Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, SlaKB napisał:

Nie, TMac dostałby TR prędzej czy później, ale zmienia się GM i podejrzewam, że TMac wróci do roli pierwszej opcji

Ale rozumiem, że 3 mecze z rzedu mogę skoro TMac był i żaden z komiszów nie komentował? Chodzi mi tylko o konkretne standardy równe dla wszystkich. 

@Alonzo witam 😀

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Ale rozumiem, że 3 mecze z rzedu mogę skoro TMac był i żaden z komiszów nie komentował? Chodzi mi tylko o konkretne standardy równe dla wszystkich. 

T-Mac grał jako 6th man Ty D-Rose'a całkiem benc***esz -> tu nie ma zbytnio co porównywać :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał:

Ja nie porównuję, ja pytam się czy mogę robić to co Ty. Po prostu. 

ustawiać Rose'a jako 6th mana za grajkami z którymi klub wiąże nadzieje na przyszłość (odpowiedniki Dragica i Ilyasovy w Sonics)?

czy ustawiać Rose'a jako 6th mana za ogórami podpisanymi tylko w tym celu z FA?

to nie jest to samo :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tecu napisał:

Ale rozumiem, że 3 mecze z rzedu mogę skoro TMac był i żaden z komiszów nie komentował? Chodzi mi tylko o konkretne standardy równe dla wszystkich.

Przecież T-Mac jest właśnie po trzech meczach i komentujemy, a GM drużyny został przez właściciela wywalony z hukiem.

I o jakich standardach mówisz? W momencie, gdzie sam benc***esz trzech najlepszych graczy drużyny?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

ustawiać Rose'a jako 6th mana za grajkami z którymi klub wiąże nadzieje na przyszłość (odpowiedniki Dragica i Ilyasovy w Sonics)?

czy ustawiać Rose'a jako 6th mana za ogórami podpisanymi tylko w tym celu z FA?

to nie jest to samo :) 

Tak samo nie tym samym jest porównanie TMaca do pierwszoroczniaka Rose. To nie jest to samo. 

Tym bardziej skoro nie wiążesz z nim przyszłości to by chciał odejść, bo właśnie go podpisałeś. 

Ty piszesz o ogórach a nie wiesz za kim miałby grać. Gdyby miał grać za Greenem z którym klub wiążę przyszłość to byłoby ok? 

Po prostu jak widać po takim Tmacu, przepisy są bardzo ogólne, ale jeżeli wykorzystuje je komisz, i sam wyznacza gdzie jest granica co jest ok a co nie i ta granica wygląda mniej więcej tak, że to co jest u niego jest dobre a co u kogoś to jest złe, to niestety wzbudza moje zaniepokojenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Przecież T-Mac jest właśnie po trzech meczach i komentujemy, a GM drużyny został przez właściciela wywalony z hukiem.

I o jakich standardach mówisz? W momencie, gdzie sam benc***esz trzech najlepszych graczy drużyny?!

Ja wiem, że zrobiłem źle, ale zrobiłem to w ramach przepisów. I nie porównuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tecu napisał:

Po prostu jak widać po takim Tmacu, przepisy są bardzo ogólne, ale jeżeli wykorzystuje je komisz, i sam wyznacza gdzie jest granica co jest ok a co nie i ta granica wygląda mniej więcej tak, że to co jest u niego jest dobre a co u kogoś to jest złe, to niestety wzbudza moje zaniepokojenie. 

No to uspokoi Cię to że ten komisz teraz już w 100% skupi się na zdobywaniu mistrzostwa z Magic (co najmniej przez najbliższe 4 sezony).

Zresztą ja napisałem że jak będzie za kimś sensownym to dla mnie nie ma problemu :) (sęk w tym że nie masz wielu sensownych w Bulls na ten moment :P )

A SlaKB napisał że TMac dostał by TR a Rose nie może być benchowany.

Więc obaj komisze podeszli do tematu konsekwentie....a że są rozbieżności między komiszami? Dlatego jest nas trzech :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

No to uspokoi Cię to że ten komisz teraz już w 100% skupi się na zdobywaniu mistrzostwa z Magic (co najmniej przez najbliższe 4 sezony).

Zresztą ja napisałem że jak będzie za kimś sensownym to dla mnie nie ma problemu :) (sęk w tym że nie masz wielu sensownych w Bulls na ten moment :P )

Pytanie konkretne i hipotetyczne. Rose gra na ławce za J. Greenem. Czy jest to ok, jeżeli Tmac grał za Ilyasovą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Pytanie konkretne i hipotetyczne. Rose gra na ławce za J. Greenem. Czy jest to ok, jeżeli Tmac grał za Ilyasovą? 

zobacz co dopisałem do posta powyżej :) 

robisz z igły widły imho (no i TMac grał 20+ min bo był backupem na dwóch pozycjach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pablo81 napisał:

@Krzemo @SlaKB

Proponuję przyjrzeć się sytuacji TMaca w Sonics. W realu na pewno zawodnik wyrastający ponad resztę, All-Star byłby niezadowolony z bycia zmiennikiem prospectu (Ilyaova).

@ignazz dzięki za deal z Harperem. Ostatnio zmusił Barona do słabego FG%, a teraz Paul miał 8 strat. Ty też jesteś pewnie zadowolony z Kennego :)

 

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Ty to się lepiej z T-Maca tłumacz, bo może nie robisz tak bezczelnych ruchów jak Tecu, ale też mi się rzuciło w oczy, że przegrywa rywalizacje z Ilyasovą.

Skoro są trzy mecze na kombinowanie ( w sumie po co? ), to T-Mac już powinien złożyć oficjalne niezadowolenie z roli.

 

4 godziny temu, SlaKB napisał:

TMac to nie jest ordynarne benchowanie, ale myślę, że jeśli taki stan rzeczy się utrzyma dłużej (20 mpg) to trzeba bedzie się przyjrzeć jego sytuacji.

TMac to allstar, który regularnie robi okolice 23-7-5, poszedł do młodej drużyny Sonics, gdzie jest powiedzmy, że drugim najlepszym graczem, ale ma zdecydowanie największą reputację i wchodzi z ławki.. na pewno nie byłby zadowolony ze swojej sytuacji ;)

Big Al co za dzik, w 12 minut zrobił 13/9 :)

Baron Davis mocny mecz na rozpoczęcie sezonu.

 

3 godziny temu, january napisał:

Nie było. To było akceptowalne dla totalnych łajz, a nie dla T-Maców.

Celtics składają oficjalny protest, skandaliczne machlojki temporary GMa Sonics.

Chciałbym uspokoić wszystkich - Tracy wraca do s5. Do rotacji wchodzi David West. Na ten moment z rotacji wypada Ryan Anderson. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ty to się lepiej z T-Maca tłumacz, bo może nie robisz tak bezczelnych ruchów jak Tecu, ale też mi się rzuciło w oczy, że przegrywa rywalizacje z Ilyasovą.

Skoro są trzy mecze na kombinowanie ( w sumie po co? ), to T-Mac już powinien złożyć oficjalne niezadowolenie z roli.

Tak tylko kończąc dyskusję. Rozumiem, że Twoje ruchy w sezonie 30-31 też oceniasz jako bezczelne? 😀 

Ja nie załapałem się na ten bezczelny wtedy tank wielu graczy, który oczywiście był w zgodzie z regulaminem tak jak i mój ruch by była jasność 😀

Ważne byśmy wiedzieli co można a czego nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 5 (na pierwszym miejscu goscie)

Pacers 116 - Pistons 146
play-by-play

76ers 92 - Mavericks 118
play-by-play

Timberwolves 108 - Lakers 109
play-by-play

Jazz 105 - Suns 101
play-by-play

Kings 109 - Raptors 84
play-by-play

Magic 120 - Clippers 107
play-by-play

Heat 140 - Celtics 90
play-by-play

Bulls 89 - Nets 113
play-by-play

Warriors 87 - Wizards 124
play-by-play

Grizzlies 82 - Knicks 107
play-by-play

Hornets 97 - Sonics 109
play-by-play

Rockets 82 - Spurs 93
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Reggie Miller - IND - 2 days

    Karl Malone - DET - 7 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.