Skocz do zawartości

Denver Nuggets 2020/2021


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Bol Bol dostaje normalną umowę a skład zamyka Hartenstein... Wygląda na to ,że Diop jednak wylatuje z drużyny bo Denver ma teraz 16 zawodników na umowach tzn 14 plus 2 z pierwszej rundy ,których podpiszą

Tak ogólnie to trochę słabe wzmocnienie na centrze ale kto wie. Denver potrafi zaskoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dannygd napisał:

Jakoś mi kompletnie ten kolorek nie pasuje... nawet do Jamala ;)

Moim zdaniem są ok, ale nie są tak fajne jak te zeszłoroczne. Raczej nie planuję kupować, chyba że do Polski rzucą też wersję z Jamalem to wtedy może :P No i ten pasek mi się kojarzy z tymi pięknymi koszulkami Jazz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy wypowiedzi z media day :)

Barton wyraźnie zasygnalizował, że chce być startetem, bo Malone ostatnio powiedział, że na razie tylko Jamal i Jokic są pewni miejsca w S5:

 

Oby tylko kwasów nie było, JaMychal powiedzial, ze nie ma problemu z grą z ławki, ale nie wiem czy ktoś z dwójki Porter/Barton odpuści :P 

Tu rookasy sobie ćwiczą:

 

Tu kwestie terminarzowe:

Nuggets will be on TNT... - vs. Mavs on Jan. 7 - vs. Warriors on Jan. 14 - vs. Lakers on Feb. 4 - vs. Blazers Feb. 23

On ESPN: - vs. Clippers on Dec. 25 - vs. Suns on Jan. 22.

Jerami Grant will be back in Denver on Feb. 1.

 

Tu jeszce cała rozmowa z Nikolą:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

super

ale Morrisowi się dziwię trochę - on mógłby być gdzieś starterem luźno

Monte wydaje się bardzo zadowolony z miejsca, w którym jest, zresztą to widać w każdym tekście o nim i jego zachowaniu, znów był głównym "witającym" nowych w klubie :P No i co ciekawe według Kendry Andrew to Malone planuje grać duetem Monte - Facu obok siebie (chyba @ely3 o to pytałeś kiedyś), trochę straszne w obronie, niezwykle ciekawe w ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Lucas napisał:

Monte wydaje się bardzo zadowolony z miejsca, w którym jest, zresztą to widać w każdym tekście o nim i jego zachowaniu, znów był głównym "witającym" nowych w klubie :P No i co ciekawe według Kendry Andrew to Malone planuje grać duetem Monte - Facu obok siebie (chyba @ely3 o to pytałeś kiedyś), trochę straszne w obronie, niezwykle ciekawe w ofensywie.

w sumie jak mamy zaklepanych Morrisa i Murraya na lata to nie wiem po co tam Teodosic 2.0 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lucas napisał:

No i co ciekawe według Kendry Andrew to Malone planuje grać duetem Monte - Facu obok siebie (chyba @ely3 o to pytałeś kiedyś), trochę straszne w obronie, niezwykle ciekawe w ofensywie.

Facu rozmiaru brakuje, ale z tego co kojarzę, a trochę widziałem, to na poziomie fibowskim/euroligowym to był dobry obrońca. W ogóle kiedyś czytałem taki artykuł, że w argentyńskim systemie szkolenia mocno stawiają na umiejętności gry w defensywie. Zaangażowanie, wytrzymałość, nieustępliwość, dobra świadomość, w sumie w grze Argentyńczyków to było często widoczne, tym się wyróżniali. Tak więc może nie będzie aż tak źle :)

Malone o Campazzo:

He’s got great toughness,” Malone said. “I think he’s a very, very good defensive player, a disruptive defensive player, and on offense I think he has to be a top five pick-and-roll player in the world. The guy is a not a good passer — he is a great passer. He makes all of his teammates better. He’s extremely unselfish, and that’s why I think it is a seamless fit into our culture.”

Liczyłem po cichu, że trafi do Dallas. Potem pojawiła się plotka o Memphis, ale nie wierzyłem w to, bo musieliby coś zrobić z Tyusem. Ostatecznie wylądował w Denver i życzę mu powodzenia. Imho, już przed poprzednim sezonem powinien trafić do NBA. Jeśli przy tak wysokiej klauzuli wykupu z Realu, chłop zdecydował się przejść do NBA i to nie za jakieś kokosy to musi być mega ambitny.

20 godzin temu, julekstep napisał:

Teodosic 2.0 :P

Śmieszkujesz teraz, prawda? :)

To są całkiem inni gracze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.