Skocz do zawartości

[2031-2032] Regular Season - Komentarze


Krzemo

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ignazz napisał:

Chyba ta kontuzja przesłania Tobie fakt jakim był prospektem Dariusz

Jaki tier niżej. 

MVP miał jeszcze bardziej niezasłużone niż RW :P

Więc to może Wasz romantyzm odnośnie kontuzji grajków w prime coś przesłania -> zresztą on tutaj jest b.dobry

No i to jest wstępna wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

No to wklep mu staty z tego niezasłużonego MVP sezonu, zasłużone czy niezasłużone MVP w gierce wychodzi (bez poprawiania handlingu) 871, a nie 795.

No, muszę reagować jak z topowego guarda-prospecta robisz jakąś pizdę-prospecta na poziomie Conleyów tej gierki, nie po to tankowałem pod draft 2008:).

Nope Nope Nope GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, julekstep napisał:

MVP miał jeszcze bardziej niezasłużone niż RW :P

Więc to może Wasz romantyzm odnośnie kontuzji grajków w prime coś przesłania -> zresztą on tutaj jest b.dobry

No i to jest wstępna wersja

Ale zdobył to z marszu na rookie contrakcie. Ja nie lubię Rosę ale mocno niesprawiedliwy jesteś. Może warto w szerszym gronie przedyskutować kwestie DR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Ale zdobył to z marszu na rookie contrakcie. Ja nie lubię Rosę ale mocno niesprawiedliwy jesteś. Może warto w szerszym gronie przedyskutować kwestie DR

100 potencjału. Skille PG już wysokie, Scoring już spoko (jak  doda trójkę to będzie bardzo spoko).

To jest świetny prospekt (ale nie będzie prospektem na poziomie Duranta czy Westbrooka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Potem się nie dziw, że jest dużo GMów co mają po 2 teamy:)

Z doświadczenia wiem, że nie ma tu żadnej korelacji z siłą draftów (a były czasy draftowych potworów*, które mocno zaburzyły balans gierki -> bo patrząc na generowanych randomowo rookiech to ten tu tak wybrzydzany Derrick jest kozakiem).

* i głosy krytyki od GMów do komiszów że robią za mocnych rookiech ❤️ 

1sza próbna simka tej 10tki:

 

image.png.613632b43f849833048a0b4fbe5f0ef6.png

 

no k**** -> fatalny prospekt! xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Nie chodzi o poziom draftów, tylko o uderzanie w planowanie. Chyba 3 GMów pisało o tankowaniu po Rose'a, a chwilę przed draftem dowiadujemy się, iż reprezentatywnym sezonem tego MVP na rookie umowie ma nagle być jakiś sezon, gdzie już nie miał kolan. Mocno zniechęca i tyle, ale nie bardzo chce mi się dyskutować o tym dłużej.

Pojedyncza próbna simka jako argument... nah.

brałem sezon z kolanami jbc (drugi), więc pudło

zresztą ten draft jest przede wszystkim b.głęboki a nie jakoś szczególnie mocny w topie -> już z 1szej 10tki wszyscy poza Augistinem i tym no-namem to są konkretne rookasy -> a jeszcze jest dużo ciekawych grajków

więc generalnie overall będzie dużo lepiej niż np rok temu (6 b.fajnych graczy, z 5ciu nawet nawet i tyle), ale jak ktoś oczekiwał, że Rose będzie rookasem na poziomie Duranta* (a takie coś piszesz) to co poradzić

* Duranta sprzed campów ofc xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Jaki tier niżej. 

Aha i jeszcze zainspirowany postem BMFa sprawdzilem - w JEDNOSEZONOWYM atfie ten wielki MVP-Rose poszedl w siodmej rundzie.

Westbrook poszedl w drugiej.

Faktycznie to nie 1 tier ale 2 tiery co najmniej (sidekick vs rezerwowy) wg wyceny E-NBA.

Sam january wyzej wycenil Lowry'ego 2019 co tez sporo mowi.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamierzam umierać za nie swój pick dodatkowo prowadzony raczej antypatia do Dariusza ale jego wczesne lata w nba były czymś szczególnym na tle historii ligi choć chłop zgasł szybciej niż zaświecił. Brak mojej wiedzy historycznej co do simki zreszta nie pozwala mi tu na głębsze refleksje i wiem ze musisz być keeperem w obie strony ( nie za mocny nie za słaby) aby pilnować balansu. 
Pamietam tylko ta wyjątkowość Rose”a na tle wielu rookie. System tworzenia i generowania graczy jest dłuższe niż nasze forum wiec i tak bym nie tworzył jakiś tu rewolucji. 
przykulo tylko moja uwagę stwierdzenie RW over DR i tyle. 
gra jest mocno umowna zabawa wiec i tak na koniec dnia nie każdy będzie zadowolony. I tu aby ruszyć dalej potrzeba trochę autorytarnych rządów komiszow. Bez tego nie ujedziesz za daleko. 
zrobiłeś założenie i bronisz go teraz argumentami do czego masz prawo ale ze jesteś naszym wysłannikiem niebios to zrób krok w tył i spróbuj przekonać siebie ze DR był wyjątkowy i lepszy od RW. 😀 tu poszukaj ... 
 

4 godziny temu, BMF napisał:

Peak Rose to top15 ligi, overall karierę lepszą miał taki John Wall, tutaj w simce ma pewnie dużą szansę na lepszą karierę niż miał w realu. :P 

Nasze ATF maja socjotechnike przez co Prince czasem pójdzie wyżej niż AI3 

Nie szukałbym tu argumentów 

To jest tak jak z nagroda DPOTY i Duncanem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

 To jest tak jak z nagroda DPOTY i Duncanem 

To jest dokladnie odwrotnie.

Duncan zasluzyl i nie dostal, Rose nie zasluzyl i dostal.

Godzinę temu, ignazz napisał:

Pamietam tylko ta wyjątkowość Rose”a na tle wielu rookie.

Tworząc draft patrzymy na całokształt kariery. 

Z Tyreke Evansa mam zrobić kozaka bo był świetnym rookie?

Godzinę temu, ignazz napisał:

przykulo tylko moja uwagę stwierdzenie RW over DR i tyle.

Co w tym dziwnego na forum gdzie RW bije DR nawet jak wybiera się 1-sezon, gdzie RW karierę overall ma kilka półek wyżej.

Godzinę temu, ignazz napisał:

prowadzony raczej antypatia do Dariusza

akurat RW nie trawię a Derricka nawet lubię -> niestety w grze nie ma atrybutów typu 'IQ', 'Personality' etc, więc nie ma RW uwalić (jedyne co mogłem zrobić to obniżyć mu handling -> tak żeby potencjalnie cancerował w tym elemencie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wklepywania statsow z MVP sezonu? Jaja se robicie?

To gość ma mieć skille jak MVP i dodatkowo 100 potencjału?

Ja zawsze statsy wklepywalem z sezonu, który byl najbardziej zbliżony do średniej z kariery.

Wy chcielibyście Rose jako rookie takiego jak w MVP sezon mającego 100 potencjału, przeciez przy takim gościu to Iverson byłby nikim.

Zasadniczo to jako, że taki Rose ma 100 w potencjale to można by było mu klepać statsy z rookie year ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 88 (na pierwszym miejscu goscie)

Magic 76 - Celtics 69
play-by-play

Suns 134 - Rockets 112
play-by-play

Grizzlies 116 - Jazz 127
play-by-play

Clippers 77 - Nuggets 100
play-by-play

Hawks 84 - Heat 103
play-by-play

Pistons 132 - Nets 107
play-by-play

Cavaliers 119 - Bulls 95
play-by-play

Knicks 71 - Spurs 110
play-by-play

Raptors 85 - Pacers 114
play-by-play

Bucks 109 - Sonics 114
play-by-play

Trailblazers 108 - Warriors 98
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Karl Malone(Pistons) – 8 dni (Inflamed Appendix)
    Voshon Lenard (Bucks) – 3 dni (Jammed Finger)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Malone się połamał na 7 dni akurat jak mam teraz 7 meczów w 7 dni. Ale to jest pechowy gość, gdyby nie kontuzję to spokojnie możnaby było go rozważać w dyskusji o najlepszym PF ever

A Pistons w tym sezonie mam wrażenie wszystkie słabe teamy ogrywają, a z mocnymi w plecy. Niezbyt dobrze to wróży na PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy simkach SlaKBa to nawet jak wygrywam to tak jakbym przegrał lol.

6 minut temu, SlaKB napisał:

Kurde, Malone się połamał na 7 dni akurat jak mam teraz 7 meczów w 7 dni. Ale to jest pechowy gość, gdyby nie kontuzję to spokojnie możnaby było go rozważać w dyskusji o najlepszym PF ever

xD

ROTFL

LMAO

 

(jakby się ktoś z nowszych GMów dał nabrać -> te sezony gdzie Mieloniak ma faktycznie mało gier to chamski tank a nie żadne kontuzje ;) PAMIĘTAMY!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

Przy simkach SlaKBa to nawet jak wygrywam to tak jakbym przegrał lol.

xD

ROTFL

LMAO

Ja po prostu nie jestem w tym układzie w którym płacisz za zwycięstwa Magic. Moje simki są czyste i Magic grają na miarę potencjału czyli 8-9 seed na wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.