Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, ignazz napisał:

Kenny Anderson sprowadzony od Popa 24/17 i 6 przechwytów gdzie wykorzystał ułomność na PG Russella co skwapliwie będzie GM zapewne grał.

oby obniżył straty i to będzie ciekawy win win w wymianie ze spurs. 

Kenny Anderson został wybrany graczem 1 tygodnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SlaKB napisał:

Jameer Nelson :o 18 minut, 11-11 FG, 3-3 za 3, 27 punktów i 4 asysty.. wielki mecz tego gościa.

Tak jak wspominałem wcześniej - gdyby był trochę lepszy w obronie to pukał by to TOP15 PG bo w ataku jest świetny.

I przy okazji wyjaśniony ten super PG Payton

nom, Pistons to mocno głupia drużyna -> tzn zawsze taka była, ale w tym roku wyjątkowo:

- para PG najlepsza w lidze (Iverek najlepszy niski, Nelson jakoś top3-5 backup PG)

- rotacja podkoszowa też potężna, pewnie jakieś top3 ligowe (brak jakiegoś naprawdę elitarnego wysokiego, ale cała trójka jest b.dobra)

- obsada SG i SF to poziom grubego tankathonu

gabinet osobliwości w opór

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

 

- obsada SG i SF to poziom grubego tankathonu

gabinet osobliwości w opór

Przypominam, że na SF biega u mnie gość na poziomie Twojej 2 opcji w ataku xD

7 minut temu, julekstep napisał:

nom, Pistons to mocno głupia drużyna -> tzn zawsze taka była, ale w tym roku wyjątkowo:

 

I historycznie to zawsze miałem dobry fit, gwiazda na obwodzie, bardzo dobra druga opcja pod koszem, defensywny kloc na C, 3 opcja z pozycji SF lub SG i do kompletu jakiś 3&D ;)

W tym sezonie nie ma fitu idealnego bo to sezon przejściowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SlaKB napisał:

Przypominam, że na SF biega u mnie gość na poziomie Twojej 2 opcji w ataku xD

jest gorszy :)

6 minut temu, SlaKB napisał:

I historycznie to zawsze miałem dobry fit, gwiazda na obwodzie, bardzo dobra druga opcja pod koszem, defensywny kloc na C, 3 opcja z pozycji SF lub SG i do kompletu jakiś 3&D ;)

W tym sezonie nie ma fitu idealnego bo to sezon przejściowy 

historycznie to Ty nie miałeś nigdy centra praktycznie :P (dopiero Dale to zmienił)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

jest gorszy :)

historycznie to Ty nie miałeś nigdy centra praktycznie :P (dopiero Dale to zmienił)

Dla Ciebie, dla mnie nie (co nie zmienia faktu, że w zasadzie to ten sam tier)

A Camby czy Ajinca (ten już był dziadkiem, ale stracił głównie w ataku, a w obronie dalej prezentował dobry poziom) to gdzie grali? Dodatkowo Haywood to może nie jest najwyższy poziom, ale jednak to defensywny kloc. Miałem ograniczone możliwości, ale jak była okazja to zawsze pozyskiwalem solidnego centra.

Fit miałem cienki jak przychodziłem do gierki, wynikało to z tego jaki skład przejąłem oraz rookie mistakes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

It Begins GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Poprzedni gm miał dwóch solidnych pg, ale oddał ich i postwił na Dragica - pg bez rzutu, podania i obrony :) Przepłacił na dodatek Dorrella na długoletnim kontrakcie, nie wspominając o oddaniu Grangera za paczkę frytek :) Ale już po pierwszym meczu Sonics pod wodzą Alonzo widać różnicę.

Btw. miałem na myśli Nasha, czy przede wszystkim Manu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Poprzedni gm miał dwóch solidnych pg, ale oddał ich i postwił na Dragica - pg bez rzutu, podania i obrony :) Przepłacił na dodatek Dorrella na długoletnim kontrakcie, nie wspominając o oddaniu Grangera za paczkę frytek :) Ale już po pierwszym meczu Sonics pod wodzą Alonzo widać różnicę.

Btw. miałem na myśli Nasha, czy przede wszystkim Manu.

Wright już jest spoko a ma jeszcze 65 potencjału (tak -> dostał kontrakt za potencjał)

Dragic musi grać żeby ciepać bonusowy potencjał -> on przy dobrych campach może za 2-3 lata być graczem w stylu Roya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.