Skocz do zawartości

Iverson do Charlotte?


Jmy

Iverson:  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Iverson:

    • mistrzostwa nie zdobedzie
    • mistrzostwo zdobedzie
    • jest szkodnikiem


Rekomendowane odpowiedzi

van - twoje teksty jak to Nuggs polepszyli się bez AI'a są albo mocno prowokacyjne, albo mocno ignoranckie, nie wiem co bardzij.

 

Jarasz się, ze zespol, ktory potrzebował PG zaczyna grać lepiej z PG - no ameryka odkryta k**** po raz drugi, gratuluję spostrzegawczości, faktycznie odkrycie niesamowite. Poza tym brak most overrated DPOTY ever, a w jego miejsce jeden z najefektywniejszych wysokich w lidze to też spory upgrade, ktory niesamowicie uklada atak, malo tego - poprawia też obronę, bo ja mowilem od transferu AI do Denver, ze mieli zajebisty potencjał, ale jesli interior defence nawalwa i wysocy przegywaja deski, daja sobie wyrwac masę orb, a w ataku Kenyon jest dreniany, a Camby uposledzony, to dosc logiczne, ze gra po zadnej stronie parkietu nie bedzie funkcjonowala dobrze i tutaj obwinianie Iversona jest zupelnie bezpodstawne, fakt jest po prostu taki, ze bardziej potrzebowali PG klasy Billupsa niz scorera klasy Answera, bo punktujacych nie od dzis maja od cholery. a sam comeback Nene jest chyba najbardziej poprawiajacym grę czynnikiem, bo z nim nawet za Cambyego i z AI gra Nuggs wygladala z miejsca lepiej po obu stronach parkietu.

 

Zresztą progres Nuggs jesli chodzi o bilans tez szalowy nie jest, bo + 4W wiecej, przy wyraźnie slabszym zachodzie to nie jest jakis mega zajebiaszczy postęp.

 

Co do Pistons - nie wiem, czemu wina ma byc zrzucana na Iversona, jesli ten zespol nie ma obrony pod koszem, bo Sheed jest zbyt zajety napieprzaniem trójek i nie ma czasu na obronę, a jego zastępcą jest ukochany przez Was Lakersowców Kwame freakin Brown :roll: Ich gra wygladala w miarę, dopóki nie wyprztykał się Stuckey i dopóki wierzono, ze jest on/moze on byc true PG, teraz jak zaczą grać nagle lipę to nie dlatego, ze grę zabiera mu AI, bo juz nie zabiera, ale zwyczajnie dlatego, ze nie wytrzymał kondycyjnie, jest jeszcze zbyt młody i nierówny i Pistons grają taką samą kaszanę zarówno z Allenam jak i bez niego w skladzie, chyba ze zauwazyles Van w grze Pistons cos czego ja nie widzialem, a ogladalem wieksozsc spotkan w tym sezonie, czesto nawet kosztem Sixers czy Orlando Gortats.

 

Jakies argumenty, ze Odom zgodzil sie wpuscic Bynuma do S5 sa z dupy wyciagniete, bo Bynum gral zajebiscie i jest mega prospectem, Lakers graja dobrze i Odom i tak swoje 30min dostanie i bedzie typowa 6tką, Odom przez cala karierę nie nadawal sie wg. was nawet na 2-3 opcję, gdzie AI byl przez wiekszosc kariery franchise playerem i tearz kiedy nadal jest w stanie grac na naprawde dobrym poziomie ma spieprzać na koniec lawki, zmieniac jakiegos Stuckeya i dostawac minuty w zaleznosci od tego, czy Will Bynum daje dzisiaj rade, czy też moze nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jak chcesz komentować, to uzupełnij wiedze, bo Carter nigdy na SG nie grał, wiec nie wiem skąd to wziąłeś i wymyśliłeś.

oj przepraszam mój błąd widziałem jak biedaczek musię się męczyć z jakiegoś powodu z kryciem wyższych od siebie SG rywali zamiast bronić przeciwko rozgrywającym

 

Dwa, ze przed sezonem już pisałem, ze będą lepsi z pewnych powodów i toczyłem o to ostry bój z calaganem. Zerknij do tematu, to się dowiesz, a nie było wtedy mowy o transferze AI - Billups.

z całym szacunkiem master, ale to, że Ty pisałeś, że Nuggets z Iversonem będą lepsi to malo mnie interesuje bo jakoś to co piszesz Ty czy KaBe o tym co będzie miało miejsce z nim na przestrzeni lat jakoś rzadko kiedy się sprawdzało

 

KaBe fajne są te twoje serwowane przez lata wymówki, naprawdę zabawne jak dla mnie temat skończony lepiej pogadać o kimś kto w tej lidze jeszcze cos znaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.