Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2020/21


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie CJ McCollum na liście transferowej, coś więcej niż Biyombo z Bojanem Bogdanovicem dostanę czy to kartofel i wywalać na Waivery ? Palić mi się nie pali, bo mam jego naturalnego następcę czyli Trenta Jr, a i wysoko go cenię, bo jakby nie patrzył robi w tym sezonie 65 fppg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wzięcia:

T. Hardaway jr. Salary 34,25 - last30 38,70 last14 37,75

D. Robinson salary 31,85 last30 33,45 last14 36,80

J. Green salary 25,25 last30 29,50 last14 28,50

N. Reid salary 26,50 last30 31,65 last14 36,70

G. Dieng salary 30,10 last30 30,20 last14 32,50

D. House jr. salary 31,10 - narazie kontuzja ale możliwy upside przy potencjalnie wiekszej roli w ataku po trade hardena

D. Finney-Smith salary 31,65 robił 32,90 do kontuzji 

 

można pogadać ale musi być dobra oferta:

K. Walker salary 51,00 wraca po kontuzji i się rozkręca

M. Brogdon salary 48,20 last30 60,90 last14 55,70

N. Vucevic salary 62,30 last30 70,30 last14 74,30 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - robimy swoją ankietę odnośnie zwiększenia salary? 

Gracze z fbx1 ewidentnie chcą grać sami i decydować o sobie. Trochę źle się z tym czuję w kontekście tego, że de facto decydują za nas. Też powinniśmy decydować za siebie a nie patrzeć się tylko na to co sami zdecydują i biernie się temu podporządkować. 

Proponuję u nas też przeprowadzić ankietę i grać wg zasad jakie sami uzgodnimy. 

Możliwe, że nie chcecie by w każdej lidze były inne przepisy, ja też bym nie chciał, ale skoro nie możemy o tym decydować to może zadecydujemy przynajmniej czy chcemy za siebie decydować czy podporządkujemy się do decyzji podjętych przez graczy fbx1? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, evitacre napisał:

Poczekaj na powrót Wood'a zrobisz sobie szybciutko miejsce i młodego nie będziesz musiał wywalać :) 

Dziękuję bardzo, jak będziesz w Lublinie to pisz masz u mnie najlepszego cebularza na świecie i zimną Perełkę !!! 😊 

A co do DiVincenzo to biorąc pod uwagę obecne realia na FA, to myślałem, że ciężko będzie za niego uzyskać cokolwiek, ale było kilka ofert, co pokazuję, że jest coś wart. Że względu, że z Cousinsem się już pożegnałem, to nie ma dla mnie sensu oddawać Ryżego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, antek napisał:

Fajna ta nasza podrzędną liga numer trzy. Dwanaście zespołów robi +40fppg 😊

ej - już se nie dodawaj - tutaj jest 11 takich zespołów, w FBX2 jest 12, w ekstralidze hipermistrzów z tego co widzę na ten moment jest aż 8 (no plus 5 >39, żeby nie było, że są c***owi)  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.