Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2020/2021


Konto usunięte (BullsFaN)

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, BullsFaN napisał:

I stało się co miało się stać, jedyne co może zaskakiwać to fakt jak zdecydowanie chłopaki z Atlanty odskoczyli i to w 2 kwarty. Jednak wynik z 2 sparu z OKC nie był przypadkiem, oczywiście mowa tu o 1 połowie, gdzie Byczki zostały rozjechane prze g-league? pod wodzą SGA.

Głosy w necie po tym meczu są takie, że szkoda Lavine'a by się marnował w takim towarzystwie i muszę się z tym zgodzić. #uwolnić Lavine'a

Mam nadzieję, że zwolennikom muła WCJ powoli otwierają się oczy, no kiedyś muszą....

Lauri rzucił swoje, a ile oddał pod własnym koszem?

Można powtarzać to do usranej śmierci, Byki grają bez rozgrywającego i centra będąc przy tym najmniej ? atletycznym zespołem ligi!  posiadając 3-4 zawodników potrafiących wykreować własny rzut!!! Czy w związku z tym można czegokolwiek oczekiwać?  🙄

 

ps. JJ i DR dali Pistons 34 pkt z ławki :D

Zjedz Snickersa  

Mamy wigilię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz im nie wyszedł i to nie podlega dyskusji. Ale z opiniami typu "szkoda Lavine'a by się marnował w takim towarzystwie" na razie się wstrzymam.

Być może w następnym meczu obraz gry będzie wyglądał zupełnie inaczej. A nawet jeśli najbliższe dziesięć spotkań będzie tak słabe jak ten pierwszy mecz, to pozostaje im kolejne sześćdziesiąt żeby udowodnić swoją wartość.

Arturas Karnisovas powiedział: "Chcemy wykorzystać ten sezon by przejrzeć naszą rotację , poddać ją ocenie i zobaczyć jakie będziemy mieli długoterminowe cele po tym sezonie".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

Powtarzam to od chwili zmiany fo i hc 

Ten sezon to jest przejściówka 

Uda się coś dobrego zwojowac- super 

Nie uda sie- zmiana koncepcji 

 

I teraz pytanie

Który z dwójki White-Lavine to wg was przyszłość Bulls? 

W sensie kogo z tej dwójki bylibyście w stanie poświęcić w jakimś dużym transferze? 

Cisnę temat Beala od początku więc załóżmy że Wizards są skłonni 

Kogo byście oddali i dlaczego? 

Żeby nie było. Ani zach ani Kobe nie są na poziomie Bradleya 

Ale gdyby była okazja tradowac po top10 gracza, którego byście łatwiej odpuścili? 

 

Ja pewnie wielu zdziwię ale Whitea. Lubię tego narwanca, ale nie widzę go grającego kiedykolwiek na poziomie LaVine'a. Brakuje mu atletyzmu, siły, wzrostu. Fajny gracz, ale ja bym wokół niego nie budował ekipy.

 

I właśnie dlatego to zach jest dla Bulls lepszą opcją transferową. Jeśli mają uderzyć po kogoś konkretnego to tylko oferując Zacha.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo to jest celowy zabieg, albo czegoś Joseph w Twojej wypowiedzi nie kumam...

Łatwiej byś odpuścił Coby'ego, bo jest taki to, a taki i dlatego oddałbyś Zacha?

Obu za Beala? O to Ci chodzi?

Ja się póki co wstrzymuję. Opcja dla mnie, to przeczekanie, pogranie tym co chcemy sprzedać, podbicie wartości i aktywne offseason.

Po kilku sezonach z trenerami statystami, kilku meczach pre i blowoucie z Atlantą, ktora poszła po rozum do głowy ciut wcześniej niż my wyrokował nie będę.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zach to taki Michael Jackson dzisiejszej koszykówki. Też lubię jak się rusza i oglądając hajlajty, to OK, ale jak zajrzysz trochę głębiej, to bida i chłam. Pamiętam, że Ty Józek też lubiłeś Dunna. Słaby jestem w bb-ref i sam tego nie znajdę, ale staty Krissa z meczów bez Zacha mówią wiele (gdzieś je kiedyś widziałem - ktoś życzliwy może pomóc). Ja sobie łączę kropki i do tej zabawy pasuje również teoria z regresem Markkanena.

Jak coś przeinaczam, to mnie uświadomcie, ale serio nie widzę tego aby LaVine robił kogokolwiek lepszym, a wręcz przeciwnie.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale gdyby była okazja tradowac po top10 gracza, którego byście łatwiej odpuścili ?

White'a bez wahania. Tylko, że na ten moment to trzech White'ów nie wystarczyłoby na gracza z top 10.

Tak jak napisałeś, tylko Zach ma odpowiednią wartość. Problem w tym, że LaVine to mój ulubiony gracz, więc gdybym miał go oddawać za Bradley'a Beal'a to raczej bym się nie zdecydował. Tym bardziej, że i tak kogoś wartościowego trzeba by było jeszcze dorzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Benon znajdź choć jedną moja wypowiedź gdzie sugerowałem że Lavine czyni kogoś lepszym, bądź jest kandydatem na lidera zespołu na po

 

Ulatwie ci- nie ma takich wpisów. Lavine to będzie świetny 2gi 3ci gracz w centenderze. 

Ma wszystko oprócz zdolności bycia alphadogiemBulls to zespół z dołu tabeli i takim będzie raczej przez najbliższe 2-3 lata

A wy rozpisujecie się jakbyśmy mieli tu skład na top3 PO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał:

@Benon znajdź choć jedną moja wypowiedź gdzie sugerowałem że Lavine czyni kogoś lepszym, bądź jest kandydatem na lidera zespołu na po

 

Ulatwie ci- nie ma takich wpisów. Lavine to będzie świetny 2gi 3ci gracz w centenderze. 

Ma wszystko oprócz zdolności bycia alphadogiemBulls to zespół z dołu tabeli i takim będzie raczej przez najbliższe 2-3 lata

A wy rozpisujecie się jakbyśmy mieli tu skład na top3 PO

 

Lavine w żadnym kontenderze nie będzie dobrą 2,3 opcją. Gość ma parcie na piłkę i nie odda posiadań innym. Bądźmy realistami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, ozzy110 napisał:

Lavine w żadnym kontenderze nie będzie dobrą 2,3 opcją. Gość ma parcie na piłkę i nie odda posiadań innym. Bądźmy realistami

No właśnie bądź realistą

Lavine to jeden z lepszych team playerów na wschodzie. Koleś ma swoje ograniczenia ale nie jest cancerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale mecz!

Szkoda, naprawdę szkoda tego rzutu Lee, bo o dziwo Curryego upilnowali praktycznie perfekcyjnie!

Wiadomo, że Warriors to dość słaby team aktualnie ale w porównaniu z dwoma poprzednimi meczami widać było duży postęp i zaangażowanie!

Co mecz to lepsza postawa! Jest nadzieja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BullsFaN napisał:

Na co?

 

 

Choćby na to co pokazałeś w tweecie 

Nie wiem ile spotkań obejrzałeś z tych trzech, ale Bulls grali w każdym kolejnym lepiej.

Nie jest to poziom walki o PO, ale postęp jest widoczny. 

 

Druga sprawa 

Podobno sędziowie przy ostatnim wznowieniu piłki przez Warriors powinni odgwizdać błąd 5 sek, bo Lee wykonał podanie po ponad 7miu sekundach. 

 

 

 

 

BTW

Lauri po tym jak nie dostał umowy gra kolejny dobry mecz... 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.