Skocz do zawartości

Kwiecień plecień....... powtórka z rozrywki?:D


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie jak rok temu tracilismy w tym samym okresie 3 potkania? w sensie, ze hornets mieli 3 porazki mniej od nas, a do konca pozostawalo zaledwie kilka spotkan? no to modlmy sie o powtorke. im wiecej patrze sie na to wszystko tymbardziej wydaje mi sie to mozliwe.

 

btw.

dzieki bogu wrocili juz z tego wschodu. przed rokiem zrobilismy 7-1. hornets mieli zadyszke i zaliczyli 4 wtopy w tym jedna z nami.

 

teraz cavs maja 3 mecze przewagi ale i 3 ciezkich przeciwnikow przed soba. a z nimi czesciej przegrywali niz ze slabeuszami. spurs, magic, celtics. do tego 2x philly, 2x wizards czy pacers. no i maja 4 mecze na wyjezdzie. my mamy 6 u siebie i 2 na wyjezdzie. rywale w sumie nieco slabsi niz ci ktorych maja cavs. zatem poki pika w grze...........

 

gasol powinien tez teraz odpoczac jak wroci bynum. tylko, ze ten powrot bynuma moze odbic sie na grze calego zespou. trzeba bedzie go rozruszac. tak czy siak wciaz jestem dobrej mysli.....

 

reasumujac jestem optymista.

nie osiagniemy pewnie 8-0. jak znam zycie nie wygramy w portland. do tego ciezkie mecze z rockets, nuggets,jazz czy clipps badz kings. ale to 7-1 jest mozliwe pod warunkiem, ze cavs co przegraja(wypadaloby!) a nasi poczuja krew tak jak rok temu.

 

tak czy siak jestesmy juz krok dalej w tym momencie niz bylismy rok temu. i bedziemy mieli na pokladzie bynuma. let's get it on!

 

1.04 @bucks

3.04 rockets

5.04 Clippers

7.04 @Kings

9.04 nuggets

10.04 @blazers

12.04 Grizzlies

14.04 jazz

 

wazne daty na kwiecien to:

5.04-> prawdopodobny powrot batmana. wróć! bynuma:)

19.04-> prawdopodobnie rozpoczniemy wtedy playoffs

22.04-> prawdopodobnie 2 mecz playoffs. beda 2 dni przerwy pomiedzy g1 i g2. pozniej znowu 2 dni przerwy, g3 i dopiero pozniej tylko 1 dzien pomiedzy g3 a g4. pozniej nie wiem ale dla 1 seeda na zachodzie tak wygladal zawsze rozklad jazdy na pierwsze 4 mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla poprawności :

bb2 napisał :

my mamy 6 u siebie i 2 na wyjezdzie

i w tym samym poście :

1.04 @bucks

3.04 rockets

5.04 Clippers

7.04 @Kings

9.04 nuggets

10.04 @blazers

12.04 Grizzlies

14.04 jazz

jakby nie patrzeć mamy jednak 5/3, a właściwie już dziś to 5/2 i pierwszy mecz do przodu.

Nie licząc października, w którym były tylko dwa mecze, żadnego miesiąca nie zagraliśmy

na czysto. Do tego nasza najdłuższa seria wygranych to 7 spotkań, dlatego patrząc prawem

serii 8-0 pewnie nie będzie, chociaż przeciwnicy dość łatwi. Najtrudniej będzie chyba wygrać

w Portland, dlatego najbardziej prawdopodobny wynik miesiąca to 7-1.

 

Bucks.

Po słabym meczu z Bobkami, gdzie tylko 3 zawodników trafia więcej niż trzy rzuty z gry,

i gdzie 3 graczy trafia na skuteczności ok. 50 % /Shannona pomijam, mała liczba rzutów/

- spotkanie z Bucks wyglądało już dużo lepiej.

Vujacic.

Od niego dziś trzeba zacząć. Pojechaliśmy sobie trochę po nim :wink: i chyba pomogło.

Bronił w tym sezonie nie najgorzej /moim zdaniem po Arize w tym sezonie nasz drugi

defensywny gracz obwodowy /, ale słabo trafiał. A tu proszę, 14pc, 3/3 z gry, 6/6 osobiste,

czyli 100 % skuteczność, do tego 5zb/3as/1prz, mnóstwo zaangażowania i ambicji, miło się

jego grę wczoraj oglądało. Taka akcja - wymuszona strata na rywalu, przy drobnej pomocy

Odoma i za chwilę skuteczne podanie do KB i punkty dla nas.

Kobe.

Wreszcie skuteczność powyżej 50 %, po ostatnich 3 meczach słabych pod tym względem

jest to znaczna poprawa, oby już na stałe, PO za pasem. Dość dużo jedynie strat /podobnie

Odom, co przełożyło się na aż 20 strat całego zespołu/.

Lamar.

Bardzo dobry mecz, kolejne DD /szkoda że brakło mu jednej zbiórki w meczu z Bobkami/,

jak przebywali z Bryantem na boisku to najwięcej zyskiwaliśmy na "+", dynamiczne wejścia

pod kosz, agresywny pod tablicami, przy kilku rzutach rywali jego wyciągnięte wysoko ręce

w obronie powodowały, że tamci pudłowali, tylko te straty...

Gasol.

Swoje, dość długo niewidoczny, ale w 4Q mocno przyczynił się do naszego sukcesu, obok

KB najrówniejszy nasz zawodnik.

Fisher.

Tragedia. Były akcje gdzie Odom biegał spod kosza na obwód, jedna kiedy KB próbował

powstrzymać dwóch guardów - a gdzie był Fisher, ano gdzieś sobie tam treptał spokojnie.

 

O rywalach z reguły nie piszę, nie oceniam, ale...

Sessions.

Drugoroczniak, z nami :TD, 16pc + 16as /o jedną więcej niż cała nasza drużyna/ + 10zb,

700 tyś zarobki, wyczesany w drugiej rundzie draftu z nr.26 /a my wcześniej wybraliśmy :

Crittentona, Yue i M.Gasola, Yue w niższej lidze, Critt dopiero teraz zaczyna więcej grać,

dzięki kontuzjom innych PG/. Czyli można wyciągnąć perełkę z niskim numerem w grafcie.

Trzeba mieć tylko farta ? nosa ? a może jedno i drugie ? A może po prostu być dobrym GM ?

Takich zawodników nam teraz trzeba, ciekawych, za niedużą kasę na uzupełnienie S5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Cavs już się potknęli, ale to są dalej 2 mecze przewagi.

 

Co do terminarze- bardzo trudne b2b mamy, no ale nic trzeba dograć wszystko do końca. Mam andzieję,że tak jak powiedzał Phill postaraja się ograniczyc minuty Fisha, Gasola i Kobego, bo co jak co ale odpoczynek to im się przyda. Mam nadzieje,że w tym miesiacu zaskoczy nasza ławka i wzmocniona Bynumem będzie grała przynajmniej tak jak w tamtych PO :D

 

Właśnie bb2 musisz chyba troszeczkę przesunąć ważne daty :) Dokładniej jedną,ta dotyczącą Bynuma.

 

Po dzisiejszym. ehh wczorajszym treningu Phill powiedział,że Bynum grał już 3 na 3 z kolegami, DJ go oczywiście "zjadł" :D Mówił,że w sobotę Drew zwiększy pewnie liczbę ćwiczeń, ale pełny trening raczej odłoży się w czasie na przyszły tydzień.Także, moze powrót 9-10? Bo raczej 12 z Memphis to sobie nie wyobrażam, nawet dla świętego spokoju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no moj plan poki co sie sprawdza:) polowa planu wykonana ale wciaz potrzebujemy wpadek cavs. i to minimum jeszcze 2 bo watpie bysmy dograli bez porazki caly kwiecien.

 

w ogole sprawa jest zabawna bo jesli zaraz pchniemy rockets(a sa na to duze szanse) to wyrownamy season high 7in a row under 100points! zatem mamy 1 pozytyw serii wyjazdowej. nie widzialem ich od meczu z hawks ale dzis naprawde niezle graja w defensywie. swietnie rotuja byly bledy 24sek po stronie hawks. w 2 polowie prowadzimy na deskach. w ataku dobra exekucja i byl tylko przestoj gdy weszli rezerwowi. ale to jak juz pisalem poprawi sie wraz z powrotem bynuma.

 

2.sprawa to bynum naprawde moze powrocic do gry vs.clipers. dzis odom to powiedzial w radio jakims. owkors nie powiedzial tego doslownie ale w sobote czyli dzis bynum aliczy 1 trening 5on5. wiec w pzyszlym tygodniu na bank zobaczymy go w akcji.

 

3.kobe zrobil swietna robte. niewazne czy nazywasz sie ron artest czy shane battier. on i tak zrobi swoje. 2 trojki zalatwily ten mecz. w ogole kobe jesli sie decyduje na trojki to z lewego polskrzydla. mzna spokojnie powiedziec, ze to jest jego klepka. zalatwial juz wiele teamow z tej pozycji. dzis zalatwil rckets. (again!)

 

4. 4 kwata rozegrana niemal po profesorsku. swietna defensywa. egzekucja kobego. wymuszanie fauli gasola->wolne. no i ra na czas, wymuszanie strat. jak juz odskoczylismy nie bylo opcji by rox wrocili. w ogole brawa dla adelmana za to, ze gral yao na mbndze, przez co ten przesiedzial 2 polowe 4 kwarty na lawce.

 

5.pierwszy sweep na rockets od 01/02!!! i pierwszy sezon z 60 zwyciestwami od niewiem kiedy. bankowo od 5 at. ten mecz pokazal, ze w defensywie powracamy do tego co gralismy na poczatku sezonu. a wroci jeszcze bynum. no i to jak to wygralismy, kontrolujac w koncowce mecz i wynik zrobilo na mnie ogromne wrazenie. jedno lepszych zwycistw jesli chodzi o styl z naprawde silnym przeciwnikiem. dobrze, ze mamy te sweep nad rockets bo psychicznie inaczej podejda do serii z nimi. wychodzi na to, ze nam leza i pozostaje miec nadzieje, ze to na nich trafimy w 2 rundzie. bo z blazers juz sie tak nie machupujemy niestety.

 

6. juz mocniej wierzycie w hca z cavs? dostali ostry wpierdziel od magic. w niedziele bardzo beda chcieli sie odegrac u siebie na spurs. byloby milo gdyby im sie to nie udalo. zatem ignazz pogon tam chlopakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki poranek mi się podoba.

Wysoka przegrana Cavs, zwycięstwo Lakers i znowu to różnica tylko jednej porażki.

Niesamowitą robotę wykonali dziś Magic w obronie. Po pierwszej połowie ekipa ''Króla'' miała ledwie 38pktów.

LeBron co prawda rzucił 26 pkt ale przy skuteczności 7-20FG. Cała kawaleria na - s5 na baaaaardzo dużym minusie od -22 do -32. :shock:

Oby tak dalej :)

 

Lakersi wygrali 3 kwarty, pierwszą przegrali 1pktem. Kobe drugi mecz na dobrej skuteczności. 7-11FG, ważne trójki w 4kwarcie. Vujacica chyba Panowie przechwaliliście hehe dzisiaj 0-3, jedynie 2 osobiste trafił :) Walton, Farmar tak jak nas przyzwyczaili czyli słabo 1-7, 1-6. Z ławki najlepiej w statsach wygląda MBenga mój cichy ulubieniec :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi coś więcej o meczu powiedzieć. Opierając się na statsach i highlightach można powiedzieć, że szału z Naszej strony nie było. Kilka popisówek alley up browna czy blok kobego. Cieszy wygrana to jest najważniejsze. Szkoda, że Spursi polegli, po cichu liczyłem na ich wygraną.

 

tak ps. oglądałem ostatnio na C+ Detroit i ten Kwame jakiś do siebie nie podobny... waleczny, punktujący, zbierający, twardy to nie tak jak w LAL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijajac juz, ze po raz kolejny rezerwowi dali ciala itd

to choc nie widzialem meczu pragne zauwazyc, ze.. aliczamy season high 8 spotkan pod rzad ponizej 100 punktow!!!!!!

wali mnie z kim gralismy. 2-krotnie prze3ciez przegralismy. ale cieszy mnie to cholernie. faktycznie fajnie rotowali w meczu z rox i to tylko potwierdza moje spostrzezenia, ze dokrecamy pod tym wzgledem srube przed playoffs.

 

czekamy na bynuma. i czekamy na kolejne mecze. jezu juz tylko 5 sotkan rs. czas zapierdziela strasznie. a niedawno jeszcze byla 1/4 sezonu itd........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sacramento

 

Dziwna rotacja. Odom zamiast Gasola wychodzi na 2 kwartę, a Brown dostaje dużo minut (i jak się okazało, dobrze). Koniec RS to nie czas na eksperymenty, więc to muszą być przygotowania na powrót Bynuma.

 

Vujacic zaczął od airballa i myślałem, że znowu będzie bida, ale grał coraz lepiej i zakończył wszystko niezłym dunkiem!

 

S5 odpoczęła w 4 kwarcie i dobrze, niech się ławka ogrywa. Nawet Morrison chwilę pograł chwilę, ale niestety znowu nie znalazł się w statystykach.

 

Ogólnie nieźle. Czekamy na potknięcie Cavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki w kit ten dunk. W sumie nie ma sie czym jarać ale trzeba przyznać, że Sashke trochę tu poniosło i to napewno najlepszy wsad w jego karierze. :D

Mecz z Sacramento ogólnie bardzo udany. Phil wreszcie dał pograć ławce trochę więcej i jak widać opłaciło się. Chłopaki musieli się kiedyś przełamać. Wróci Adrju i przy odrobinie szczęscia, jeśli nie połamie sie przy pierwszym piwocie bedziemy mieli całkiem zgraną paczkę na PO.

 

Go L.Awka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda nieźle. Nieźle też wygląda ławka. Ja osobiście nie mam zastrzeżeń. Grunt żeby na PO było wszystko idealnie. A ten dunk śmieszny jest ale JEST !! ja bym tak nie potrafił :) Sashka zagrał super spotkanie ogólnie miał swój dzień chłopak. Tak jak mówie - dotrwać do finałów z taką grą a będzie dobrze. Powstaje pytanie. Orlando czy Cleveland ?? Osobiście wolałbym Cleveland !! Łatweij nam było z nimi w tym sezonie. Z Orlando 0:2 a z Cleveland 2:0 , pozatym nie lubię patrzeć jak Marcin biega przeciwko naszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.