jakiś Darius Miller, Josh Hall, Kenrich Williams czy Moses Brown ( te tajemnicze nazwiska to zawodnicy OKC ).

moim zdaniem to jest jawna kpina z logiki, że raz kontuzjowany gracz musi być aktywny a w innym wypadku odwołują mecz, kto bronił Harklessa aktywować? równie dobrze przy tym co się dzieje można wziąć ruletkę,kręcić i wylosować zwycięzcę, będzie tak samo sprawiedliwie a przy okazji bezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Eld napisał:

( tak, ten Tirer z Kincks. Coś dla kustosza @Przemek_Orliński )

to 73 wcielenie WIELKIEGO Johna Starksa było prospektem @Alonzo z tego co pamiętam. Proszę mnie do tego beztalencia nie przypisywać. U mnie w stajni talentów poza WCS (który się ogarnia delikatnie pod Carlisle) są same dziki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

to 73 wcielenie WIELKIEGO Johna Starksa było prospektem @Alonzo z tego co pamiętam. Proszę mnie do tego beztalencia nie przypisywać. U mnie w stajni talentów poza WCS (który się ogarnia delikatnie pod Carlisle) są same dziki. 

ntilikina i cleanthony early to dziki?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Przemek_Orliński napisał:

to 73 wcielenie WIELKIEGO Johna Starksa było prospektem @Alonzo z tego co pamiętam. Proszę mnie do tego beztalencia nie przypisywać. U mnie w stajni talentów poza WCS (który się ogarnia delikatnie pod Carlisle) są same dziki. 

Zmarnowaliście wielki talent Triera.. :( 

Mam nadzieje, że chociaż mi teraz  Quickleya nie zepsujecie. 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Zmarnowaliście wielki talent Triera.. :( 

Mam nadzieje, że chociaż mi teraz  Quickleya nie zepsujecie. 🤨

Zupełnie inni typu gracze ale pewna zgoda.

Dziwne, że nikt Triera nie chce, kolo ma lekkość z zdobywaniu pktów i to na wiele sposobów, mógłby spokojnie pełnić rolę scorera z ławki w wielu teamach.

Quickley to zas mysle fit pod wiekszosc grajków, ciężko jednak go ocenić po tych ochłapach które dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.