Skocz do zawartości

[2032-2033] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Roger napisał:

@Krzemo ten trejd to chyba bez pendingu robimy? Przyda się ta bańka więcej na obecny etap.

Si senior 

15 minut temu, SlaKB napisał:

Booz w Nuggets przy Mourningu jako druga opcja będzie miał idealne warunki, zobaczymy czy wart jest tej kasy :)

Liczę że zatrybi, jak kiedyś wypaliło duo z Armenem Gilliamem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy z tym Boozerem? :)

Może nawet zrobic 25/13, ale ma DriveD 36 i bloki 44 - gotowa autostrada dla guardów rywala. Dlatego oddałem Ala, bo miał słabe DriveD (razem z Melo i Deronem) i w finałach konferencji MJ z Mookiem wyjeżdżali pod kosz jak chcieli - (opisy meczów) :)

Bardzo dobry deal Rogera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzemo po stracie Millera został z jednym Drexlerem na obwodzie, więc jestem w stanie zrozumieć, że może dać Boozerowi dużą rolę w ataku i trochę pozmieniać taktykę gry.

U mnie to byłaby męczarnia, bo mam Dereka i Ak47 na obw. plus raczej nie zanosi się bym miał pozyskać świetnego defensywnego C, więc lepiej posiadać w składzie defensywnego pracusia w osobie Odoma.

Jeszcze trochę za wcześnie by oceniać kto trejd wygrał, ale próbne simki (które btw w danym momencie, gdzie trwa FA są raczej mało miarodajne), wyglądały obiecująco dla nas obu. Wydaje mi się, że to będzie i tak win win dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, cvbe napisał:

Atlanta Hawks:
1. Jamaal Tinsley - 5 000 000, 4 lata, 10% (BR)
2. Marquis Daniels - MLE
3. Jamal Sampson - LLE
4. Chris Duhon - min
5. Marcin Gortat - min
6. Benoit Benjamin - min
7. Ron Artest - min
8. Roy Tarpley - min

Ważne są tylko oferty 1 i 2. Od 3 do 8 już się nie mieścisz w budżecie.

Wszystkie umowy jakie zostały zaproponowane muszę mieścić się pod Luxuary. W przypadku gdy jedna lub więcej ofert może powodować przekroczenie Luxuary przy simowaniu, to taka oferta lub oferty nie będą brane pod uwagę i nie będą wklepane do programu przed simowaniem. W przypadku gdyby przed simowaniem komisarz nie zauważył takiej sytuacji i dopiero po simowaniu okazałoby się, że drużyna przekroczyła salary, to wszyscy zawodnicy podpisani przez tą drużynę w danym etapie, powracają na FA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał:

 

Ważne są tylko oferty 1 i 2. Od 3 do 8 już się nie mieścisz w budżecie.

Wszystkie umowy jakie zostały zaproponowane muszę mieścić się pod Luxuary. W przypadku gdy jedna lub więcej ofert może powodować przekroczenie Luxuary przy simowaniu, to taka oferta lub oferty nie będą brane pod uwagę i nie będą wklepane do programu przed simowaniem. W przypadku gdyby przed simowaniem komisarz nie zauważył takiej sytuacji i dopiero po simowaniu okazałoby się, że drużyna przekroczyła salary, to wszyscy zawodnicy podpisani przez tą drużynę w danym etapie, powracają na FA.

 

 

Kurde, no tak... Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.