Skocz do zawartości

Offseason 2020


nba2midnight

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, TripylDabyl napisał:

Czemu wydali 4.6mln za 2nd rd pick to nie wiem. Zaś co do Arizy, to tym ruchem zeszli z salary cap do poziomu, że mogą wykorzystać MLE 9.3mln plus wytworzyli trade exception 12.8mln. Ariza ma gwarantowane 1.8mln, tak że Pistons mogą go wymienić, ale mogą też go zwolnić i nie będzie to dla nich duża strata.

a HOU nie mogloby zwolnic arizy po prostu by tez zejsc z salary cap ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

a HOU nie mogloby zwolnic arizy po prostu by tez zejsc z salary cap ?

Nie mieliby trade exception plus im akurat 1.8mln może robić różnicę, bo oni się cały czas kręcą wokół tych różnych, natomiast Pistons tak czy siak mają 30mln cap space.

Bogdan Bogdanovic jednak nie trafi do Milwaukee, tylko zostanie RFA. Szkoda Bucks, nie mam pojęcia co tam się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kontuzja Klaya jest tak poważna jak zakładają to Warriors się strasznie posypali. Klay może stracić drugi sezon w całości i praktycznie można zakładać ,że jego kariera po drugiej tak cieżkiej kontuzji idzie w kierunku Rose .. Kiepsko to wygląda dla Golden..

Morey w 76ers idzie ostro i czyści skład . O ile Horford ok wymiana o tyle oddanie Josha za Currego? Hmm tu Mavs znacząco wygrali. 

Po co Denver Hampton to ja nie wiem. Zwłaszcza za pierwszą rundę... Czyżby chcieli puścić Morrisa?

 

Thunder to chyba po prostu na razie po prostu chcą cały czas mieszać w garnku. I handlują na potęgę nawet jeśli to nie ma sensu. Po co im Al jak mają Adamsa. A jeszcze wzięli Poku w drafcie. Oddali Rubio.. Mocno dziwaczna konstrukcja składu im wychodzi na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstajesz rano i cieszysz się znakomitym pickiem Zeke, który zrobi za backup Jokicia, a i na PF zagra jak będzie trzeba, do tego powinien być NBA Ready i dawać solidne minuty od początku przygody w lidze.

No a potem wpada info o tym dealu po RJ-a Hamptona i całkiem tego nie rozumiem. Liczylem, ze uzyja picku future na deal Harris + pick za coś, a dali go za 24 wybór głębokiego, ale ocenianego na przeciętny draft, gdzie juz chyba lepiej byloby go wziac ze swoim wyborem jak się tak napalili, a BIG poszukać na FA wśród Noelów i Tristanów tej ligi. No i wątpie, zeby ten Hampton od razu był w stanie grać na poziomie NBA, gdzie to chyba guard jest i konkurencja o minuty duża (Murray, Monte, Harris, Dozier), a jeśli to zabezpieczenie na wypadek odejścia Monte za rok to dość drogie.

Oby zamknąl mi mordę i został gwiazdą, ale w momencie draftu nie lubię tego ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

Po co im Al jak mają Adamsa.

Presti za bardzo nie przejmuje się sezonem 20/21 tylko dalszą przyszłością. Pod tym kątem Horford może mieć jeszcze jakąś wartość na rynku transferowym (+można go było tanio kupić), podczas gdy Adams ma ostatni rok kontraktu, i ani go OKC nie będzie chciało przedłużyć, ani nikt za niego w trakcie sezonu zbyt wiele nie zaoferuje. 

 

To jak do siebie pasują na boisku ma znaczenie drugorzędne.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, BMF napisał:

Fajny ruchy Moreya, ale to nie koniec, celem Sixers ma być LaVine. 

I potencjalnie fajny backup PG dla Nuggets.

On ma chyba 6 baniek wykupu. Niby ma zrezygnować z kasy za pierwszy sezon i grać za darmo a te 6 baniek ma być płatne w ratach ale ciekaw jestem jak to chcą załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pick za 4.5 mln, upominanie sie kontrakt Denga, teraz to ... widac ze cos tam Lakers kombinuja. Pewnie czesc tych oszczednosci pojdzie na podwyzszenie kontraktow innym.

 

Jednak nie takie duze zaskoczenie z McGee.

do tatusia?

 


 

Ogolnie to c***nia w Warriors...

Edytowane przez nba2midnight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.