Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers (1) - Detroit Pistons (8)


Jmy

Cavs - Pistons  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cavs - Pistons

    • 4-0 Cavs
    • 4-1 Cavs
    • 4-2 Cavs
    • 4-3 Cavs
      0
    • 4-0 Pistons
      0
    • 4-1 Pistons
    • 4-2 Pistons
      0
    • 4-3 Pistons


Rekomendowane odpowiedzi

Ten temat jest prawdopodobnie zbedy podobnie jak Magic - Sixers. Dla formalnosci. W tym roku to Lebron doslownie w pojedynke cala piatke Pistons pewnie jest w stanie pokonac. O niespodziankach zapomnijmy, ktokolwiek sie tam ludzi. Po pirrewsz Cavaliers sa zdecydowanie lepszym zespolem niz Detroit, nie ma co do tego zadnych watpliwosci. Pistons z Billupsem by tego nie byli w stanie wygrac w tym roku.Jedyne co moz przemawiac na korzysc Pistons to jesli Ben Wallace jest wciaz kontuzjowany i w tej serii nie wysrtapi a tacy zawodnicy jak Wallace, McDyess, Maxiell czy nawet Amir Johnson i moj ulubiony Kwame Brown w jakis sposob wykorzystaja, to ze frountcourt Cavs nie jest zbyt solidny. To moze wystarzcyc na wygranie meczu u siebie czy moze dwoch ale Cavaliers tez sobie z tego sprawwe zdaja i pewnie postraja sie toz amknac tak szybko jak mozliwe. Tylkle ze ten frountcourt Pistons przez caly sezon nic nie robil, wiec dlaczego oczekiwac, ze magle stary Sheed i McDyess sie obudza na playoffy.

 

 

Statsy/matchups

 

 

Mo Williams/ Rodney Stuckey PG

 

Mo 17.8 ppg 4.1 apg 1.84 a/to

Stuckey 13.4 ppg 4.9 apg 2.21 a/to

 

Stuckey posiada zero doswiadczenia.

 

 

Delonte West/ Rip Hamilton SG

 

West 11.8 ppg 3.5 apg 3.2 rpg

Hamilton 18.3 ppg 4.4 apg 3.1 rpg

 

Hamilton indywidualnie ma przewage nad Wetsem, i jesli jego jedynym zmartwienie bylby West a nie pomoc w kryciu Lebrona to pewnie by go wylaczyl.

 

 

Lebron James/ Tay Prince SF

 

Lebron 28.4 ppg 7.2 apg 7.6 rpg

Prince 14.3 ppg 3.1 apg 5.9 rpg

 

Tay bedzie musial sie tutaj wzbic na wyzyny swoich mozliwosci w defensywie, choc nawet to z jakakolwiek pomoca nie zatrzyma najlpeszgeo zawodnika lebrona jamesa. Poza tym pokoniaie pistons to nie jest najwieksze zmartwioenie lebrona w tegrorocznych platyoffs. Cytujac Everetta "we have a bigger fish to fry"

 

 

Varejao/ McDyess PF

 

Varejao 8.6 ppg 7.2 rpg 0.83 bpg

Mc 9.6 ppg 9.8 rpg 0.81 bpg

 

Jesli wroci ben na te serie to pistons sa upieczeni. Varejao jako pomoc Bena.

 

 

Z/ Sheed C

 

Z 12.9 ppg 7.5 rpg 1.29 bpg

Sheed 12.2 ppg 7.5 rpg 1.32 bpg

 

Rasheed duzo zapowiada i duzo mowi, zdecywowanie wiecej niz pokazuje na boisku. Ja widze Sheeda sfrustrowane gfo w tej serii lapiacego techniczne, grajacego slabo w obronie a w konsekwencji slabo w ataku. Ball dont lie.

 

 

Nie wspominajac ze lawka Pistons Will Bynum, Kwame Brown, Maxiell ,musiala by cuda na boisku czynic i liczyc na swietna gre pozostalej wyjsciowej piatki, zeby walke z Cavs nawiazac. Naprawde. Szybka seria bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwię się, jeśli Pistons ugrają jeden mecz w tej serii. Ta drużyna się wypaliła, a ci co mieli konkretny wiek, to są o kolejny rok starsi. Do tego baaaardzo istotny zawodnik, czyli Billups, został oddany za kogoś, kto w ogóle nie gra (Iverson). Czyli będący na równi pochyłej skład, został na dokładkę za darmo okradziony z ważnego ogniwa. Nie sądzę, że stać ich na jakiś zryw, tym bardziej licząc na duży wkład mało doświadczonych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz przeciwnie, zgadzam się bodajże ze spabloo, że Pistons SĄ W STANIE urwać Cavs nie jeden a 2-3 mecze :roll: Zgadzam się, że na pierwszy rzut oka nie wygląda to dla drużyny Curry'ego najlepiej, ale PO to PO, a mimo wszystko i McDyess i Sheed, i RiP czy "Książę" wiedzą jak TU się gra i O co się gra... Więc sądzę, że stawią zacięty opór choć paradoksalnie najsłabszym elementem wydaje się ... trener. Jeśli nie znajdzie odpowiedzi na Cavs, jeśli nie będzie kombinował i nie zaryzykuje - Pistons mają łatwiej, są outsiderem - to faktycznie sweep is possible but not sure... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Q Arena powinien być konkretny rozpierdol, a w Pałacu zobaczymy. W każdym razie dłużej niż 5 meczów być nie powinno. W sumie wolałbym takich Sixers, z którymi sweep byłby formalnością, jednak starcie z Pistons jest o tyle fajne, że danie im łupnia smakuje o wiele lepiej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiadomo, nasza wygrana sprzed dwóch lat to była prawdziwa radość, ale powiedz sam, czy nie chciałbyś teraz sobie zesweepować Sunsów? ;) Jeśli miałbym wybrać ogranie których rywali sprawiłoby mi największą radość: Pistons, Bulls lub Sixers, to wybór jest jasny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, ze lubie Pistons to nie widze dla nich zadnej szansy na ugranie wiecej niz 1 meczu, IMO to bedzie latwe 4-0 i konkretna przebudowa w Detroit po tym sezonie.

Przypatruje sie z boku Cavsom od dluzszego czasu i chyba faktycznie nadszedl ich czas, przynajmniej by zawojowac Wschodnia Konferencje, zaczna od latwej przeprawy z byla sila tej Konferencji.

ps-swoja droga ciekawi mnie co Dumars wymysli w przerwie miedzysezonowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to chyba najciekawsza para na Wschodzie Nie rozumiem tak wielkiego optymizmu kibicow Cleveland Pewnie bierze sie to stad ze pojechaliscie ich w 2007 roku w conference finals a teraz jestescie lepsi :) No teoretycznie tak ale z Detroit zawsze ciezko sie gra wiec mogliscie trafic lepiej Przynajmniej ja tak uwazam :) Dzisiaj pierwszy meczyk i licze na wygrana.. Detroit. And..

 

"ESPN would be silenced,

LeBron would be silenced,

The NBA would be silenced,

Cleveland would be silenced"

haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie mi urąbało stream'a na 2 minut przed końcem, no ale nic się już nie zmieni ... Tak jak można było się spodziewać, raczej gładkie i ani przez chwilę nie zagrożone zwycięstwo Cavs ;) Oby tylko pozostali w ciągłym skupieniu i wszystko będzie cacy ;)

 

Jacyś ci Pistons niemrawi strasznie ... Nawet Rasheed jakiś spokojny taki ... Miałem wrażenie, że trochę bez wiary do tego meczu podeszli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane po raz drugi, Pistons wychodza bez wiary w wygrana, byle odpekac swoje, Cavsi ich powioza do zera, nawet nie wiem czy jest sens dalej ogladac ta rywalizacje, chyba ze Bronek znowu zacznie rzucac buzzer beatery i bawic sie w fajne paczki, ale i to na dlugo mnie nie przyciagnie.

Dumars musi rozpiepszyc to towarzystwo wzajemnej adoracji w Detroit.

ps-Kwame Brown czasami gra jak skonczona pala, a czasami (bardzo rzadko) jakby jeszcze w wieku 27lat chcial udowodnic ze nie jest az tak wielkim bustem, nas nie nabierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie chyba pomylilem.. Meczu nie widzialem bo padl mi stream na 7 minut do konca meczu Bos-Chi i poszedlem wkur... spac. Nie wiem jak to jest bo Orlando łoja kiedy chca a z Cleveland graja taka padake. Gratuluje zwyciestwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie pisze o tym meczu? ;] Cavs zaczęli nie ciekawie, 3q również nie ciekawa, bodajże 2 punkty tylko Jamesa. Ale jednak król jest jeden i zabrakło LeBronowi tylko 1 asysty do Triple-double. Baaardzo słabo rzut siedział Westowi i Williamsowi. Dyspozycja obrońców o mało nie przesądziła o naszej przegranej, na szczęście James pokazał, że zasługuje na MVP. Tym razem zabrakło właśnie tych drugoplanowych postaci w obrońcach, widać jak jest to ważne, ale zarazem widać, że LeBron nadal potrafi prawie w pojedynke wygrać mecz. A już jutro mam nadzieje zakończenie tej serii ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gladkie I niemeczace 4 do 0 gdzie Pistons pograzyla kontuzja Taya I Sheeda ale przede wszystkim dojrzala gra Cavs...

Warto zauwazyc historyczne srednie LBJ 30 10 8 trzecie w historii po Oscarze R I Larrym B!!!

Oj grozni beda Cavs podczas gdy Celts I Magic zanim sie spotkaja ( o ile) jeszcze krwi troche utocza

Walka heat z hawks tez moz lekka nie byc

A cavs wyjatkowo zdrowi wygladaja (najlepiej z top16) co dodajac forme LBJ ale I reszty sprawi ze ciekawie bedzie w finalach....

 

No coz seria zdjec z historii pistons tabelka salary I wolnej kwoty na 35mio I pytanie o Sheeda I Ai? Co z nimi?

Pewien etap historii za nami

 

Niestety na drugim biegunie do krojenia szykuja sie kolejne Dinozaury NBA

Spurs kolejna seryjna ekipa najdluzsza obecnie seria w PO....

Podobienstwo

Prosze bardzo cala 10graczy Mavs podobnie jak cavs demoluja przeciwnika ktoremu brakuje zdrowia

Roznica?

Tony Parker chociaz walczy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje, kontuzjami ale to co robił Sheed to woła o pomstę do nieba :twisted:

Jak można tak olewać mecz? Aż to śmieszne chwilami było, jak grał na stojąco, żadnego ruchu do zbiórki, nie mówiąc już o wyraziee twarzy wskazującym na to jakie jest jego podejście i tylko te jego dawno już nie wpadające trójki które próbował usilnie sadzić :wink:

Aż żal było na takich Pistons patrzeć, choć żadnym ich fanem nie jestem, no ale odeszło jedno, może kiedyś przyjdzie drugie :lol: (zamiast Pistons, Bulls w roli najmocniejszej ekipy wschodu :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w kazdym meczu Cavs dotykali lub przekraczali granice 20 punktow jesli chodzi o przewage w pewnym momencie meczu, zwlaszcza w drugiej czesci spotkan. Pistons nie mieli szans wyrwac nawet jednego zwyciestwa, zreszta z takim zaangazowaniem trudno o to. Wszyscy tak narzekali na Saundersa, ale trzeba mu oddac, ze za jego kadencji to Detroit przynajmniej cos skladnego gralo w ataku i obronie. Co natomiast mozna dobrego powiedziec o tej druzynie pod trenerka Curryego? Wystarczy spojrzec na ich gre, albo przynajmniej na wyniki, nie graja ani tego ani tego. Po czesci mozna to wytlumaczyc brakiem Billupsa, ale wszystkiego to na pewno nie usprawiedliwia. To chyba koniec Stones na lata i dlugo ich nie zobaczymy ponownie w PO, szykuje sie przebudowa zespolu, zobaczymy co tam wyciagna z FA oraz z draftu w niedlugim czasie. Troche mi ich szkoda.

 

Natomiast co do Cavs to cieszy te wygranie serii 4-0. Dzieki temu wszyscy, a zwlaszcza LeBron odpoczna sobie troche zanim rozpoczna kolejna runde przeciwko Heat badz Hawks. Ciekawe jest to jak na ABC przywolali tabele jak Cleveland wypadalo w przeciagu sezonu przeciwko obu ekipom i cyferki byly doslownie identyczne, trudno naprawde oprzec sie wrazeniu, ze nie ma znaczenia przeciwko komu stana Cavs, ale z punktu widzenia zwyklego kibica koszykowki to na pewno Wade vs LeBron bedzie bardziej oczekiwanym pojedynkiem. Nie mam nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej gładkie 4-0 i tydzień odpoczynku :) W tych PO to nie lada atut, zwłaszcza jeśli spojrzy się na to, jak męczą się Celtics czy też Orlando ... Obyśmy zdrowi pozostali, wówczas powinniśmy do finały dojść spokojnie ;)

 

Joe Smith naprawdę sporo nam daje ... Doświadczenie robi swoje ;) Mo cały czas trzyma poziom, LeBron specjalnie się nie forsował a i tak kosmiczne staty wykręcił ... 30/10/8? Z tego co pokazywali wczoraj na ESPN, to jedynie Robertson i Bird wcześniej czegoś takiego dokonali ... Ładnie, ładnie :)

 

EDIT

 

A zdaje się jeszcze, że LeBron przy 50 ileś osobistych ... spudłował tylko 3 razy ;) To nie lada wyczyn,zwłaszcza dla LeBrona, który w PO miewał niekiedy problemy z seryjnym trafianiem osobistych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.