Skocz do zawartości

Kwiecień plecień....... powtórka z rozrywki?:D


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

HSN, puisałem o tym trochę więcej w dziale NBA, nic jeszcze nie jest pewne.

 

Dziś Mavs wygrali z Jazz i zrównali się z nimi bilansami, poza tym tracą Mavs jeden mecz do Hornets i najbliższe dwa mecze te ekipy grają pomiędzy sobą.

 

Także trzeba brać pod uwagę, że w pierwszej rundzie dostaniemy Mavs, Jazz albo Hornets.

Teoretycznie inne możliwości nawet są, ale to będzie któryś z tych trzech zespołów na 99,9%, Ja stawiam na Hornets, ktorzy mają wyjazdy do Dallas, Houston, San Antonio i u siebie Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i Bynum !!!

Bardzo udany powrót. Nie wiem jak to dokladnie w statach wyszlo ale dobrze to wygladalo. Rozpychal sie, zbieral, punkty z andone tego wlasnie nam brakowalo i to jest kluczem w playoffs. Troche nadgorliwie zaczal i zlapal kilka fauli ale wiele pokazal w tym meczu.

Brawo!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ważne zwycięstwo, Cleveland dalej czują ansz oddehc na plecach. Kobe& Gasol dzisiaj swietnie. Pau rządził na tablicaach, 27-19!! a kobe jak zawsze.

 

Oczywiście nie można zapominać o wydarzeniu wieczoru- powrocie Bynuma. 16, 7 - bardzo ładnie.21 minut zaliczył. Widać było brak timingu w obronie, ale to z czasem przyjdzie.

 

Jeszcze jedno- Shanon Brown, bardoz dobry mecz, dobra defensywa na Billlupsie. Ogólnie bardzo dobry nasz mecz, zobayczmy jak jutro będzie z PTB, znając życie L. Bądź my jednak dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebisty montaz tylko po c*** tam garnek?

bo KG wystepuje tu w roli zielonego przeciwnika..

 

swoja droga Ld2k robi zawsze najlepsze mixy.

 

Fajnie, ze Bynum wrocil, a w statstach to wyglada bardzo dobrze :). Gasol 11 zbiorek w ataku ? wtf ?musze jak najszybciej mecz sciagnac.

 

Walczymu o 1 miejsce !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynum jeszcze wyglądał surowo, ale jak na taka przerwę i tak niezłe wykręcił cyferki... a dzięki temu Gasol ma od razu kilka minut mniej na boisku... ja bym jeszcze później jak się rozrusza dał Arizę na ławkę za Waltona, żeby wzmocnić rezerwy, bo Ariza coś ostatnio marnie wygląda w %. No i więcej Browna a mniej Farmara, jakoś się mniej boję że odwali coś głupiego, bo Farmar wygląda dobrze jedynie jak mu siedzi rzut, a on i vujacic obok siebie ograniczają pomysły w ataku do odpalania jumperkó (I'm machine I shoot :mrgreen: ) a w obronie z Waltonem to jednam wielka czarna (biała?) dziura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wygrana. Cieszy powrót AB. Jedno z tego mi się nie podoba, że z 12stki wypadł Mbenga.

Andrew jak na powrót po długiej przerwie dobry mecz. Kobe z Gasolem zagrali swoje i mamy kolejny W.

 

Zgadzam się z przedmówcą żeby kosztem minut Farmara lub nawet Vujacica wpuszczać więcej Browna, po gościu widać, że mu się chce, zawsze stara się pokazać z jak najlepszej strony. Jest dynamiczny, niesamowicie skoczny, potrafi dobrze bronić ale i być bardzo widowiskowym, a to na pewno nam sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem meczyk, rowniez jestem tego samego zdania, ze Brown powinien dostac wiecej minut, najlepiej kosztem farmara. Dzisiaj sie pokazal niezle, moze dostanie kredyt zaufania od Jaxa, o dziwo jak Fish zlapal w 1 kwarcie 2 faule to wlasnie on go zastapil.

 

Bynum wyglada dobrze patrzac przez pryzmat kontuzji i braku gry przez tak dlugi czas. Ja sie tylko modle, zeby go teraz nic nie bolalo, zeby nie musial pauzowac. Tylko, zeby gral, gral i jeszcze raz gral.

 

Postawilem dzisiaj na Lakers 50 zl do odebrania 89zl, ale Jax nie jedzie do Portland, wiec troszke nerwa bede mial :] jeszcze 2 z 3 na Phx, cavs i Lal, 30 zl do odebrania 74 czy jakos tak.

 

Lakers z Bynumem wygladaja jak prawdziwi Lakers, mocni w 5 piatce i z odpowiednim wsparcie z lawki, teraz zupelnie inaczej ona wyglada po takiej rotacji.

 

dzisiaj nie spimy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odda mi kase ?

 

edit

 

4 dla Lakers po 1 polowie. Szczegolnie, ze na poczatku przegrywalismy, pozniej dogonilismy i wyprowadzilismy 10 punkowe prowadzenie..ktore portland zniwelowalo do 1.. ale Machine trafil 3jeczke na koniec pierwszej i mamy te 4 punkty przewagi.

 

Strasznie duzo gwizdkow na niekorzysc Lakers. Wpadlismy w 1 kwarcie szybko w FT i blazers uzyskali prowadzenie. Potrand wygralo u siebie 24-0 mecze kiedy prowadzili w pierwszej polowie..wiec juz jest optymistycznie. Bynum narazie srednio, swietnie Odom, Kobe sie rozkreca, za duzo Waltona i Farmara i rybki, ktory marnuje latwe kontry. Browna poprosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszlo jak wyszlo czyli wyszlo jak zwykle.

nie bedzie hca nad cavs.

mecz widzialem od stanu 98-101. popis nieporadnosci z naszej strony na maxa. zero exekucji. i wiedzialem, ze bedzie naparzanie trojek. gdy na zegarze masz ponad minute to nie rzucasz trojek tylko wjezdzasz jak mj w 98 w g6. kobe tego nie zrobil. zrobil to do-iero w 3 akcji ale kosznczyllo sie strata. sedziowania nie widzialem ale przy tak rozegranej koncowce nie mielismy prawa tego wygrac. w portland przegrywamy 8 raz pod rzad. dramat jakis

odkad pamietaam z tej najnowszej historii lakers nie wygrywamy z ptb i bobcats. a szkoda.

 

na pocieszenie jestesmy najlepiej grajaca druzyna na wyjazdach.

 

nieciekawie uklada nam sie za to drabinka w playoffs.

wolelibysmy uniknac jazz w 1 rundzie. choc z 2 strony skoro faktycznie graja teraz najslabiej to czemu nie. bedziemy mieli okazje sprawdzic ich jeszcze we wtorek. no i mam wrazenie, ze my jednak ugramy cos w energysolutions. napewno predzej niz jazzmani u nas.

 

w 2 rundzie mozeemy trafic na trailblazers i tego wolalbym uniknac bo ewidentnie nam nie leza w portland. choc z 2 strony sa mlodzi i pamietamy co sie stalo na otwarcie sezonu....

 

generalnie i tak nie jest zle, mamy hca nad bostonem. i jakos specjalnie nie martwie sie przed tymi playoffs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była ta jedyna porażka zakładana przeze mnie w ostatnich spotkaniach RS i stało się no trudno, zdziwiony mocno nie jestem chociaż miałem nadzieję na wygranie wszystkiego do końca sezonu.

 

Brak Jaxa w Portland - może to jest powód? Hehe ale chyba ktoś ze sztabu czytał to forum bo wczoraj Brown zagrał 20m a Farmar 5 :) Efektem tego było 10pkt na 100% skuteczności.

 

6 z 9 Grających wczoraj zawodników PTB zdobyło 10 lub więcej punktów w LAL 5 na 10, w % Lakersi statystycznie byli lepsi przegrali zbiórki i mecz oczywiście :)

 

Ciekawostka - PO SWOICH PIERWSZYCH PUNKTACH W MECZU KOBE PRZESKOCZYŁ W KLASYFIKACJI NAJLEPSZYCH STRZELCÓW WSZECH CZASÓW sir Charlesa Barkleya I WSKOCZYŁ NA 17 POZYCJE Z LICZBĄ 23788 punktów.

 

Przy takim tempie (ok 2tys pktów/sezon) w ciągu 4-5 lat może wskoczyć do pierwszej trójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.