Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper #1 sezon 2020/2021


dannygd

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chciałem pobrać Gary Harrisa z FA, w związku z tym, że wrócił KAT który na IL spot był, musiałem wyrzucić Reida, żeby ilość się graczy zgadzała. problem w.tym, że mimo wyrzucania przy pobraniu 2 gracza (kolejnego po Reidzie) - dalej Yahoo mi wywala błąd z IL spotem. Dlatego też do wyjaśnienia sprawy mam prośbę abyście nie pobierali Harrisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jackoso napisał:

Widzę że cały czas masz Townsa na il. Musisz go wstawić na ławkę i dopiero pobrać.

Tak, ale wcześniej wystarczyło wywalić odpowiednią ilość graczy (bo przecież nie zmienisz IL spot na BEN w czasie meczu co jest swoją drogą kuriozalne), a teraz dupa. Napisałem do Y! żeby ten bug poprawili, ale wielkich nadziei sobie nie robię - może gdybyśmy większa grupa napisali to zmienią to.

BTW. Tak czy inaczej miło z Waszej strony - dla mnie takie fair play więcej znaczy niż wygraną w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że ten "problem" o ktorym napisales jest od dawna... Kwestia przyzwyczajenia...Ty o tym chyba zapomniales... Po pierwszej takiej akcji potem juz czlowiek pamieta do konca sezonu... 

Nie wiem czy to ze nikt nie pobral Harrisa to tylko kwestia fairplay czy tego ze nikt inny nie dal sie nabrac na fluke Harrisa... :P (ja i tak bym go nie chcial pobrac ale gdybym nawet to oczywiście zeby byc fair tez bym go nie pobral. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z przykrością znowu na podstawie regulaminu musiałem anulować deal - Bryant na deal musi czekać do okienka, chyba że wymieniasz go za innego gracza z porównywalną keeperowa wartością i nie ma żadna strona "zysku" na keeperze. Warto jednak wtedy opisać w 2-3 zdaniach tutaj taki deal, żebym nie musiał się "domyślać" co autor ma na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dajcie spokój, co ja mam powiedzieć - 2 rok z rzędu najlepszy gracz nie gra... zwykła agonia. Jeszcze do tego CP3 po oddaniu zalicza najlepsze mecze, a Gobert.. najgorsze ;)

W dniu 2.02.2021 o 12:15, bulek napisał:

Dziwne, że sprzedałem FVV, a asysty dalej overkill (jedyna drużyna pow. 4 na mecz)...

Ja tam mogę wziąć, najlepiej za stl ;)

Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Mazi_24 @jordan20 przypominam, że kupowanie keeperów dopiero po NBA trade deadline, a mając na uwadze, że Robinson to poziom Grahama, to mamy kupno 2 potencjalnych keeperów, z których jeden to stash (raka leczy) za 2 (powiedzmy zdrowych graczy, ale grających tu i teraz, więc musze zablokować deal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Deadline - chłopaki wrzuciłem Wam kilka propsów i zrobiłem TB. Prośba o odpowiedzi, negocjacje, własne propozycje. Biorę pod uwagę każdą opcje - zarówno kupno kipera jak i sprzedaż kipera 

Z ważnych informacji jako kiperow sprzedaje:

1. LNJ gra za ok. 36$, będzie kosztował połowę.

2. Bryant grał za ok. 26-27 będzie za 20, wiem że kontuzja była poważna i każdy chciałby go za niższą cenę ale nawet jak go bym na W spuścił to nie dam go wziąć za kilka $ :)

3. Gobert - choć może tego nikt nie sprawdzał, to gra za ok. 54-55$ a kosztować będzie 44...

No i jak chcecie mi sprzedać kipera za np. Jrue+.. to pamiętajcie, że on też produkuje ponad swój koszt w przyszłym sezonie, może niedużo, ale na drafcie raczej kosztować będzie więcej niż 42$...

Były też zapytania o NAW i Okeke, którzy wiadomo, że są typowymi stashami za minimum z dużym upsidem, ale któregoś z nich w paczce z LNJ oddam tylko wtedy, jak paczka.bedzie dawała mi szansę na wygraną, a nie walkę o 3 miejsce :)

 

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy są planowane zmiany przed nowym sezonem? Chodzi mi o dodanie jakiegoś slotu IL+, bo ten sezon był jednak bogaty w resty, protokoły i inne cudawianki, nie licząc masę kontuzji, których nabawili sie tacy ironmani jak harden czy lebron, którzy do grona tych porcelanowych nigdy nie należeli...

Co do sportowych względów to nie wyszło tak źle, zajmę dość niskie miejsce, co przy moich keeperach typu Sabas daje mi dość interesującą pozycję wyjściową przed nowym sezonem. Błąd zrobiłem jeden, gdybym pomyslał o sprzedaży Paula za keepera, byłbym w jeszcze lepszej sytuacji.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Tocheck i Stryder nie dograli ponad 20 meczy wiec fajnie ze wiekszosc sie zaangazowala w tym dziwnym sezonie. 

Gratulacje dla Chyzia za zwyciestwo (jak dla mnie spore zaskoczenie) analizowalem sklafu i wymian ale z tego co pamietam w zeszlym sezonie bylo dno tabeli a w tym zwyciestwo. Tym wieksze geatulacje i szacun. 

Danny fajnie ze mimo ze nie mial szans na zwyciestwo to walczyl o podium do samego konca i przyznam szczerze ze nie wiem jak on to zrobil bo w pewnym momencie jego sytuacja wygladala niewiele lepiej niz moja. U mnie niestety po wzglednie dobrym/srednim poczatku sezonu potem juz byl tylko zjazd w dol tabeli. 

Efekt taki ze Danny teraz bedzie mial mniej dolcow na drafcie a ja zacne 18$ wiecej 😉😛

Patrze optymistycznie na przyszly sezon bo Fox, Mitchell i Wood to fajny trzon drużyny i jak nie spieprze draftu i wylowie jakas perelke i jeszcze dobrze trafie kogo warto zostawic jako czwartego keepera (Washington, Mike Brown czy moze ktorys z braci McDanielsow) to mam szanse na znacznie bardziej udany sezon niz ten

Udanego lata Panowie! 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla całego podium. Danny, nie wiem, jak to zrobiłeś, że tak się wspiąłeś w tabeli. Ja natomiast postanowiłem przytankować, by mieć więcej $ na koncie i z 14 miejsca jestem zadowolony. Mam nadzieję, że nie spieprzę draftu i jakoś dopasuję resztę składu do moich keeperów, co do których będę miał całe lato, żeby pomysleć. Paul, Tobias czy Middleton?

Dobrze, że sezon się skończył. Już na koniec nie miałem nawet ciśnienia, by walczyć, bo nie miałem też o co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.