Skocz do zawartości

Portland Blazers (4) - Houston Rockets (5)


Jmy

Blazers - Rckets  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Blazers - Rckets

    • 4-0 Blazers
      0
    • 4-1 Blazers
      0
    • 4-2 Blazers
    • 4-3 Blazers
    • 4-0 Rockets
      0
    • 4-1 Rockets
    • 4-2 Rockets
    • 4-3 Rockets


Rekomendowane odpowiedzi

Trudno powiedziec. Moe sie wydawac na pierwszy rzut oka nudna para, a moze byc tyak ze bedzie jedyna w pierwszej rundzie z siedmioma mecami. Zobaczymy. Chcialoby sie zobaczyc McGrady'ego w drugiej rundzie w koncu i to bez otwierania geby. Bedzie napewno ciekawie

 

Steve Blake / Aaron Brooks PG

 

Wlasciwie mozna by to pominac. Zadnych specjalnych rozgrywajacych. Blake 11. ppg i 5 apg , Brooks, 11 ppg i tylko 3 apg. Zadnej znaczacej roli ci rozgrywajacy nie odgrywaja dlatego wlasnie zadna z tych druzyn nie zajdzie wysoko.

 

Roy / Mc Grady SG

 

Bardzo ciekawy matchup. Numery Roya sa imponujace 22.6 ppg 4.7 rpg 5.1 apg. Nie tylko wzor na boisku ale i poza nim. Naprawde w porzadku czlowiek.Blazers potrafia grac w koncowkach (9-1 w meczach zakonczonych roznica 3 punktowa, baadz nizsza) Houston 5-8 w jesli chodzi o koncowki i mecze ponizej 3. Trzeba te zpamietac o Artescie, ktory po dczas nieobecnosci M (operacja kolana) bardzio dobrze sie spisywal 17.1 pphg w tym roku plus swietnad efensywa.

 

Przybill-Oden/ Ming C

 

Yao 19.7 i 9.9 zbiorki. Przybilla zasluzyl sobie wyjscioweho centra. Nie ma tutaj dyskucji na temat kto ma przewage na stanowisku centra.

 

Nicolas Batum - Travis Outlaw/ Shane Battier

 

Adelman prawdopodobnie zagra Artestem i Battierem przeciwko Royowi. Czy poskutkuje?\\

 

LaMarcus Aldridge /Louis Scola PF

 

Aldridge'go numery imonuja 18.1 ppg 7.5 rpgi jak na scole to troche za silny. Ale scola ma wiekse serce do gry i wieksza wole walki wiec ttroche mu klopotpow sprawi.

 

Lawka.

 

Mowi sie ze to Blazers maja najszersza w calej NBA. I trzeba sie z tym zgodzic. Outlaw, Fernandez, Rodriguez, Oden, Czajnik Frye. Rockets maja Lowrya i Von Wafla oraz wazny dodatek Landry czy Chuck Hayes

 

Dobranoc.

.

 

Portland vs. Houston

 

Game 1 - Sat. April 18, Houston at Portland, 10:30 p.m., ESPN

Game 2 - Tue. April 21, Houston at Portland, 10 p.m., NBA-TV

Game 3 - Fri. April 24, Portland at Houston, 9:30 p.m., ESPN

Game 4 - Sun. April 26, Portland at Houston, 9 p.m., TNT

Game 5 * Tue. April 28, Houston at Portland, Time TBD

Game 6 * Thu. April 30, Portland at Houston, Time TBD

Game 7 * Sat. May 2, Houston at Portland, Time TBD, TNT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale seria sie szykuje, ja wiem kogmu beda kibocowac fani Lakers, Rakietom rzecz jasna. Ja zreszta tez.

Ciekaw jestem na ile sedziowie pozwola Artestowi i Battierowi, szczegolnie w obronie przeciwko Royowi. Ci dwaj pierwsi musza go stlamsic fizycznie aby Hosuton mialo jakas szanse w koncu wyjsc z tej cholernej I rundy. Czeka teksanczykow bardzo trudna przeprawa, nie wiem czy to nie zadanie ponad ich sily. Niemniej jednak stawiam na Rakiety w 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz się danp ja tam kibicuję Blazers bo chcę się trochę postresować w trakcie tych PO, poczuć dreszczyk emocji kiedy nie można być całkowicie pewnym sukcesu, no i niech się Lakers trochę napracują na ten tytuł a po kontuzji KG tylko Blazers mogą mi to zapewnić :)

 

Tutaj szykuje się całkiem ciekawa seria kluczowa sprawa to oczywiście to jak Roy poradzi sobie z dwoma dobermanami Rockets. Trudno przewidzieć kto to wygra, w sumie byłoby zabawnie gdyby Rakiety w końcu przeszły pierwszą rundę kiedy T-Mac ogląda mecze w garniturze, stawiam na Blzers w 6 meczach, ale nie zdziwię się jak to Rockets wygrają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Van jak zwykle pewny siebie, dobrze dobrze w razie czego bedziesz mial sie z czego tlumaczyc (wiem wiem nie przyjmujesz takiej opcji). Walka pod koszami bedzie ciekawa, Przybila, Oden, Aldridge czy nawet na 5 minut Frye przeciwko tym wszelkim Mingom, Dikembe czy Landry'emu. Na jedynce imo posucha w obu ekipach, raczej zaden z nich nie jest wybitny, chyba faktycznie wszystko rozstrzygnie sie wokol Roya, ja go uwazam "tylko" za allstara, na epsn dzisiaj sie spuszczali nad nim jakby co najmniej mia ze dwa pierscienie.

Bez wzgledu na wynik Portland ma swietlana przyszlosc i wydaje sie ze bedzie rywalizowac z Lakers w kolejnych latach o kolejne tryumfy, a na pewno o pierwszenstwo na Zachodzie. Kobas sie starzeje, ma juz 13 lat biegania po parkietach, w koncu to sie musi na nim odbic, a Portland rosnie w sile i wciaz sie rozwija, czy fani LAL juz sie zaczeli bac? Oczywiscie wiele sie moze zmienic, jakis glupi trejd Portland, jakis kolejny steal LAL (czy ten menago Mmephis poszedl siedziec za ten przekret z Gasolem?) wiec skupie sie poki co na tym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland mają wielu niesprawdzonych w playoffs zawodników. Rockets w playoffs bywali, ale daleko nie doszli. Dodatkowo są bez T-Maca. Choć kto wie, może im to wyjdzie na dobre. Podzielam zdanie, że ta seria może być ciekawa. Nie wiem, kogo bym tutaj obstawiał. Chyba jednak Blazers swoją głębią składu i przebojowością przeważą.

 

Van nie dziel jeszcze skóry na niedźwiedziu :) Przyjdzie LeBron i wam tytuł zgarnie, jak już się będziesz witać z gąską :wink: *

 

 

 

* też w to nie wierzę, ale marketingowo taki finał, to byłby hicior jakich mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane, jak tak beda grali zawodnicy Blazers to seria skonczy sie po 4-5 spotkaniach. Yao robil co chcial, Scola robil co chcial, Brooks ich zdemolowal, nawet stary dobry Dikembe nachapal prawie 10 zb w "pare" minut.

Brawa tez dla tej slynnej publiki z Portland, zaczeli wychodzic z hali juz pod koniec 3 kwarty, szkoda ze w ogole przyszli na mecz, nie sztuka jest kibicowac jak druzynie "idzie", dlatego niech sie nie mecze nie maja powodu przychodzic na 2 runde, ich druzyna juz bedzie wtedy na rybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu.

najpierw spia pod rose garden by dostac bilety a pozniej wychodza? lol.

tak czulem, ze to wszystko zbyt pieknie wyglada w przypadku blazers.

nie takie ekipy odpadaly przez brak doswiadczenia. chocby hornets czy nuggets ostatnich lat.

 

generalnie nie spodziewalem sie takiego wyniku. nikt sie tego nie spodziewal a rockets wygladaja faktycznie na ekipe, ktora naprawde ma ochote poawic sie w 2 rundzie. byloby milo. choc mlode wilki z portland nie powiedzialy ostatniego slowa w tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portland zagralo duzo lepiej niz w pierwszym meczu, rewelacyjny wystep Roya (a mial nie byc superstarem w tej serii wg mnie :)) i od razu robi sie ciekawiej. Juz sie balem ze Portland ma pelne gacie, sa niedowiadczeni, za mlodzi itd, oby jednak zrobily sie tego prawdziwe PO.

ps-fatalna kontuzja Mutombo ktorego wywiezli na noszach z parkietu, i koniec kariery, szacunek za te wszystkie lata na parkietach nba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstepem szkoda Mutombo, kolejny wielki (niektorzy moga mowic co chca) zawodnik konczy bez pierscienia.

 

Szczerze to lubie i Rox i Blazers ale naprawde nie widze PTB w kolejnej rundzie Roy nie jest w stanie zagrac 4 meczy na poziomie g2. Rox jest za silne i przejdzie dalej.

szybko ci sie odmienia

 

WESTERN CONFERENCE PLAYOFF BRACKET

 

4 PORTLAND 4

5 HOUSTON 3

 

WESTERN CONFERENCE SEMIFINALS

 

1 LA LAKERS 3

4 PORTLAND 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo

mistrzu popraw mnie jesli sie myle ale bracket to zabawa a weryfikacja empiryczna po 2 grach to zupelnie co innego. Wiem jednak ze Ty jako kibic Lakers mozesz miec problem ze zmiana zdania.

secundo

Czy Twoja wycieczka osobista nie jest offtopem?

tertio

skoro o offtopach to przy**** sie do czegos/kogos innego

milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sie dzisiaj usmialem sluchajac Artesta i tego wywiadu, gdzie mowi, ze Roy to najlepszy zawodnik przeciwko ktoremu kiedykolwiek gral.A wczesniej to to jego 50 letni (sie juz zestarzal) kumpel z wiezienia, z ktorym gral w dzielnicy. Ten czlowiek chyba sie spalil przed tym treningiem. Ta wypowiedz tylko mnie utwierdzila, ze on ma pomieszane w glowie. I na glowie (ten kask, z ktorego sie w studiu smiali) Ale jednym slowem - wariat. Nie ma tego jeszcze na necie, ale pewnie na youtube ktos wrzuci niedlugo.

 

Znalazlem:

 

http://www.nba.com/video/channels/playo ... index.html

 

HAHAHA. Juz nie wspominajac ze Roy jest lepszy niz Kobe i Lebron. Te ruchy Artesta. Niestety kawalek o jego kumplu z dzielnicy wyciety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalegam tych ktorzy nie widzieli do zaobaczenia pelnego wywiadu i rakcji w studiu. Zaczyna sie od 23minuty i 30 sekund chyba.

 

http://www.nba.com/video/channels/tnt_o ... index.html

 

Chodzi o to, ze Artest potrfi byc czasami calkiem normlny, kore, a pozniej mu sie jakis przycisk w glowie przekreca i gosc szaleje. Jak z tym albumem raperskim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.