Skocz do zawartości

[2032] Regular Season - Komentarze


MarcusCamby

Rekomendowane odpowiedzi

Moje szczeniaczki niczym yorki głośno szczekają, ale efekty jeszcze marne. Dziś polegliśmy u siebie z Heat, ale położyły nas głównie straty i słabszy wkład w ofensywie wysokich ze s5. Nieco okrzepną w grze i powinno to iść w dobrą stronę. Wreszcie solidny mecz Ilyasovy. Coś mi rotacja chwilowo zaklikała, bo grają w sumie prawie wszyscy tak jak chcę, choć jeszcze różnie z tym rozkładem minut. 

1 godzinę temu, january napisał:

Swoją drogą to pałeczkę najbardziej kombinujących (żadna ujma!) w tankowaniu już oddałem Bulls i Raptors ;d

Mi się po prostu nie chce w tym dziubdziać, wymiany zrobiłem, rotację z 9 rookies/sopho ustawiłem i niech się bawią, a co będzie to będzie :P 

Bardzo dobrze Jasiu po 2 sezonach tej żenady, może Twój team zacznie wreszcie odzyskiwać szacunek w Simce. :P Tanowanie jest słabe. My w Seattle brzydzimy się tym niecnym procederem. 

1 godzinę temu, julekstep napisał:

ja jetek ciekaw jak bedzie wygladalo przejscie z tankowania do grania o wynik - i kto wskoczy do tankathonu (ale za sezon/dwa moze byc sytuacja ze tylko 2-3 teamy zaczna z nastawieniem na tank, to moze byc ciekawe)

Nooo, jak wreszcie ponad 20 teamow będzie grało o wynik, to nam się ciekawie zrobi. :) 

58 minut temu, Pablo81 napisał:

Ja porostu, aż tak nienawidzę Magic. Są dla mnie jak Legia (tylko, że bez wyników).

.. a ja w BeGM mam Orlando Magic - drużynę, która jako jedna z nielicznych może z podniesioną głową chodzić widząc tam te wałki i niesprawiedliwość.. 

A ta cała legia (tfu, tfłu..) to regularnie dostaje wpier%@#l w przedwstępnych meczach eliminacyjnych z jakimiś pastuchami kóz z krajów trzeciego świata z tego co słyszę. 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 40 (na pierwszym miejscu goscie)

Trailblazers 128 - Pistons 113
play-by-play

Clippers 96 - Mavericks 84
play-by-play

Warriors 132 - Celtics 127
play-by-play

Bulls 84 - Pacers 109
play-by-play

Lakers 97 - Heat 125
play-by-play

Knicks 92 - Hawks 94
play-by-play

Hornets 131 - Wizards 120
play-by-play

Spurs 121 - 76ers 110
play-by-play

Raptors 85 - Timberwolves 114
play-by-play

Nets 112 - Rockets 108
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Ron Artest (Lakers) - 49
    Anferenee Hardaway (Heat) - 6
    Dallas Comegys (76ers) - 7


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Kto ma @Qcin_69 pick Lakers? Ty czy Heat? Bo w arkuszu jest, że Miami.

Nie oszczędza los Jeziorowców. Najpierw dłuższa przerwa Eddie Jonesa, a teraz Ron Artesta.

Dobrze to nie wygląda dla @piotreksuper

Ano ja :D 

tam póki Vin Baker gra to i tak nie ma szans na pick w top7:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.