Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, mac napisał:

kto na ten moment będzie grać w OKC?

SGA i Dort to chyba pewniacy do s5 i minut a reszta ?

loool, ile juz ma klubow w ten offsean?

PTB -> HOU -> DET -> MAVS -> OKC ( imo pewne ze tam nie zostanie do konca sezonu )

Mi to s5 rysuje się na razie tak - SGA Dort Bazley  Ariza/X Horford choć Ariza do pchnięcia wiec daje X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, shevcu napisał:

Mi to s5 rysuje się na razie tak - SGA Dort Bazley  Ariza/X Horford choć Ariza do pchnięcia wiec daje X

szkoda, ze pozbyli sie Rubio i Oubre za dosc malo, bo tak to rubio - sga - dort - oubre - horford mobliby nawet niezle sie prezentowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, shevcu napisał:

Presti liczy ze uda mu się powtórzyć coś co raz się zdarzyło. Zobaczymy. Na razie okc to bazar :)

A mnie nie zdziwi, jak zamiast wybierać tych wszystkich ludków i czekać, będzie solidną porcją tych picków handlował. Czyli coś, czego nie zrobił Ainge po dealu z Brooklynem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, andy13 napisał:

A mnie nie zdziwi, jak zamiast wybierać tych wszystkich ludków i czekać, będzie solidną porcją tych picków handlował. Czyli coś, czego nie zrobił Ainge po dealu z Brooklynem. 

Tego nie wykluczam, on ma te przewagę nad Aigne ze nie boi się ryzyka i nie zdziwię się jak mu plan wypali i teraz właściciela być może będzie stać na podatek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnisovasc w Denver pokazał się z dobrej strony ale to co robi w Bulls jest dziwne

Nie dał oferty dla młodych Nunna i Harrisona... Teraz Valentine podpisał kwalifikowaną ofertę co oznacza ,że za rok odejdzie a teraz nie moga nim handlować bez jego zgody. Naprawdę trudno powiedzieć jaki jest koncept zespołu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, nba2midnight napisał:

64/4?

cooo?

za ileee?

dobry interes?

11 godzin temu, Geronimo napisał:

Tylko wygląda na to, że robią to kosztem obrony - już slychać, że wykorzystanie całego MLE mocno komplikuje rozmowy np. z KCp + ciężko będzie znaleźć Lakers za minimum równie dobrego defensywnie centra.

 

troche smiesznie wyglada ten request gdy jego ziomeczek Beal nie chcial byc trejdowany zeby dalej z nim walczyc, nawet jak Wall byl polamany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym jakoś wyjątkowo bronił kontraktu Łotysza, ale zwykły kontrakt gościa z górnej połówki graczy o wysokości kontraktów gości z górnej połówki graczy, dodaj do tego team walczący o nic, który zawsze dodaje kilka baniek. Wiec no big deal. 
 

a jeśli była opcja oddać Kuzme za Bertansa (jeśli było coś więcej niż plotki), to zawsze to warto przeanalizować, bo tych 2 gra w inny sport obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny deal Bulls to temple aktualnie

 

Ruch na zero, dobry głos w szatni i tyle

 

Gallinari 20/y to jakiś żart?

 

Czułem że będzie chodliwy, ale Hawks chyba naprawdę upadli na głowy 

 

 

 

Sixers pożałują dealu howarda, on jedynie przy lebronue położył uszy po sobie, Embiid jest w kwestii lidershipu pusty jak bębenek, tam szybko wg mnie będzie kwas, bo obaj panowie mentalnie są niedorozwinięci 

 

 

 

Pistons z granatem dobry ruch

 

Ale ten toster wygląda jak składany po pijaku aktualnie. Oby Griffin i Rose szybko zmienili adresy

 

 

 

Co do haywarda

 

Marzy mi się snt z pacers za sabonisa, ale pewnie skończy się na turnerze

 

 

 

Po cichu wraca gdzieś Walker do Bulls, ale to raczej info życzeniowe niż realna opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.